راهنمای گام به گام بازی Days Gone (هفتم) و توضیحات لازم برای آن

راهنمای Days Gone (هفتم)

در راهنمای Days Gone (هفتم) توضیحات اجرای بازی در اختیار شما گذاشته شده است. با توجه به این راهنمایی ها می توانید تمامی مراحل بازی را با موفقیت انجام دهید.

راهنمای Days Gone (هفتم)
راهنمای Days Gone (هفتم)

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن ۴ می باشد.

After Tucker’s Camp

ماموریت هایی که در ادامه با آنها آشنا میشوید پس از دیدار با کمپ Tucker که به کمپ Hot Springs نیز معروف است، اتفاق می افتند.

Price on Your Head

در این قسمت از راهنمای گام به گام با چگونگی تکمیل ماموریت Price on Your Head آشنا خواهید شد، همچنین در این قسمت باید درباره موضوعی، تصمیم بگیرید.

با موتور به سمت علامت روی نقشه بروید

طبق راهنمای Days Gone (هفتم) مسیر جاده ای که روی نقشه برایتان مشخص شده است را دنبال کنید تا به علامت روی نقشه برسید.

شما احتمالا از طریق تونلی که قبلا هرگز از آن عبور نکرده اید به سوی مقصدتان خواهید رفت. برای عبور از تونل مجبورید از موتور پیاده شوید و دو ماشین را هل دهید تا راه باز شود. حتما ابتدا در مسیر تونل پیاده روی کنید. به علاوه، با اینکار میتوانید تعدادی وسایل مفید که روی زمین افتاده اند و یا در گوشه های تونل و درون ماشین ها پنهان شده اند، را بیابید.

Tucker و Alkai را پیدا کنید

این دو نفر درون کمپ هستند. فقط کافیست به سمت علامت روی نقشه تان بروید تا بتوانید با این دو نفر صحبت کنید.

با Tucker بروید

این اتفاق بطور اتوماتیک رخ میدهد. شما فقط از ماشین سواری لذت ببرید و به مکالمه گوش کنید.

Alkai را پیدا کنید

هنگامیکه ماشین سواریتان به پایان رسید، به سمت Alkai بروید. موقعیت مکانی او روی نقشه مشخص است.

به سمت موتورتان بازگردید

علامت روی نقشه را دنبال کنید تا به موتورتان برسید.

تصمیم بگیرید که مواد را به چه کسی بدهید؛ پیشنهاد ما: کمپ Copeland

با توجه به راهنمای Days Gone (هفتم) مواد را به کمپ Copeland ببرید. موتور، نقش بزرگی را در بازی ایفا میکند، شما از آن برای رفتن به مکان های مختلف، فرار از دشمنان، و ضربه زدن به دیگران استفاده میکنید. بهتر است که هر چه سریعتر موتورتان را ارتقا دهید. به علاوه، بدون ارتقای nitrous شما نمیتوانید از روی پرتگاه های بزرگ بپرید.

Tucker سلاح های بهتری دارد اما شما هنوز نیاز دارید که مقدار بیشتری اعتماد “Trust” کسب کنید تا بتوانید از Tucker سلاح بخرید. به علاوه، اگرچه شما نمیتوانید سلاح هایی که پیدا میکنید را بطور دائمی برای خودتان نگه دارید، ولی باز هم میتوانید سلاح های زیادی را درون دنیای بازی پیدا کنید و از آنها استفاده نمایید. اما هیچوقت نمیتوانید یک بسته ارتقا موتور را درون دنیای بازی پیدا کنید. و نکته آخر اینکه، کمپ هایی که در آینده به آنها میروید، سلاح های بهتری دارند.

Deliver to Copeland

این ماموریت بر اساس تصمیم گیریتان برای معامله مواد با کمپ Copeland یا Tucker است. پیشنهاد شد که مواد را به کمپ Copeland ببرید.

مواد را به کمپ Copeland برسانید

به سمت کمپ Copeland بروید و مواد مخدر را با او معامله کنید.

What Did You Do

به دیدن سنگ یادبود Sarah بروید

طبق راهنمای Days Gone (هفتم) با موتور به سمت محل مشخص شده بر روی نقشه بروید. سنگ قبر Sarah پشت ماشین آبی رنگ است اما شما نمیتوانید آن ماشین را هل دهید. برای رسیدن به آنجا، باید محل را دور بزنید.

در واقع رسیدن به سنگ یادبود او، کمی گمراه کننده است. در اینجا با چگونگی انجام این کار آشنا میشوید. دقیقا از جاییکه روی نقشه علامت گذاری شده است و شما همانجا از موتور پیاده شده اید، به سمت چپ بچرخید و مستقیما از میان تریلر Nero عبور کنید.

در سمت چپتان، یک سازه گنبدی وجود دارد. از درون آن عبور کنید.

هنگامیکه از میان آن رد شدید، به سمت حصار بدوید و بطوری در طول حصار حرکت کنید که حصار در سمت چپتان باشد. این مسیر شما را به سمت یک سربالایی هدایت میکند.

حالا که شما از تپه بالا آمده اید، وارد اردوگاه Nero شوید و آماده باشید تا چند Freaker را بکشید.

کمپ را از وجود Freakerها پاکسازی کنید

از اینجا به بعد شما فقط باید مستقیم بروید و هر Freakerی که بر سر راهتان قرار میگیرد را بکشید.

بر روی سنگ یادبود Sarah گل بگذارید

به سمت سنگ یادبودی که در کنار هلی کوپتر قرار دارد بروید؛ سنگ یادبود روی نقشه علامت گذاری شده است. پس از رسیدن یک کات سین پخش خواهد شد.

ادامه توضیحات راهنمای Days Gone (هفتم)

Searching for Something

هلیکوپتر Nero را تعقیب کنید

هلی کوپتر Nero را دنبال کنید.

رادیوی Nero را بگیرید

بنا بر راهنمای Days Gone (هفتم) یادتان باشد قبل از اینکه به پایین بروید و رادیوی Nero را بگیرید، باید با Freaker هایی که در همان اطراف می چرخند، بجنگید و آنها را بکشید.

رادیو را پس بگیرید

وقتی که رادیو را بدست می آورید منتظر یک سورپرایز باشید، یک Newt رادیو را از شما خواهد دزدید. او را تعقیب کنید و پس از کشتنش رادیو را پس بگیرید.

پیش موتورتان بازگردید

برای تکمیل ماموریت باید پیش موتورتان برگردید.

What’s a Nice Girl

در این قسمت از راهنمای گام به گام با چگونگی تکمیل ماموریت What’s a Nice Girl آشنا میشود؛ این ماموریت بصورت یک کات سین اتفاق می افتد.

It’s Not Safe Here

این بخش از راهنمای گام به گام درباره چگونگی تکمیل ماموریت It’s Not Safe Here است. برای فعال کردن این ماموریت، باید بصورت دستی آن را انتخاب کنید. یادتان باشد که میتوانید این کار را از طریق منو انجام دهید. نحوه انتخاب آن بدین شکل است: تاچ پد را فشار دهید> برای Stry به بالا بکشید> Active > گزینه It’s Not Safe Here را انتخاب کنید.

برای رسیدن به علامت روی نقشه، رانندگی کنید

برای رسیدن به علامت روی نقشه، رانندگی کنید. شما را به یک پمپ بنزین نزدیک میرساند.

بازمانده را ردیابی کنید

طبق راهنمای Days Gone (هفتم) از پله های سمت چپ جاده مخروبه پایین بروید. حواستان به نماد ذره بین که روی سنگ های درون آب است، باشد. به سمتش بروید.

برای بررسی سرنخ می توانید هنگامی که آن نماد ظاهر شد، دکمه مربع را نگه دارید.

حالا ردپاها را دنبال کنید؛ میتوانید آنها را به شکل نقطه های سفید بر روی نقشه کوچکتان نیز ببینید.

این ردپاها شما را به یک فروشگاه هدایت میکنند، از پنجره عبور کنید و به یک محوطه پارکینگ خواهید رسید که در آنجا با Ripper ها ملاقات میکنید.

Marion Forks را از Ripperها پاکسازی کنید

از شر همه Ripper هایی که بر سر راهتان قرار میگیرند، خلاص شوید.

Ripper ها همچنان ظاهر میشوند. از میانشان عبور کنید و همانظور که از کنار Masterson’s Bait & tackle به سمت هتل Old Wagon Hotel میروید، تک تکشان را بکشید. Ripper های دیگر بعد از آمبولانس در سمت چپ قرار دارند؛ آنها بیرون از ساختمانی با سقف آبی که تابلوی کتابفروشی دارد، هستند.

برای کشتن آخرین Ripper ها، از کنار کتابفروشی بگذرید و سمت چپتان در کنار خیابان ، یک خانه آبی خواهید دید. Ripper ها آنجا هستند، آنها را بکشید.

راهنمای Days Gone (هفتم)
راهنمای Days Gone (هفتم)

راهی برای ورود به خانه پیدا کنید

به سمت نردبانی که بر روی زمین بیرون از خانه افتاده است، بروید. وقتی که در کنار نردبان ایستادید یک نماد فشردن دکمه ظاهر خواهد شد. دکمه مربع را نگه دارید تا بتوانید نردبان را بلند کنید.

از نردبان بالا بروید و وارد خانه شوید. یک کات سین پخش خواهد شد و شما با Lisa ملاقات میکنید.

حالا این ماموریت به پایان میرسد و شما به سمت ماموریت بعدی که نامش Lots of Sick People است، هدایت خواهید شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =