راهنمای گام به گام بازی Days Gone (هفدهم) و توضیحاتی در مورد آن

راهنمای Days Gone (هفدهم)

در راهنمای Days Gone (هفدهم) تمامی توضیحات لازم در مورد این بازی گفته شده است. با این راهنمایی می توانید تمامی مراحل این بازی را با موفقیت به انجام برسانید.

راهنمای Days Gone (هفدهم)
راهنمای Days Gone (هفدهم)

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن ۴ می باشد. 

Don’t Give Me Orders

در این قسمت، درباره نحوه تکمیل ماموریت Don’t Give Me Orders توضیح داده ایم.

۰/۱۵ کمپ Marauder ها را پاکسازی کنید

چون از دستورات کاپیتان Kouri پیروی نکردید، حالا باید کمپ Marauder ها که شامل ۱۵ نفر است را پاکسازی کنید. این ماموریت را میتوانید کاملا بصورت یواشکی انجام دهید، البته اگر یک اسلحه به دست بگیرید و شلیک کنان وارد کمپ شوید این ماموریت سریعتر به اتمام میرسد زیرا همه Marauder ها بطور دسته جمعی بیرون خواهند آمد.

گروگان را نجات دهید

طبق راهنمای Days Gone (هفدهم) پس از کشتن هر ۱۵ Marauder، باید گروگان را نجات دهید، برای اینکار کافیست علامت روی صفحه را دنبال کنید. برای رسیدن به اتاقی که گروگان در آنجا زندانی است، باید از زیر یک ساختمان بخزید تا بتوانید به اتاق برسید.

کاپیتان Kouri را دنبال کنید

حالا که گروگان را نجات داده اید، به همراه کاپیتان Kouri به سوی گروه نجاتی که هم اکنون رسیده اند، بروید. هنگامیکه به گروه نجات نزدیک میشوید، این ماموریت با کات سینی که در آن Deacon میپذیرد به گروه بپیوندد و با سرهنگ ملاقات کند، به پایان میرسد.

A Target On Their Backs

در این بخش از راهنمای گام به گام، یاد می­گیرید که در ماموریت A Target On Their Backs چگونه عمل کنید.

با کاپیتان Kouri به سوی جنوب بروید

با توجه به راهنمای Days Gone (هفدهم) پس از قبول عضویت در گروه، به دنبال کاپیتان Kouri برای ملاقات با سرهنگ Garret به سوی جنوب بروید. کاپیتان Kouri را دنبال کنید تا به مکانی که منظره زیبایی دارد، برسید. در اینجا یک کات سین بین دو شخصیت اتفاق می افتد. در طول کات سین، Kouri با همسرش بحث میکند، و باعث میشود که Deacon به یاد خاطرات گذشته اش با Sarah بیفتد. در طول یادآوری خاطره با Sarah، به سادگی او را به سوی یک آبشار بزرگ در منطقه، دنبال کنید. اگر در طول ماموریت بایستید، Sarah نیز می ایستد و منتظرتان میماند تا شما به او برسید.  سپس این ماموریت سینمایی به پایان خواهد رسید و میتوانید به سراغ ماموریت I Don’t Have a Pic بروید.

I Don’t Have a Pic

در ادامه با روش انجام ماموریت I Don’t Have a Pic آشنا خواهید شد.

به همراه کاپیتان Kouri به سوی جزیره Wizard بروید

پس از دروغ گفتن به کاپیتان Kouri درباره اسم همسرتان، سفر به سوی جزیره Wizard برای ملاقات با سرهنگ Garret را ادامه دهید.  در طول سفرتان با هیچ یک از دشمنانتان روبرو نخواهید شد. هنگامیکه وارد جزیره میشوید یک کات سین پخش خواهد شد. سپس در اینجا Deacon به همراه سایر افرادی که قرار است به گروه بپیوندند با سرهنگ Garret دیدار میکند و سرهنگ Garret قوانین گروه شبه نظامی را به آنها یاد میدهد. پس از آن، این ماموریت به پایان میرسد و شما به سراغ ماموریت بعدی به نام A War We Can Win هدایت خواهید شد.

A War We Can Win

نحوه انجام ماموریت A War We Can Win را در ادامه می خوانید.

با سرهنگ Garret قدم بزنید

طبق راهنمای Days Gone (هفدهم) به همراه سرهنگ Garret قدم بزنید و پیش دکتر Jiminez بروید تا سطح سلامتیتان بررسی شود و مطمئن شوید که برای مبارزه مناسب هستید. هنگامیکه که پاسخ مثبت گرفتید، به دنبال سرهنگ Garret بروید تا یونیفرمتان را دریافت کنید، البته بخشی از یک یونیفرم! در طول پیاده روی، Garret درباره نقشه اش و هدف جدید زندگیش صحبت میکند. حالا که لباستان را پوشیده اید، سرهنگ Garret را دنبال کنید و توضیحاتش درباره چگونگی از بین بردن گروه بزرگی از دشمنان را بشنوید. در راه، با ستوان Weaver آشنا میشوید که در حال ساخت بمبهای آتشزا است. سپس سرهنگ Garret چیزی که باور دارد، میتواند کلید پیروزیش باشد را به شما نشان میدهد. پس از ورود به چادر، Deacon میفهمد که در واقع Sarah زنده و سالم است و با سرهنگ Garret برای از بین بردن freaker ها، همکاری میکند. هنگامیکه این ماموریتتان به پایان میرسد، ماموریت بعدی We Will Take Back This World منتظرتان است.

We Will Take Back This World

در این قسمت، درباره نحوه تکمیل ماموریت We Will Take Back This World توضیح داده ایم.

با سرهنگ Garret ملاقات کنید

پس از اتفاقاتی که در ماموریت قبلی رخ داد، به سوی قله جزیره Wizard بروید. برای اینکار کافی است در جاده مارپیچی که دور کوه پیچ خورده است، بدوید. هنگامیکه به بالای کوه رسیدید، سرهنگ Garret را درون چادر بزرگ خواهید یافت. پس از ورود به چادر، یک کات سین پخش میشود و در آن سرهنگ Garret توضیح میدهد که یکی از سربازهایشان به نام ستوان Justine Norwood را دستگیر کرده اند. به عنوان اولین ماموریت Deacon، سرهنگ Garret از او میخواهد که ستوان Norwood را پیدا کند و او را سالم برگرداند. پس از اتمام کات سین، این ماموریت نیز به پایان میرسد.

ادامه توضیح راهنمای Days Gone (هفدهم)

Return to Diamond Lake Camp

در این بخش از راهنمای گام به گام، چگونگی اتمام ماموریت Return to Diamond Lake Camp را می آموزید.

به کمپ دریاچه Diamond بازگردید

پس از صحبت با سرهنگ Garret، از کوه پایین بروید و موتورتان را با استفاده از علامت روی نقشه کوچکتان پیدا کنید. پس از پیدا کردن موتورتان، علامت روی صفحه را دنبال کنید تا به کمپ دریاچه Diamond بازگردید. اگر جاده های اصلی را دنبال کنید، با هیچ دشمنی مواجه نخواهید شد.

با Kouri صحبت کنید

هنگامیکه وارد کمپ دریاچه Diamond شدید، به دنبال کاپیتان Kouri بگردید. او روی یک چهارپایه در بخش شمال شرقی کمپ نشسته است. ماموریتتان پس از اتمام کات سین بین شما و کاپیتان Kouri به پایان میرسد.

Keeping Souvenirs

هم اکنون در این قسمت از راهنمای گام به گام، چگونگی انجام ماموریت Keeping Souvenirs را یاد می گیرید. 

توجه: هنگامیکه وارد غار میشوید یک میکروفون ضبط صدای NERO را روی نیمکت سمت چپ خواهید یافت. همچنین میتوانید یک انژکتور NERO را در داخل جعبه روی میز پیدا کنید.

راهنمای Days Gone (هفدهم)
راهنمای Days Gone (هفدهم)

محل قرارگیری هدف پاداش دار یعنی Anderson را بیابید

کاپیتان Kouri به شما اطلاع میدهد که یکی دیگر از اعضای گروه شبه نظامی گمشده است و احتمال میدهند که او با گروه Marauder ها همکاری میکرده است. علامت روی صفحه را دنبال کنید تا به تعدادی ساختمان متروکه، برسید. اگر GPS روی نقشه کوچکتان را دنبال کنید، در طول راه با تعدادی Freaker و حیوان مواجه میشوید. خوشبختانه، به سادگی میتوانید از کنار همه این دشمنانتان عبور کنید، فقط مراقب باشید که آنها شما را از روی موتور به پایین نیندازند. هنگامیکه به آخرین موقعیتی که Anderson در آنجا بوده است، میرسید، در منطقه به دنبال هر سرنخی که ممکن است شما را به محل اقامتش برساند، بگردید. اولین سرنخ را میتوانید با بررسی جسد گرگ مرده ای که در کنار زباله ها افتاده است، پیدا کنید. دومین سرنخ را با بررسی قاب موتورسیکلت قدیمی که در شمال غربی جسد گرگ قرار دارد، پیدا خواهید کرد. همچنین یک تکه قطعه یدکی را در نزدیکی موتورسیکلت پیدا میکنید. با بررسی قاب موتورسیکلت متوجه میشوید که گرگ به Anderson حمله کرده است. با فعال کردن قابلیت tracking ability، ردپاها را دنبال کنید؛ شما را به یک غار کوچک در سمت جنوب، هدایت میکند.

در طول راه، یک گرگ در حال زوزه کشیدن را میبینید که بالای یک صخره درون غار نشسته است. پیشنهاد میشود که این گرگ را هم اکنون بکشید، زیرا سرو کله زدن با او در درون غار سخت است.

غار فراری را بگردید

طبق راهنمای Days Gone (هفدهم) با ورودتان به غار، با دو گرگ مواجه خواهید شد، آنها را بکشید. به راهتان درون غار با عبور از ورودی نزدیک به جسد Freakerی که به دیوار تکیه داده است، ادامه دهید. هرچه بیشتر درون غار نفوذ میکنید، با گروههای بیشتری از گرگ ها روبرو میشوید، پس آماده باشید تا همه آنها را بکشید. هنگامیکه در حال جستجو در غار هستید، به دنبال یک سوراخ میان دو تخته سنگ بزرگ بگردید. از میان سوراخ عبور کنید و در آنجا جسد Anderson را پیدا خواهید کرد.

بدنبال مدرک اثبات قتل بگردید

به سوی وسط اتاق بروید و جسد Anderson را برای پیدا کردن مدرک اثبات قتل، بگردید.

مدرک اثبات قتل را با خود ببرید

پس از برداشتن مدرک اثبات قتل، از غار بیرون بیایید و پیش کاپیتان Kouri برگردید، او در دریاچه Diamond است و با دنبال کردن علامت روی صفحه میتوانید به او برسید. هنگام خروج از غار مراقب باشید، زیرا یک Rager همیشه در آن اطراف پرسه میزند و حتی ممکن است با گرگها و یا Freaker ها نیز روبرو شوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 12 =