راهنمای گام به گام بازی Days Gone (چهارم) و توضیحاتی در مورد آن

راهنمای Days Gone (چهارم)

در راهنمای Days Gone (چهارم) تمامی توضیحات لازم برای اجرای بازی همراه با جرئیات کامل بیان شده است. با این راهنمایی می توانید این بازی جذاب را با موفقیت انجام دهید. 

راهنمای Days Gone (چهارم)
راهنمای Days Gone (چهارم)

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن ۴ می باشد.

Bad Way to Go Out

این تونل محل اولین برخورد شما با Freaker ها خواهد بود،آنها دشمن اصلی شما در بازی Days  Gone هستند. در این قسمت از راهنمای گام به گام می آموزید که به کجا بروید، چگونه Freaker ها را بکشید و حتی میتوانید چند وسیله کلیدی را بردارید.

با Boozer وارد تونل شوید. از اینجا به بعد باید پیاده به راهتان ادامه دهید.

مسیر پیاده درون تونل

با توجه به راهنمای Days Gone (چهارم) پیاده وارد تونل تاریک شوید و یک کات سین کوتاه پخش خواهد شد که در آن Deacon یک کوکتل مولوتوف را به سمت لانه Freaker ها میفرستد. اینکار باعث میشود که چند Freaker ظاهر شوند. آماده باشید تا آنها را بکشید.

حرکت به سمت جلو را ادامه دهید و Freaker هایی به نام Swarmers را که به سمت شما می آیند را بکشید.

آماده باشید تا با چند Swarmer دیگر که بر سر راهتان قرار میگیرند، مبارزه کنید.

مطمئن شوید که دقیقا از روی جسدشان رد شوید تا بتوانید گوش هایشان را بردارید. بعدا میتوانید آنها را بفروشید.

به سمت ماشین پلیس بروید تا مقداری مهمات از صندوق عقبش بردارید. غارت ماشین ها روش بسیار مناسبی برای برداشتن وسایل مفیدی مانند مهمات و لوازم یدکی است.

علامت را به سمت در کناری دنبال کنید.

در سمت چپتان، یک استریلایزر و یک تکه پارچه پیدا خواهید کرد. میتوانید از آنها برای بانداژ استفاده کنید.

باز هم علامت را دنبال کنید. یک Swarmer از در خارج میشود، او را بکشید.

درون اتاقی که Swarmer از آن خارج شد یک بانداژ، استریلایزر و لباس وجود دارد.

طبق راهنمای Days Gone (چهارم) شما میتوانید درب های جانبی را بدنبال وسایل بیشتر، بگردید. برای اینکه بتوانید به حرکتتان ادامه دهید، باید یک ماشین را از سر راهتان بردارید. این کار سخت به نظر میرسد اما ماشینی که باید تکان داده شود یک نماد مربع رویش ظاهر میشود تا شما متوجه شوید که ماشین قابل جا به جایی است.

لانه Freakerها را به آتش بکشید

به سمت نور درخشان انتهای تونل بروید. Swarmer های بیشتری ظاهر خواهند شد. آن ها را بکشید و قبل از خروج یک لانه دیگر را بسوزانید. برای اینکه بتوانید کوکتل مولوتوف های خودتان را بسازید به سمت موتور بروید و وسایل مورد نیازتان را از پشت موتور بردارید. با اینکار یک بطری آبجو و نفت سفید خواهید داشت. شما از قبل یک تکه پارچه هم داشتید.

حالا کوکتل مولوتوف را بسازید، انرا به سمت لانه Freaker ها پرتاب کنید و هر چیزی که ظاهر میشود را بکشید.

سوار موتور شوید و با Boozer به سمت Crazy Willie’s بروید

هنگامیکه همه آنها را کشتید، سوار موتور سیکلت شوید و منتظر کات­سین بعدی باشید.

You Got a Death Wish

طبق راهنمای Days Gone (چهارم) Boozer به راهش ادامه میدهد، در حالیکه Deacon به دنبال یک قطعه جدید برای موتورش است. حالا که این دو نفر از هم جدا شده اند، و در فضای باز هستند، گزینه های بیشتری برای جستجو، برداشتن وسایل، و کشتن Freaker ها وجود دارد. در این منطقه با Newt ها که در واقع نوعی Freaker ترسوتر و کوچکتر از Swarmer ها هستند، مواجه خواهید شد.

در این قسمت از راهنمای گام به گام، با جزییاتی از چگونگی کشتن Newt ها و پیدا کردن لوازمی که Deacon برای موتورش نیاز دارد، آشنا خواهید شد.

راهنمای ماموریت:

استفاده از فن Stealth kill یک گزینه عالی است. در این فن باید به آرامی از پشت سر به دشمن نزدیک شوید و او را بکشید. سعی کنید مسیر طولانی درون محوطه را برگزینید و در میان گیاهان پنهان شوید.

وسایل و اهداف اختیاری

بنا بر راهنمای Days Gone (چهارم) برای گشت و گذار در فضای باز راحت باشید، مخصوصا پمپ بنزینی که دهنگام شروع ماموریت در سمت راستتان قرار داشت محل خوبی برای پیدا کردن پارچه، نفت سفید و چیزهای دیگر است. Newt ها تا زمانیکه تحریک نشوند به شما حمله نخواهند کرد.

پشت وانت قرمز سمت چپ، نزدیک راهی که شما را از ماموریت دور میکند، را چک کنید. در آنجا یک سلاح مبارزه تن به تن پیدا خواهید کرد.

یک لانه Freaker درون پمپ بنزین وجود دارد. از بین بردن این لانه و سایر لانه ها بخشی از اهداف اختیاری است، یعنی انجام اینکار به تصمیم خودتان بستگی دارد و از بین بردن لانه جزو ماموریت اصلی نیست.

گاراژ Crazy Willie’s را پیدا کنید و راهی برای ورود به آن بیابید

راهتان را به سمت جلو ادامه دهید تا یک پمپ بنزین دیگر بیابید. در پشت پمپ بنزین یک آلونک هست که درونش یک ماشین خواهید دید. کاپوت ماشین را باز کنید تا یک قطعه مفید برای سلاحتان، درونش پیدا کنید.

از طریق درب نزدیک ماشین، از آلونک خارج شوید.

به سمت ساختمانی که آجرهای آبی و لبه سقفش قرمز است بروید. از سازه کوچکی که در کنار ساختمان قرار دارد استفاده کنید تا بتوانید خود را به روی بام ساختمان برسانید.

حواستان به Newtی که به روی بام می آید، باشد.

هنگامی که اوضاع مساعد شد و Newt را کشتید، از طریق سوراخ روی سقف به داخل ساختمان بپرید. در اینجا نیز با تعدادی از دشمنانتان روبرو خواهید شد، همچنین چند وسیله مفید پیدا خواهید کرد.

ادامه توضیحات راهنمای Days Gone (چهارم)

پمپ سوخت را پیدا کنید

طبق راهنمای Days Gone (چهارم) اتاق ها را به خوبی بگردید، یک بطری آبجو و چند قطعه روی قفسه اتاق، یک بانداژ درون سرویس بهداشتی، و ۲ مخزن نفت سفید روی یک قفسه دیگر از قسمت اتاق هدیه فروشی، وجود دارد.

حالا وارد گاراژ واقعی شوید و به موتورسیکلت نزدیک شوید. موتور را به دیوار تکیه داده اند، آنرا دستکاری کنید تا بتوانید پمپ سوختش را بردارید.

Boozer را پیدا کنید و او را از دست متجاوزان نجات دهید

حالا شما باید بروید و Boozer را پیدا کنید. هنگامی که صدای مضطرب او را میشونید، یک علامت ظاهر خواهد شد، که محل دقیق Boozer را نشان میدهد. به دنبال علامت بروید. هنگامی که به آنجا رسیدید، آدم هایی که در حال شکنجه و علامتگذاری Boozer هستند را بکشید.

Drifters on the Mountain

حالا که به خانه امن خود بازگشته­اید، میتوانید آماده شوید تا بیرون بروید و گروه راننده های کوهستان را از پای درآورید. این قسمت از راهنمای گام به گام به شما نشان میدهد که باید کجا بروید و چگونه کمپ Marauder را از بین ببرید.

قفسه سلاح را چک کنید

از درون قفسه سلاح هایتان می توانید یک سلاح ویژه را انتخاب کنید: یک تیر و کمان.

به سمت موتورتان بروید

علامتی که جلوی موتورتان است را دنبال کنید.

Marauder را دنبال کنید

شخصی که در محوطه در حال گشت و گذار بود را دنبال کنید.

کمپ Marauder را پاکسازی کنید

با توجه به راهنمای Days Gone (چهارم) هنگامیکه به کمپ Marauder رسیدید، باید ۶ نفری که در آنجا هستند را بکشید. هر روش مبارزه­ای میتواند مفید باشد اما در ادامه چند راهنمایی برای کامل کردن این ماموریت و کشتن آن افراد آورده­ایم.

با استفاده از دوربین شکاری خود افراد را علامت گذاری کنید.

با پرتاب سنگ سعی کنید حواس دشمنانتان را پرت کنید و یا باعث شوید که جای خود را عوض کنند تا شما بتوانید به آرامی به آنها نزدیک شوید و برای کشتن آنها از فن stealth kill استفاده کنید.

پس از کشتن ۲ مرد اول، وسایلی که در نزدیکیشان وجود دارد را بردارید، لباسهایشان را بگردید، سپس باید به پایین بروید و ۲ دشمن دیگر را علامت گذاری کنید.

به جای اینکه مستقیم به سمت پایین بروید، به سمت جاییکه از آنجا آمده اید، بازگردید و از آنجا راهی که به سمت پایین است را انتخاب کنید تا شما را به بقیه Marauder ها برساند. اهدافی که میبینید را علامت گذاری کنید و سپس سعی کنید تا جایی که امکان دارد با استفاده از فن stealth kill آنها را بکشید.

هنگامیکه همه آنها را کشتید، یادتان باشد که کمپ و لباس هایشان را به خوبی بگردید تا چند وسیله کمکی پیدا کنید.

به سمت موتورتان بازگردید

وقتیکه که کارتان در کمپ تمام شد، علامتی که شما را به سمت موتورتان هدایت میکند را دنبال کنید. هنگامیکه به آنجا رسیدید، ناگهان بطرز عجیبی شگفت زده خواهید شد.

راهنمای Days Gone (چهارم)
راهنمای Days Gone (چهارم)

مردی که از کمپ Copeland آمده است را دنبال کنید

مردی که از کمپ Copeland آمده است را تعقیب کنید. در تمام مدت بالای سرش یک علامت خواهد بود تا بتوانید او را پیدا کنید، پس تعقیب او آسان است.

Manny را پیدا کنید

Manny را پیدا کنید، او در چادر مکانیک هاست. شما میتوانید گیاه و گوشت را در آشپزخانه و گوش های Freaker ها را سر میز Bounties table بفروشید.

با Copeland قدم بزنید

به دنبال Copeland بروید و کمی با یکدیگر صحبت کنید

پیش Manny بازگردید

علامت را دنبال کنید و پیش Manny بازگردید تا ماموریتتان کامل شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − یک =