راهنمای گام به گام بازی The Last of Us (ششم) و توضیحات کامل آن

راهنمای The Last of Us (ششم)

به راهنمای The Last of Us (ششم) خوش آمدید! در ادامه با بخشهای مختلف بازی، تعداد اشیا قابل جمع آوری و نحوه جمع آوری آنها آشنا خواهید شد.

راهنمای The Last of Us (ششم)
راهنمای The Last of Us (ششم)

این بازی مناسب پلی استیشن می باشد.

در اینجا شما باید افراد آلوده و یک Clicker را بکشید. در ابتدا به صورت یواشکی از پشت سر به دنبال نگهبان آلوده بروید و او را خفه کنید. میتوانید سلاحش را بردارید، دوباره به اتاق قبلی بازگردید. هنگامیکه اتاق خالی است یواشکی در اطراف بچرخید و سپس در پشت میزی که وسط اتاق قرار دارد قایم شوید. پس از چند لحظه یک فرد آلوده دیگر را خواهید دید برای کشتن او نیز باید یواشکی از پشت وارد عمل شوید، حواستان باشد که دوستانش را خبر نکند. سپس نوبت فرد آلوده بعدیست که در اتاق سمت چپ ایستاده است، او را نیز خفه کنید. یک سرباز آلوده دیگر نیز وجود دارد او را نیز به همان روش قبلی بکشید تا نوبت کشتن Clicker شود. چون Clicker پشت به دیوار ایستاده نمیتوانید او را از پشت غافلگیر کنید، پس در ابتدا یک بطری یا آجر به سمتش پرتاب کنید و سپس هنگامیکه به سمت شما حمله ور میشود، با استفاده از تفنگتان به سمتش شلیک کنید و او را از پای درآورید.

طبق راهنمای The Last of Us (ششم) همچنین حواستان باشد که در اتاق دو قوطی و یک granola bar وجود دارد تا اگر در هنگام مبارزه زخمی شده­اید میتوانید به جای med kit  (جعبه کمکهای اولیه) از آنها برای بهبود استفاده نمایید.

هنگامیکه کارتان تمام شد، از روی رمپ به بالا بروید و گاری را از جلوی در بردارید. Tess وارد اتاق میشود و به کمک وسیله ای در را باز نگه میدارد تا بتوانید عبور کنید.

این اتاق را برای پیدا کردن وسیله، به خوبی بگردید و سپس از در عبور کنید. حالا وقت پایین رفتن است، پس از روی رمپ به پایین بروید. به جستجو بپردازید و وقتی تابلوی Oliver را دیدید به آرامی از لبه برای برداشتن وسایل بروید. باز هم به پایین رفتن از روی رمپ ادامه دهید تا اینکه به مترو برسید، در آنجا وسایل زیادی پیدا خواهید کرد. یک جسد Firefly پیدا میکنید و میتوانید کوکتل مولوتفی  که کنارش افتاده را بردارید.

شی شماره ۱۳: نقشه Firefly

با توجه به راهنمای The Last of Us (ششم) در بالای پله ها یک جسد Firefly دیگر پیدا خواهید کرد، درست در کنارش یک نقشه افتاده است.

نقشه Firefly  را بردارید و آنرا بررسی کنید. از کنار دستگاه فروش خوراکی عبور کنید و از زیر مانعی که راه را بسته بخزید، یک فرد آلوده را خواهید دید، یواشکی در پشت چیزی که وسط راهرو افتاده است قایم شوید. در این مرحله باید بسیار هوشیار باشید زیرا کوچکترین خطایی باعث میشود که چند Clicker به سمتتان حمله ور شوند.

یواشکی به جستجو در محوطه بپردازید، در اینجا چند شی برای جمع آوری وجود دارد.

شی شماره ۱۴: یادداشتی برای Derek

وارد فروشگاه سمت چپ شوید، در پشت میز صندوق فروش یادداشتی برای شخصی به نام Derek خواهید یافت.

در ن یادداشت یک رمز گاو صندوق وجود دارد، احتمالا برایتان مفید خواهد بود. برای پیدا کردن گاو صندوق باید در محوطه بگردید. بر سر راهتان با تعدادی Clicker مواجه خواهید شد. یادتان باشد که نباید با آنها درگیر شوید پس به محض دیدنشان قایم شوید یا مسیرتان را عوض کنید.

ادامه راهنمای The Last of Us (ششم)

 گاو صندوق در انتهای سمت راست فروشگاه است و در کنار گاو صندوق یک فرد آلوده ایستاده است. برای رسیدن به گاو صندوق ابتدا باید آن فرد آلوده را بکشید و سپس به کارتان برسید. این فرد آلوده کمی خواب آلود است و شما میتوانید بطور یواشکی به اون نزدیک شوید و او را خفه کنید. سپس با استفاده از رمز روی یادداشت میتوانید گاو صندوق را باز کنید و وسایلی که درونش قرار دارد را بردارید.

طبق راهنمای The Last of Us (ششم) ناگهان یک Clicker دیگر به شما نزدیک میشود، پشت میز قایم شوید تا او از شما دور شود. از شانس بدتان یک فرد آلوده نیز بر سر راه خروجی قرار دارد با پرتاب بطری شیشه ای و یا آجر نمیتوانید او را از محل دور کنید و باید او را بکشید. با استفاده از shiv این کار را انجام دهید چون شلیک گلوله بقیه Clickerها را به سمتتان میکشاند. دری که میخواهید از آن خارج شوید حفاظ دارد اما اگر به بالا نگاه کنید یک نردبان خواهید دید. به Tess کمک کنید تا نردبان را پایین بیاورد. از نردبان بالا بروید و به سمت دیگر بپرید.

به سمت بالا بر روی سطح زمین بروید کمی جلوتر وارد بن بستی که یک کامیون در آن قرار دارد شوید. شما باید از روی کامیون عبور کنید اما برای این کار ابتدا از درون سوراخ روی دیوار وارد ساختمان شوید. درون ساختمان با ۳ فرد آلوده مواجه خواهید شد. اما شانس آورده اید که آنها خواب آلود هستند، پس برای کشتنشان میتوانید به آرامی به آنها نزدیک شوید و یواشکی آنها را خفه کنید. پس از کشتن هر ۳ فرد آلوده، آن سطل زباله بزرگ وسط اتاق را به سمت خارج ساختمان هل دهید و آنرا کنار کامیون بگذارید تا بتوانید از روی آن رد شوید.

راهنمای The Last of Us (ششم)
راهنمای The Last of Us (ششم)

شی شماره ۱۵: بروشور پزشکی

پس از عبور از روی کامیون، در سمت دیگر وارد همان کامیون شوید. در آنجا میتوانید این بروشور پزشکی را پیدا کنید. سپس به سمت در گاراژ بروید و آن را باز کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یازده =