راهنمای گام به گام بازی The Last Remnant (اول) و توضیحات کامل آن

راهنمای The Last Remnant (اول)

به راهنمای The Last Remnant (اول) خوش آمدید! با این راهنما قادر خواهید بود ماجراجویی Rush را از ابتدا تا انتها بدون هیچگونه اضطرابی دنبال کنید، امیدواریم از این بازی لذت ببرید!

راهنمای The Last Remnant (اول)
راهنمای The Last Remnant (اول)

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن و ایکس باکس می باشد.

بازی The Last Remnant نیز مانند چند بازی دیگر JRPG است که تا به حال بازی کرده اید، می باشد. بزرگ، چالش برانگیز و گاهی هم نوآورانه، این بازی شما را در نقش مرد جوانی قرار می دهد که Rush Sykes نام دارد و به دنبال خواهر دزدیده شده اش می گردد که Irina نام دارد. ماجرایی که به عنوان یک موضوع خانوادگی ساده آغاز می شود، به سرعت پیشرفت کرده و Rush وارد کشوری می شود که به دنبال استقلال است، و این در حالی است که جنگ جادویی برای داشتن آثار جادویی که Remnants نام دارند در حال ویران کردن سرزمین هستند.

چه به دنبال اتمام سریع بازی در کوتاه ترین حالت ممکن باشید و چه بخواهید تاریک ترین رازهای نهفته در بازی را آشکار کنید، تصمیمتان برای خواندن این راهنما بسیار درست می باشد. بازی The Last Remnant همیشه بازی بزرگی خواهد بود و شاید همیشه رازهایی وجود داشته باشند که ناشناخته باقی بمانند، اما اگر این مقاله را در کنار خود به عنوان راهنما داشته باشید قادر خواهید بود ماجراجویی Rush را از ابتدا تا انتها بدون هیچگونه اضطرابی دنبال کنید، امیدواریم از این بازی لذت ببرید!

مقدمات اصلی راهنمای The Last Remnant (اول)

در راهنمای The Last Remnant (اول) اگرچه بازی The Last Remnant کاملا موثر است، اما استراتژی های ساده ای وجود دارند که به شما اجازه می دهند تمامی چالش های موجود در بازی را انجام دهید. ما قصد داریم در راهنمای گام به گام خود برخی از این گونه اطلاعات را در اختیار شما بگذاریم، اما پیش از آن می خواهیم به شما بگوییم همه چیز در بازی چگونه پیش می رود. هیچ اطلاعات جزئی وجود ندارد، اما شما باید اول اطلاعات مفیدی که در طول مسیر کمکتان می کند را پیدا کنید.

در ابتدا ممکن است مبارزات در این بازی کمی ترسناک به نظر برسند، اما در واقع تفاوت زیادی با بازی های دیگر RPG ندارند. اولین تفاوت کلیدی در این بازی این است که به جای واحدها فردی، شما در کنترل اتحادهای کاملی هستید. تفاوت کلیدی دوم این است که شما دستور نمی دهید.

زمانی که مبارزه آغاز می شود، دو واحد به سوی یکدیگر رفته و باهم درگیر می شوند. سپس شما به اندازه کافی زمان دارید تا دستور صادر کنید. همانطور که مشخص است، می توانید به سمت چپ یا راست بروید تا اهداف احتمالی در میدان نبرد را انتخاب کنید. گزینه های شما برای مبارزه با هر یک از اتحادهای دشمن زمانی ظاهر می شوند که به سمت اهداف احتمالی خود بروید. یک نشانگر روی نقشه صفحه نمایش ظاهر می شود تا ارتباط آن اتحاد را با شما، نشان دهد.

دستوراتی که در دسترس قرار می گیرند بسته به موقعیت متفاوت هستند. در واقع این سیستمی پویا می باشد. برای مثال، زمانی که متحدان شما روی زمین افتاده اند و نیاز به احیا دارند شما تنها گزینه “آن ها را برگردان” را خواهید دید. همچنین زمانی که موقعیت شما درست باشد تنها انتخاب مانورهای تهاجمی را خواهید داشت.

طبق راهنمای The Last Remnant (اول)این مورد ما را به رویارویی با دشمن می رساند. به طور کلی باید ضربات خود را در این نقطه تغییر دهید. زیرا اکنون شما در نزدیکی همدیگر هستید، هیچ واحدی نمی تواند بدون وارد کردن آسیب به خود از این قسمت خارج شود. زمانی که یک واحد با دشمن روبرو می شود، جناح خود را در معرض دید قرار داده و نسبت به حملات اطراف آسیب پذیر می شود، در نتیجه نوع خاصی از استراتژی مورد نیاز است. بازیکنان مضطرب ممکن است تصور کنند روبرو شدن با دشمن و حملات مداوم کارساز خواهد بود، اما این کار ممکن است باعث شود اگر همه چیز طبق خواسته و نقشه شما پیش نرود، یک مواجهه ساده به رویارویی سختی تبدیل شود.

حال که صحبت از پیشبرد اتفاقات طبق خواسته بازیکن شد، اجازه دهید این موضوع را بیان کنیم که متری بالای صفحه نمایش قرار دارد که تنها نشانگر نحوه عملکرد شما می باشد. برای این که مقیاس ها مناسب باشند، می توانید از جناح به سمت دشمن حمله کنید و اتحادها را شکست دهید و یا حتی از مهارت های مبارزاتی استفاده کنید. هرچقدر این متر پرتر شود، احتمالا حملات شما موفق تر خواهند بود و آسیب های جدی تری به دشمنان وارد می شوند. به همین ترتیب، اگر این متر کمتر شود و افت کند شما آسیب بیشتری خواهید دید و دشمن بر صحنه نبرد حکمرانی می کند.

راهنمای The Last Remnant (اول)
راهنمای The Last Remnant (اول)

با توجه به راهنمای The Last Remnant (اول) در طول بازی، شما با دشمنان بسیاری در سیاه چاله های مختلف روبرو می شوید. زمانی که دشمنی را در محدوده دیدید، باید متوجه شوید که مبارزه در حال آغاز است. یک دکمه را فشار دهید تا صفحه نمایش تار شود، و به گونه ای شود که شما بتوانید در مدت زمان کوتاهی بدون نگرانی درباره درگیری با دشمن، محدوده را پوشش دهید. اگر بخواهید به سرعت از هیولایی که ممکن است به شما ضربه بزند عبور کنید، این کار بسیار مفید و سودمند است، اما گزینه بهتر دیگری هم وجود دارد: می توانید همزمان با چند هیولا درگیر شوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =