راهنمای گام به گام بازی The Last Remnant (چهارم) و توضیحات کامل آن

راهنمای The Last Remnant (چهارم)

به راهنمای The Last Remnant (چهارم) خوش آمدید! با این راهنما قادر خواهید بود ماجراجویی Rush را از ابتدا تا انتها بدون هیچگونه اضطرابی دنبال کنید، امیدواریم از این بازی لذت ببرید!

راهنمای The Last Remnant (چهارم)
راهنمای The Last Remnant (چهارم)

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن و ایکس باکس می باشد.

پرسش و پاسخ های بازی

در راهنمای The Last Remnant (چهارم) بازی The Last Remnant بازی بزرگی است، اما با وجود راهنمای گام به گامی که به شما ارائه می دهیم جزئیات مختلفی را به دست خواهید آورد، این بخش از مقالات به ماموریت های جانبی اختصاص داده شده است. با این حال، همیشه سوالاتی وجود دارند که تعداد تکرار آن ها بیشتر از بقیه است، در این قسمت از مقاله قصد داریم پاسخی مختصر را برای برخی سوالات معمول مربوط به بازی به شما ارائه دهیم.

  • سوال ۱: در صورت به کار گیری کدام شخصیت ها در انجمن، ماموریت های جانبی بیشتری ارائه می شوند؟

پاسخ: شما می توانید از شخصیت هایی مانند Caedmon، Glenys، Jager، Loki، Nora و Rhagoh انتظار ماموریت های جانبی اضافی را داشته باشید. اگرچه ماموریت هایی برای رهبران دیگر وجود دارد، اما ماموریت های معمولا پس از فرصت های استخدامی آن ها ظاهر می شوند. زمانی که یک شخصیت را به کار گرفتید و او ماموریتی را پیشنهاد داد، شما باید شرایط خاص دیگری را مهیا کنید تا ماموریت را با موفقیت به اتمام برسانید. به خاطر داشته باشید که رهبران خاصی که نیازی به استخدام آن ها ندارید هم ماموریت های مخصوص به خود دارند که البته لیست بالا را شامل نمی شوند.

  • سوال ۲: چگونه باید یک خرابه باستانی را پیدا کنیم؟

در راهنمای The Last Remnant (چهارم) پاسخ: منطقه خرابه های باستانی مکان مهمی برای بالا بردن سطح بازی است، اما دارندگان کنسول ایکس باکس ۳۶۰ احتمالا برای دسترسی به آن باید به اینترنت متصل باشند. این بدان دلیل است که این منطقه در پشت دری در شمالی غربی The Second Path قرار دارد. به اینترنت متصل شده و کلید رسیدن به این خرابه را از Xbox Live دانلود کنید. سپس مسیر دوم را تا درب مهر و موم شده بازی کنید. حال که کلید را دانلود کرده اید، قادر خواهید بود که درب را باز کنید و وارد سیاه چال شوید. زمانی که این کار را انجام دادید، می توانید به نقشه جهانی رفته و هر زمان که خواستید از آن جا مستقیما وارد خرابه شوید و به کشفیات خود بپردازید.

  • سوال ۳: آیا هیچ ماموریت جانبی دلچسبی وجود دارد؟

پاسخ: بله، چند ماموریت وجود دارد.

ادامه توضیحات راهنمای The Last Remnant (چهارم)

پس از گذشتن از نیمی از مسیر بازی، حوادث قابل توجهی در بازی رخ خواهد داد. برای دارندگان کنسول ایکس باکس ۳۶۰، این اتفاق در انتهای دیسک اول و در منطقه Nagapur رخ خواهد داد، با این حال رویدادها به قدری به یاد ماندنی هستند که اگر یک بار آن ها را تجربه کنید، به یاد خواهید سپرد، حتی اگر نشان گری وجود نداشته باشد. ماموریت های جانبی بسیاری به طور زنجیری جمع شده اند، و برخی از این ماموریت ها را باید قبل از اینکه مسیرتان را به سمت رویدادهای Nagapur در پیش بگیرید، تکمیل کنید. اگر زمانی برای تکمیل این ماموریت ها ندارید، در نتیجه ماموریت های جانبی مهم تری را در اامه بازی از دست خواهید داد.

طبق راهنمای The Last Remnant (چهارم) بعلاوه، ماموریتی در بازی وجود دارد که At Hatred’s End نام دارد و اگر هر بار که زنی به نام Ophelia با شخص برترش یعنی Roberto درگیر می شود، در کنارش نباشید، این ماموریت را از دست خواهید داد، این ماموریت در شهر Melphina رخ می دهد. همچنین Emma نیز دارای ماموریت جانبی ای است که زمانی که منطقه Nest of Eagles را در بازی پاکسازی کنید، دیگر ارائه نمی شود، پس مطمئن شوید که قبل از انجام این کار، ماموریت را انجام داده باشید. همچنین مطمئن شوید که توصیه های بازی را نادیده می گیرید و پس از پاکسازی هر شش پایگاه با Duke of Ghor صحبت کنید. این کار را می توانید به هر ترتیبی که بخواهید انجام دهید، اما مطمئن شوید که با دوک صحبت کرده اید و یا او ماموریت مهم دیگری که اغلب پس از زمان کوتاهی ظاهر می شود را پیشنهاد نخواهد کرد.

راهنمای The Last Remnant (چهارم)
راهنمای The Last Remnant (چهارم)

در نهایت، زمانی که شهر Undelwalt روی نقشه ظاهر شد، حواستان باشد که تا زمانی که ماموریتی به نام The Fallen ظاهر نشد، وارد آن شهر نشوید. می توان گفت که این ماموریت، سخت ترین ماموریت بازی است، پس گزینه دیگر این است که اگر عجله دارید که بدانید انتهای داستان چه می شود، این ماموریت را جداگانه ذخیره کنید. پس از تکمیل مسابقه می توانید بازگردید و حین تکمیل ماموریت ها، چند منطقه را نیز بازی کنید.

طبق راهنمای The Last Remnant (چهارم) طبیعتا، می توان گفت که بهترین ماموریت، آخرین ماموریت است، که تنها زمانی ظاهر می شود که تمامی ۶۷ ماموریت قبلی را تکمیل کرده باشید. تنها آن زمان است که می توانید ماموریت ۶۸م و آخرین ماموریت را تجربه کرده و دستاوردهای ویژه ای را به دست آورید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 16 =