راهنمای قدم به قدم بازی مرد عنکبوتی (قسمت شانزدهم)

مرد عنکبوتی

می توانید با فشار دادن مکرر مثلث در بازی مرد عنکبوتی بطور مخفیانه از یک فاصله به آنها حمله کنید (اگر کسی شما را ندیده باشد)، یا می توانید در کنار دیوار آنها را ردیف کنید و یا با یک Impact Web دیگر به آنها ضربه بزنید، و یا کمی Web Shooter به سمت آنها پرتاب کنید تا اهداف مکمل بازی را به دست بیاورید.

مرد عنکبوتی
مرد عنکبوتی

راهنمای قدم به قدم بازی مرد عنکبوتی (قسمت شانزدهم)

Fisk Hideout (مخفیگاه فیسک)

این متن حاوی اطلاعاتی در مورد ششمین ماموریت بازی یعنی مخفیگاه فیسک است که اهداف اصلی، اهداف جانبی و نکات جالبی در مورد روند بازی را ارایه می کند.

مکان: گرینویچ

جایزه: ۲۵۰۰ XP

حال که یک لباس جدید مارک را با قدرت ها و همه چیز های جدیدش به دست آورده اید، کاپیتان واتاناب وظیفه کاملی را برای آزمودن شما بر عهده تان می گذارد. این وظیفه به فیسک بر می گردد که حتی در زندان هم در فعالیت های زیر زمینی مجرمانه فعال اس- و این را با استفاده از ساخت و ساز مکان هایی برای هدایت فعالیت های مجرمانه پیش می برد.

تحقیق در مورد مکان ساخت و ساز

از آزمایشگاه، به نزدیک ترین مکان ساخت و ساز بروید- در صورت لزوم، با استفاده از R3 مکان را در نقشه تان جانمایی کنید. اگر درگیر اهداف جانبی ای مثل ضربه زدن به تهبکاران در خیابان شدید، می توانید حالت های لباس را برای کمک به انجام این ماموریت به کار ببرید.

وقتی وارد مکان ساخت و ساز شدید، پیام متنی ای را از دکتر اکتاویوس دریافت خواهید کرد که میزبانی گجت های جدیدی را که می توانید بسازید قفل گشایی کرده است و این گجت های می توانند در چنین فصل های خرابکار های مخفیانه ای به شما کمک کنند. اولین گجت شامل Impact Web (تور اثرگذار) است، یک گجت قوی که به جای پرتاب تک به تک Web Shooter، بطور دائم و مستمر بر روی دشمن تور پرتاب می کند.

هریک از این گجت ها را با استفاده از بلیط های دیگری می توان به روز رسانی کرد و همچنین وقتی الزامات هر سطح را به دست آوردید توانمند سازی خواهند شد. فعلاً، برای بررسی گجت تور اثر گذار، آن را بر روی تبهکار بزرگی که نزدیک شماست آزمایش کنید- L1 را نگه دارید و از منوی شعاعی برای انتخاب گجت جدید استفاده کنید و برای خلع سلاح تبهکار مورد نظر شلیک کنید.

  • اهداف تکمیلی: ۱۰ بار این عمل را انجام دهید، ۵ دشمن را با تور به دیوار بچسبانید

حدود ۱۲ تبهکار دیگر هم وجود دارند که این محل را محاصره کرده اند- ، برخی از مردان تفنگدار در سطوح بالاتر و گروه های اراذل و اوباش در سطوح پایین تر. ببینید اگر نمی توانید بطور مخفیانه از یکی شان بالا بروید تا آنها را بگیرید، آنها هم نمی توانند وقتی شما برای مبارزه با گروه بزرگتری می روید نسبت به شما برتری پیدا کنند.

مرد عنکبوتی
مرد عنکبوتی

می توانید با فشار دادن مکرر مثلث در بازی مرد عنکبوتی بطور مخفیانه از یک فاصله به آنها حمله کنید (اگر کسی شما را ندیده باشد)، یا می توانید در کنار دیوار آنها را ردیف کنید و یا با یک Impact Web دیگر به آنها ضربه بزنید، و یا کمی Web Shooter به سمت آنها پرتاب کنید تا اهداف مکمل بازی را به دست بیاورید. بهتر است بدون اینکه دیگران را خبردار کنید تا جایی که می توانید تبهکاران بیشتری نابود کنید، چون وقتی بقیه خبردار شوند شروع می کنند به تماس گرفتن برای نیروی کمکی، و مجبور می شوید ۶ موج از تبهکاران فیسک را نابود کنید. تحمل و دوام عامل کلیدی این بخش است، زیرا می خواهید که با حفظ احتیاط آنها را از میدان به در کنید. این منطقه بزرگ است، و می توانید دشمنان را به سمت خود بکشید و فضای آزاد بیشتری هم داشته باشید و آنها را به محض رسیدن به خودتان نابود کنید. به محض اینکه موج این تبهکاران ظاهر شد، خلافکاران دارای سپر نزدیک به وسط صحنه می آیند، و خلافکار هایی که مجهز به تازر (نوعی سلاح برقی) هستند نیز در طبقه اصلی ظاهر می شوند. همچنین دشمنانی دارید که بر روی زمین نزدیک به شما مواد Stun Mine پرتاب می کنند- و باید به سرعت حرکت کنید وگرنه دیدتان محو می شود و یا اینکه می توانید این مواد را به سمت خودشان مجدداً پرتاب نمایید.

برای دشمنانی که مجهز به سپر و تازر در بازی مرد عنکبوتی هستند، به خاطر داشته باشید که پشت سپر ها حمله منید و تازر به دست ها را قبل از اینکه حمله کنند با تور ببندید. یادتان باشد که Web Strike را به سمت دشمنان مجهز به سلاح خیلی سریع انجام دهید، زیرا آنها به سرعت می توانند پاتک بزنند، بنابراین یا از آنها دوری کنید و یا برای جاخالی دادن از آنها بعد از اینکه به آنها ضربه وارد کردید آماده باشید.ادامه دادن به حملات هوایی به شما کمک می کند تا تعداد کمی تبهکار در آن واحد اسلح به دست باقی بمانند، و می توانید از روی پشت بام به آنها ضربه زده و آنها را در حالیکه خلع سلاح کنید که بقیه در تلاش برای گرفتن شما هستند. اگر مهارت جاخالی کامل (Perfect Dodge) را به دست آورده باشید، صبر کنید تا شاخص برای جاخالی دادن از گلوله ها آبی شود، و به این ترتیب می توانید لحظه ای از دید آنها محو شوید با اینکه فاصله تان بسیار نزدیک به آنهاست.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =