۲۰ شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

اولین مجموعه از داستان‌های کوتاه مربوط به Geralt of Rivia در سال ۱۹۹۳ عرضه شد. از آن زمان به بعد، داستان‌های ساپکوفسکی از طریق رمان‌ها، کتاب‌های کمیک، بازی‌ها و حتی سریال‌های بعدی نتفلیکس، محبوبیت بسیار زیادی پیدا کردند.

Geralt و دیگر ساکنان The Continent، در دو دهه اخیر پایه‌های اصلی این جامعه بوده و به نظر نمی‌رسد این روند به این زودی تغییر یابد. اقتباس‌های نتفلیکس بر رمان‌های ساپکوفسکی متمرکز خواهد بود. در نتیجه تفاوت بسیاری بین بازی‌های The Witcher و برنامه‌های تلویزیونی آن وجود خواهد داشت، اما با این وجود The Witcher 3 دارای شخصیت‌های برجسته‌ای است که کاملا به یاد ماندنی هستند.

بازی The Witcher 3 شامل یکی از بهترین محیط‌ها، برخی از مبارزات خارق‌العاده و مکانیک‌های نقش‌ آفرینی و همچنین داستان‌های باورنکردنی است. اما هیچیک از این موارد بدون وجود گروهی از شخصیت‌های تولید شده توسط کمپانی CD Project Red ممکن نیستند.

ما یکی از سخت‌ترین ماموریت‌های جانبی ممکن را به پایان رساندیم: تا بتوانیم ۲۰ شخصیت برتر بازی The Witcher 3 را دسته بندی کنیم. متاسفانه، همه آن‌ها یا در حال کمک به گرالت هستند و یا فقط به انجام بازی Gwent می‌پردازند. در این مقاله قصد داریم به بررسی ۲۰ شخصیت برتر در بازی The Witcher 3 بپردازیم. امیدواریم بیشتر از گرالت این بررسی‌ها را دوست داشته باشید: برای هر شخصیت یک نقل قول از گرالت آوردیم تا نشان دهیم او چقدر از آن شخصیت‌ها متنفر است!

شخصیت Trollololo

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

Trollololo ترولی است که عاشق آواز خواندن است. آیا این چیزی است که نتوان عاشقش شد؟ او ترول بسیار قوی‌ای است که تعدادی از سربازان را تصادفا از بین برده است. اما، با اینکه به خاطر این کارش حس بدی دارد، اما باز هم اجساد را پخته و سپس می‌خورد.

بازیکن می‌تواند از ترولولولو چشم پوشی کند یا او را بکشد. حتی با اینکه او بسیاری از افراد خوب را کشته و خورده، باز هم این تصمیم بسیار سخت است، Trollololo یک شخصیت عالی است. او کم‌ هوش اما سرگرم‌ کننده است و اگر عاشق گوش دادن به آهنگ باشید می‌تواند شخصیت فوق‌العاده‌ای باشد. شخصیتی کاملا منحصر به فرد و یکی از بهترین ترول‌ها.

شخصیت Rosa var Attre

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

Rosa var Attre دختر Henry var Attre عالی رتبه و یکی از علاقمندان به شمشیر بازی است. گرالت اولین بار زمانی که به دنبال Dandelion می‌گشت با رُزا روبرو شد. دندلیون در اصل برای آموزش رُزا و خواهرش استخدام شده بود. با این حال، خواهر رُزا نامه‌ای عاشقانه جعل کرد و از طرف رُزا به دندلیون فرستاد، که در نهایت با صحنه بسیار نامناسبی پایان یافت، به خصوص برای Bard.

کمدی بین رُزا و دندلیون کمک می‌کند تا رُزا در بازی The Witcher 3 برجسته باشد. چیزی که جالب توجه است علاقه او به شمشیر بازی است، حتی با اینکه یادگیری آن برای زنی (به خصوص زنی عالی رتبه) زشت و ناپسند است. ماموریت‌های او با گرالت بسیار به یاد ماندنی هستند و همین باعث می‌شود رُزا برای بسیاری از طرفداران بازی شخصیتی برجسته باشد.

شخصیت Yoana

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

Yoana دستیار زره پوش Fergus Graem است. او در کار خود استاد است و می‌تواند سلاح‌ها و زره‌ها را بسیار بهتر از فرگوس بسازد. زمانی که اتفاق بدی برای فرگوس رخ داد، این شخصیت توسط گرالت در یک آزمایش کشف شد، که البته به شکل نسبتا خجالت‌ آوری در آن آزمایش موفق نشد.

یوآنا نه تنها به این دلیل که زنی است که سلاح‌های عالی می سازد، بلکه به این دلیل که انسانی بود که در کار تجارت کوتوله‌ها بود هم شخصیتی برجسته محسوب می‌شود. در طول بازی او اقلام بسیاری را برای گرالت می‌سازد و ماجراهای او برای شناخته شدن یک داستان جالب و قوی است. یوآنا یکی از شخصیت‌های به یادماندنی در The Witcher 3 است.

شخصیت Emhyr var Emries

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

این بخش ما را به سوی Royal Palace (کاخ سلطنتی) در شهر Vizima می‌برد. بهتر است شما لباستان را با لباسی برجسته‌تر عوض کنید. شاید بهتر باشد اصلاح هم کنید. “و همچنان همه متعجب هستند که چرا از تله‌ پورت کردن متنفرم.”

Emhyr یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های بازی The Witcher 3 است. او امپراتور نیلفگارد است و شخصیتی کاملا مستبد است که می‌تواند به طور باورنکردنی‌ای ظالم باشد. او همچنین عامل اصلی در جستجو برای Ciri است.

علیرغم این واقعیت که نظرات او با گرالت مخالف است، امیر وار امریس برای گرالت بسیار مهم است، فرقی نمی‌کند او را دوست داشته باشد یا خیر. Geralt معمولا از کاخ سلطنتی بازدید نمی‌کند، اما وقتی این کار را کند مطمئن باشید لحظه مهمی در داستان است. امیر شخصیتی مهم و یکی از حیاتی‌ترین شخصیت‌ها در The Witcher 3 است.

شخصیت Lambert

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

Lambert یکی از جادوگران جوان است. او بد دهان بوده و عاشق این است که مست شود، اما بسیار با استعداد است. لمبرت فقط گاهی در بازی ظاهر می‌شود، اما هربار به خاطر شخصیتش به یاد ماندنی خواهد شد. جالب اینجا است که لمبرت جادوگری است که از کار خودش خوشش نمی‌آید و زیاد دوست ندارد آن را انجام دهد.

او همچنین به گرالت و شهرتش حسادت می‌کند. نیازی به ذکر این حقیقت نیست که گرالت با خانواده سلطنتی معاشرت دارد. به همین دلیل و به خاطر کودکی سختش، لمبرت عاشق مست بودن است. اما نسبت به پیدا کردن سیری بسیار متعهد است و ارتباط خوبی با گرالت برقرار می‌کند. ممکن است مرد سختی باشد، اما اضافه کردن لمبرت به این لیست اصلا کار سختی نبوده است. گرالت همچنین شعر زیبایی راجع به لمبرت ساخته است.

شخصیت Avallac’h

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

Avallac’h جنی بسیار مرموز و کاملا غیرقابل اعتماد است. اِوالِک از توانایی سیری برای سفر در جهان‌های مختلف استفاده می‌کند و حتی گاهی با این توانایی به سیری کمک می‌کند. با این حال، گرالت و دیگران اِوالِک را به عنوان دروغگویی به نفع خود می‌شناسند.

چیزی که باعث محبوبیت اِوالِک می‌شود کنجکاوی او درباره شخصیتش است. به نظر می‌رسد بسیار خردمند است و از اقداماتش کاملا مطمئن است. علیرغم همه این موارد، سیری به این جن اطمینان دارد و مدعی است که او چندین بار جانش را نجات داده است. شخصیت مرموز او قطعا اهدافی برای خودش دارد، اما در طرح بازی The Witcher 3 نقشی محوری را ایفا می‌کند.

شخصیت Priscilla

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

Priscilla یک شاعر و خواننده جهانی مشهور است که در مسافرخانه‌ها و بارهای Novigrad می‌گردد. همچنین نام هنری او “Callonetta ” است و اکثرا او را به خاطر داستان‌های عاشقانه‌اش دوست دارند. او همچنین تنها زنی است که دندلیون دوست دارد با او همراه شود.

پرسیلا همچنین در ماموریت ” The Play’s the Thing” که در آن گرالت یک بازیگر مشهور است، نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. حضور او در این ماموریت حیاتی است و با اینکه بازیگری گرالت خوب نیست اما پرسیلا باز هم به او اعتماد دارد و به همین علت به یادماندنی می‌شود. متاسفانه پس از حمله، او دیگر در بازی دیده نمی‌شود، اما دندلیون به گرالت اطمینان می‌دهد که او در حال بهبود است، حتی اگر صدایش کمی تغییر یافته باشد. مسلما با وجود این که پرسیلا بهترین شاعر در سراسر The Continent است، شخصیتی کاملا به یاد ماندنی خواهد بود.

شخصیت Cerys an Craite

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

Cerys an Craite دختر Crach an Craite و Skellige است. با اینکه نقش او در بازی The Witcher 3 بسیار کوتاه است اما بسیار مهم است. اسکلج به یک حاکم جدید نیاز دارد و همه فکر می‌کنند که Hjalmar بهترین انتخاب است. با این‌حال، زمانی که کریس می‌گوید که می‌خواهد حاکم شود، بسیاری از افراد شگفت‌ زده می‌شوند و برخی از آن‌ها او را مسخره می‌کنند.

سپس همه می‌گویند که حاکم باید مرد باشد و کریس برای این نقش مناسب نیست. اگر بازیکن تصمیم بگیرد که به کریس کمک کند، او در نهایت حاکم خواهد شد و اسکلج به مکانی آرام‌تر و مرفه‌تر تبدیل می‌شود. کریس در بازی The Witcher 3 یک شخصیت برجسته است زیرا او دیگران را شگفت‌ زده کرده و با روال معمول مخالفت می‌کند و در این روند به بازیکن اجازه می‌دهد تا نقش تاثیرگذاری در بازی داشته باشد.

شخصیت Sigismund Dijkstra

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

Dijkstra مرد تناقضات است. او رهبر گروه Redanian Intelligence و یک جاسوس عالی است، اما قدش تقریبا ۷ پا است و عاشق لباس‌های جلف و خودنمایانه است. او همچنین شخصیتی باهوش است و در دانشگاه آکسفورد درس خوانده است.

او صاحب یک حمام بزرگ در شهر نوویگراد است، اما با باند‌های جنایتکار زیرزمینی هم همکاری می‌کند. در واقع او به عنوان یکی از چهار مجرم بزرگ شهر شناخته می‌شود. او یک شخصیت کلیدی در مرگ شاه King Radovid V و مردی حیله‌گر است. در ابتدا دایکسترا و گرالت ارتباط بسیار بدی داشتند، اما کم‌کم همدیگر را درک کردند و Dijkstra هم به خاطر ظاهر و هم به خاطر شخصیتش معروف شد.

شخصیت Phillip Strenger

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

Phillip Strenger که به عنوان “Bloody Baron” هم شناخته می‌شود، بارون منطقه Baron of Crow’s Perch و یکی از به یاد ماندنی‌ترین شخصیت‌های اولیه در The Witcher 3 است. بارون خونین شخصیتی گستاخ و خودخواه است که به قدرت خود بیشتر از هرکسی اعتماد دارد. اما با این وجود، در داستان‌های بسیار قدرتمندی نقش دارد.

گرالت با یافتن زن و بچه بارون کارش را آغاز می‌کند، اما مشخص می‌شود که بارون خیلی با خانواده‌اش صادق نبوده و با همسرش Anna بدرفتاری کرده است. کودکش هم به یک موجود کوچک و چندش تبدیل شده است، که بارون بدون هیچ مشورتی با همسرش او را دفن کرده است. همین امر منجر به تصمیمات پیچیده اخلاقی برای گرالت می‌شود و احساسات عمیق فیلیپ مشخص می‌شوند. بارون خونین یکی از اولین شخصیت‌های مهمی است که در بازی معرفی شده است و حتی در پایان هم یک شخصیت به یاد ماندنی بوده است.

شخصیت Johnny

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

Johnny یک Godling کوچک و دوست داشتنی است که برای اولین بار در Crookback Swamp ظاهر می‌شود. او همیشه دوست دارد به بقیه کمک کند و به Gran در پیدا کردن Yagna و به درمان تب Genny کمک می‌کند. با این وجود، گرن به بچه‌ها اجازه نمی‌دهد با جانی صحبت کنند، حتی با اینکه واقعا جانی را دوست دارد، اما این علاقمندی فقط پنهانی و در خفا است.

سپس یک گادلینگ در نوویگراد درون خانه‌ای که به نظر می‌رسد خالی از سکنه است، ظاهر می‌شود. زمانی که Geralt به جستجو می‌پردازد، در نهایت Sarah را در آنجا پیدا می‌کند، او می‌تواند اجازه دهد سارا همانجا زندگی کند یا او را از آنجا بیرون بیاندازد. حتی با اینکه گزینه دوم به نظر بی‌رحمانه است، اما در نهایت سارا با جانی دوست شده و این دو باند قوی‌ای را تشکیل می‌دهند. جانی خیلی دوست‌ داشتنی است و همیشه دوست دارد به همه کمک کند. او شخصیتی درخشان دارد.

شخصیت Vesemir

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

Vesemir یکی از جادوگران معتبر و ماهر در منطقه Kaer Morhen است. او با توجه به سنش به شکل پدر گرالت تبدیل می‌شود و نقش مهمی در آموزش سیری دارد. وسمیر همچنین در ابتدای بازی، در جایی که گرالت سعی داشت یِنفر را پیدا کند ظاهر می‌شود و حتی به گرالت کمک می‌کند تا یک griffin را نابود کند.

وسمیر مهربان و نجیب است، او در مواقع لزوم به گرالت کمک می‌کند. این مورد زمانی بیشتر قابل توجه قرار می‌گیرد که Wild Hunt به منطقه کار مورهن تجاوز کرده و به افراد داخل حمله می‌کند. Vesemir شجاعانه می‌جنگد ولی در نهایت شکست می‌خورد و همین باعث ایجاد یکی از احساسی‌ترین صحنه‌ها در کل بازی The Witcher 3 می‌شود. وسمیر به دلایل بسیاری محبوب است و یکی از شخصیت‌هایی است که همیشه در یادها باقی می‌ماند.

شخصیت Zoltan Chivay

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

Zoltan یکی از دوستان خوب گرالت است، آن‌ها قبل از وقایع The Witcher 3 با هم آشنا شده بودند. اما او در ابتدا زمانی در بازی ظاهر شد که گرالت دنبال دندلیون بود. او زُلتان را در Tavern پیدا کرد در حالی که افراد سرگردان را بیرون می‌انداخت و هیچ حرف مزخرفی را قبول نمی‌کرد. برخلاف سایزش، زُلتان یک Dwarf بسیار شجاع است.

او همچنین عاشق بازی گونت و جمع کردن کارت‌های با ارزش است. زُلتان بذله‌گو است، او همیشه آماده شوخی با گرالت بوده و بسیار وفادار است. زُلتان یکی از بهترین دوست‌های گرالت در بازی است و بر تمام افرادی که با او معاشرت می‌کنند تاثیر می‌گذارد.

شخصیت Keira Metz

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

در طول بازی The Witcher 3 شخصیت کیرا از دست شکارچیان جادوگر پنهان شده است. او کلبه‌ای دارد که تنها از طریق پورتال قابل دستیابی است. هر زمان که او در بازی ظاهر می‌شود، رابطه باور نکردنی‌ای با گرالت برقرار می‌کند و اغلب در برابر او برهنه می‌شود.

اما کیرا نه تنها برای صحنه‌های جنسی اش با گرالت، بلکه به این دلیل که جادوگر بسیار ماهری است و همیشه دوست دارد به گرالت کمک کند، معروف شده است. او اقلام مختلفی هم برای فروش دارد، تمام این اقلام اغلب بسیار مفید هستند. کیرا احتمالا یکی دیگر از معشوقه‌های گرالت خواهد بود، اما شخصیت عالی او باعث محبوبیت و برجسته بودنش می‌شود.

شخصیت The Crones

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

The Crones که به عنوان “Ladies of the Wood” هم شناخته می‌شوند، در کلبه‌ای در باتلاق Velen زندگی می‌کند. تمام افراد در این باتلاق با ترس از کرون‌ها زندگی می‌کنند، حتی هویت واقعی خود را از دیگران پنهان می‌نمایند. در ابتدا آن‌ها به عنوان سه زن زیبا به تصویر کشیده می‌شوند، البته قبل از اینکه در نهایت هویت وحشتناکشان فاش شود.

آن‌ها از طریق Gran ارتباط برقرار می‌کنند، شخصیتی که در باتلاق و از طریق پرده عجیبی مراقب بچه‌ای است. کرون‌ها نقش بسیار مهمی را در داستان بارون خونین و در جستجوی سیری ایفا می‌کنند. نبرد با کرون‌ها یکی سخت‌ترین نبردها است، آن‌ها واقعا به عنوان خشن‌ترین و در عین حال به عنوان دشمنان چند جانبه در کل بازی The Withcer 3 شناخته شده‌ اند.

شخصیت Triss Merigold

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

Triss شخصیت اصلی در رمان‌های ساپکوفسکی است و یک بار دیگر در The Witcher 3 نشان داده شده است. اگرچه اولین معرفی او در ماموریتی است که گرالت به او کمک می‌کند تا از شر موش‌ها خلاص شود، اما او شخصیتی مهم در این داستان است. او جادوگری است که به Lodge of Sorceresses پیوسته است و یکی دیگر از معشوقه‌های احتمالی گرالت به شمار می‌رود.

تریس همراه وفاداری برای گرالت است و هرکاری که لازم باشد می‌کند تا به او کمک کند و از سیری حفاظت کند. در طول بازی، تریس به عنوان شخصیتی دوست داشتنی، ماهر و کمک بزرگی برای گرالت نشان داده می‌شود. حتی با اینکه کاملا با Yennefer مخالف است، اما یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های بازی محسوب می‌شود.

شخصیت Yennefer

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

Yennefer یکی از شخصیت‌های اصلی کل فرنچایز Witcher است. او رابطه پرشوری با گرالت دارد و بسیار قوی است. او همچنین مادر سیری است، او هر کاری برای پیدا کردن و محافظت از سیری انجام می‌دهد.

یِنِفِر بسیار خشن و عصبانی است. همچنین کاملا لجباز است و به خاطر علاقه‌اش به تک شاخ‌ها معروف است. او یکی از همراهان قدرتمند گرالت به شمار می رود و کسی است که واقعا محبوب و برجسته است. او علاقه زیادی به گرالت دارد و این موضوع در ماموریت زیبای ” Last Wish” کاملا مشخص می‌شود. یِنِفِر یکی از به یاد ماندنی‌ترین شخصیت‌ها در The Witcher 3 و کل این فرنچایز است.

شخصیت Dandelion

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

او همان Bard معروف و بهترین دوست گرالت است. دندلیون شاعر دوره‌گردی است که با استفاده از زبان زیبایش سعی می‌کند توجه اطرافیان را به خود جلب کند. البته دندلیون درگیر گرفتاری‌های بسیاری می‌شود، که در همگی آن‌ها شخصیت جالب و جذابش نشان داده می‌شود.

دندلیون خیلی ترسو است و از هر هیولایی که با آن مواجه می‌شود می‌ترسد. اما شجاعت او در The Witcher 3 زمانی مشخص می‌شود که در کنار گرالت قرار می‌گیرد. اگرچه ممکن است جنگجویی عالی نباشد، اما نویسنده و خواننده‌ای عالی و درخشان است و کسی است که کل جان او را ستایش می‌کنند. دندلیون یکی از دوست داشتنی‌ترین شخصیت‌ها در این فرنچایز است و در The Witcher 3 به بهترین شکل ظاهر می‌شود.

شخصیت Geralt of Rivia

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

بسیاری از قهرمانان بزرگ یا ساکت یا بی‌شخصیت هستند. معمولا دنیای بازی به شخصیتی بی‌چهره نیاز دارد تا به بازیکن اجازه دهد به سلیقه خودش آن را تصور کند. اما در بازی The Witcher 3 اینگونه نیست. گرالت یکی از مشخص‌ترین شخصیت‌ها در کل بازی‌ها است و حقیقتا یک قهرمان برجسته است.

گرالت یک قهرمان معمولی نیست. با اینکه مجبور است از یکسری دستورات پیروی کند، اما صریح و کاملا بداخلاق است. علیرغم این موضوع، گرالت خیلی دوست داشتنی است. از ابتدای داستان که پیوندش با سیری نشان داده شد، مشخص شد که گرالت چیزی بیشتر از یک قاتل هیولاها است. او مرد سرسختی است، کسی که اغلب از بالا به پایین نگاه می‌کند، اما شخصیتی عالی است، کسی که The Witcher 3 را به چیزی که اکنون است تبدیل کرده است.

شخصیت Ciri

20 شخصیت برتر در بازی The Witcher 3

Ciri مهم‌ترین شخصیت در بازی The Witcher 3 است. به هر حال، طرح اصلی داستان حول محور یافتن سیری و محافظت از او در برابر Wild Hunt و دیگر خطرات می‌چرخد. اگر سیری یک شخصیت دوست‌داشتنی و عزیز نبود، هیچکدام از این اتفاقات رخ نمی‌داد و کمپانی CD Project Red با خلق سیری مطمئن شده است که به اهدافش دست می‌یابد. از ابتدای کار شاهد صحنه‌ای از زندگی کودکی او بودیم که نحوه مبارزه را یاد می‌گرفت و اقدامات محافظه‌ کارانه و فداکارانه‌اش نشان می‌دهد که از همان ابتدا شخصیت عالی‌ای بوده است.

مهم این است که، سیری یک دختر غمگین غرق در پریشانی نیست؛ او جنگجویی عالی است که می‌تواند با دشمنان زیادی بجنگد. این امر زمانی کاملا مشخص می‌شود که بازیکن کنترل سیری فوق‌العاده قدرتمند را به دست بگیرد. اما، مهم تر از همه اینکه، پیوند قوی او با گرالت چیزی است که بیشتر از هر چیزی در این بازی درخشان است. هیچ شخصیتی بهتر از سیری وجود نداشت تا کل بازی The Witcher 3 را بر اساس او بسازند، سیری بانوی زمان و مکان است.

 

منبع: Gamespew

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =