۹ عملی که نمی‌ دانستید می‌توانید در بازی پلی استیشن ۴ Sniper Elite 4 انجام دهید

9 عملی که نمی‌ دانستید می‌توانید در بازی پلی استیشن 4 Sniper Elite 4 انجام دهید

۹ عملی که نمی‌ دانستید می‌توانید در بازی پلی استیشن ۴ Sniper Elite 4 انجام دهید 

۹ عملی که نمی‌ دانستید می‌توانید در بازی پلی استیشن ۴ Sniper Elite 4 انجام دهید Nine Things Need To Do In PlayStation ۴ Game Sniper Elite 4

بازی ویدئویی Sniper Elite 4، قسمت چهارم از شوتر نظامی جذاب است که شما را به اعماق جنگ جهانی دوم و اتفاقات ریز و درشت سری آن می برد. جایی که باید کنترل ستوان کارل فربورن را بدست گرفته و به بین بردن نازی ها مشغول شوید. در Sniper Elite 4 در محیط های جنگ جهانی دوم قرار گرفته و با سلاح های قرن بیستمی پیشرفته ای، لذت واقعی یک شوتر تخصصی سوم شخص و همچنین حس شلیک به اندام های دشمن و Head Shot کردن آنها که بسیار لذت بخش خواهد بود را تجربه خواهید کرد. در ادامه ی مقاله به نکاتی اشاره می کنیم که کمتر کسی از وجود آنها در این بازی با خبر است. بنابراین اگر قصد شروع بازی Sniper Elite 4 را دارید یا اینکه در حال انجام آن هستید، پیشنهاد می کنیم تا در ادامه ی مقاله همراه ما باشید.

تیراندازی از فاصله بسیار دور
به طور معمول هر بازی شوتینک دارای محدودیت فاصله خاصی است و از مقداری به بعد احتمال زیاد تیر شما خطا برود. اما در Sniper Elite 4 شما می توانید از فواصل خیلی دور هم شلیک نمایید.

چالش های مراحل را امتحان کنید
مراحل Sniper Elite 4 دارای ۵ چالش مختلف می باشد. هنگامی که هر مرحله از بازی را به پایان می رسانید، ۵ نوع چالش مختلف از مرحله برایتان نمایان می شود که انجام دادن هر یک شما را به چالش های بسیار سختی خواهد کشاند و هیجان بازی رو دو چندان خواهند کرد.

9 عملی که نمی‌ دانستید می‌توانید در بازی پلی استیشن 4 Sniper Elite 4 انجام دهید
۹ عملی که نمی‌ دانستید می‌توانید در بازی پلی استیشن ۴ Sniper Elite 4 انجام دهید

مدال طلا بگیرید
قبل از ورود کردن به بازی می توانید با حضور یافتن در میدان تیراندازی تمرینی، تمامی اسلحه های موجود در بازی را امتحان کنید و با تیراندازی با هریک، موفق به کسب مدال طلا شوید.

به همه اعضای بدن شلیک نمایید
یکی از نکات دیدنی و عجیب و غریب بازی، امکان شلیک به تمامی اعضای بدن است که جذابیت شوتینگ و کشتن دشمنان را برایتان دوچندان می سازد.

نارنجک های دشمنان را منفجر کنید
امکان شلیک به نارنجک های دشمنان یکی دیگر از لحظات دیدنی این بازی است. پیش از اینکه دشمنان شما نارنجک خود را به سمت تان پرتاب کنند، می توانید با شلیک به سمت هر نارنجک، دشمنان خود را تکه تکه کنید. البته شلیک به نارنجک های دشمن مهارت و دقت بالایی می خواهد اما بعد از هر انفجار، لحظات دیدنی و چشم نوازی را مشاهده خواهید کرد که شما را به تیر اندازی هرچه حرفه ای تر ترقیب می کند.

چسباندن نارنجک ها
نارنجک هایی که در بازی Sniper Elite 4 در اختیارتان قرار می گیرد، علاوه بر اینکه با پرتاب به سمت دشمن منفجر می شوند، قابلیت چسباندن به دشمن هم دارند. بنابراین با چسباندن نارنجک به دشمن خود شاهد افنجار و تکه تکه شدن آن به طرز چشم نوازی خواهید بود.

9 عملی که نمی‌ دانستید می‌توانید در بازی پلی استیشن 4 Sniper Elite 4 انجام دهید
۹ عملی که نمی‌ دانستید می‌توانید در بازی پلی استیشن ۴ Sniper Elite 4 انجام دهید

رسیدن به سطح نهایی در Survival Mode
Survival Mode یکی از بخش های دشوار و مهیج بازی Sniper Elite 4 است که به صورت آنلاین و به شکل چهار نفره می توانید با دوستان خود بازی کنید. اگر از آن دسته علاقمندان به بازی های آنلاین باشید بسیار این ویژگی به کارتان می آید. در این حالت سیل گسترده ای از دشمنان در مقابل شما قرار می گیرند که ایستادگی در برابرشان بسیار دشوار است. آخرین سطح SURVIVAL MODE که سطح دوازدهم محسوب می شود، چالش برانگیزترین سطح این حالت است و به اتمام رساندن آن فوق العاه دشوار محسوب می شود.

نمایش برخورد گلوله به صورت X-Ray
در بخش چند نفره ی بازی Sniper Elite 4 به صورت آنلاین می توانید با دوستان خود بازی کنید. اما علاوه بر تمامی هیجان و جذابیت های این بخش چند نفره، هنگامی که دوستان شما تیر می خورند می توانید به صورت X-RAY برخورد تیر به اعضای بدن دوست خود را تماشا کنید و هیجان بالایی را تجربه نمایید.

انفجار تانک
منفجر کردن تانک چه در بازی های ویدئویی و چه فیلم های سینمایی، لحظات دیدنی و چشم نوازی را رقم می زند. در حالت Survival Mode این بازی نیز، امکان منفجر کردن تانک را در اختیار خواهید داشت. با بکار گذاری TNT یا با استفاده از سلاح Panzerfaust امکان انفجار تانک را در دسترس خواهید داشت.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 8 =