کدهای خطای بازی کال آو دیوتی وارزون

ارور کال آو دیوتی وارزون باعث می‌شود بازیکنان نتوانند بازی کنند و این بار مقصر اصلی Dev Error 5476 است. خوشبختانه، ما این خطا را قبلاً هم دیده‌ ایم و Raven Software این مشکل را تأیید کرده است، پس احتمالاً خیلی زود به‌ خودی‌ خود حل خواهد شد. در حال حاضر، تنها چیزی که از Raven Software داریم یک توییت و راه‌ حلی احتمالی است که بازیکنان در گذشته به واسطه آن موفق می‌شدند. اگر با Dev Error 5476 یا هر کد دیگری مربوط به آن مواجه شده‌ اید، به سایت درستی مراجعه کرده‌ اید. ادامه دهید تا متوجه شوید چطور باید به سرعت به بازی Warzone بازگردید.

کد Dev Error 5476 بازی Warzone

به نظر می‌رسد مشکل کد dev error 5476 باعث می‌شود بازیکنان به‌ هیچ‌ وجه نتوانند بازی چند نفره را آغاز کنند و اگرچه این همان کدی است که قبلاً هم وجود داشت، اما مشخص نیست که چرا این بار منجر به ناراحتی بازیکنان شده است.

یک راه‌ حل عجیب که در گذشته برای بسیاری از افراد جواب داده است، تغییر کارت تلفن و نشانی است. برخی بازیکنان می‌گویند که تغییر این موارد مشکل را حل می‌کند، در حالی که نمونه زیر نشان می‌دهد که تصادفی قرار دادن آن‌ها هم ممکن است مشکل ایجاد کند. صرف نظر از این موارد، dev error 5476 باز هم به بازی بازگشته و هنوز پاسخ قطعی برای رفع آن نداریم، اما امیدواریم Raven هرچه سریع‌تر مشکل را رفع کند.

Raven Software می‌داند که کد dev error 5476 امروز رخ داده است و به بازیکنان اطمینان داده که “در حال بررسی این مشکل است و در اسرع وقت یک به‌ روزرسانی را ارائه می‌دهد.” در صورت حل مشکل به سرعت این مقاله را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

خطای Status Goalpost Warzone

خطای Status Goalpost Warzone یک خطای بازی چند نفره است که به دوستان اجازه دریافت و ارسال درخواست‌های دوستی و ملحق شدن به بازی همدیگر را نمی‌دهد. راه‌ حل این مشکل بسیار ساده است و کافی است به جای حساب داخلی کنسول دوستانتان از اکانت های Activation در Warzone استفاده کنید. البته قبل از انجام هر کاری، ابتدا چک کنید که آیا بازی متقابل را در تنظیمات حساب خود فعال کرده‌اید یا نه. با فرض بر اینکه این گزینه فعال است، برای حل خطای Status Goalpost Warzone باید مطمئن شوید که همگی حساب Activision دارید و از اسم‌های Activision برای دعوت همدیگر استفاده می‌کنید.

فروشگاه در دسترس نیست، یا PlayStation Plus در دسترس نیست

Modern Warfare و Warzone در گذشته از مشکل در دسترس نبودن فروشگاه رنج می‌بردند، که احتمالاً این مشکل برای PlayStation Plus هم به وجود بیاید. اگر با این مشکل روبرو شدید، یک راه‌ حل احتمالی این است که بین بازی را از منو انتخاب کرده و آن را فشار دهید تا تب PlayStation Store را در ستونی با دکمه شروع (start) پیدا کنید. وارد شده و آن را انتخاب کنید. با این کار احتمالاً گزینه‌ای به نام” Your Add Ons” ظاهر می‌شود، وارد آن شده و چک کنید که همه چیز بارگیری شده باشد. فصل قبلی هم وجود داشت که در آن بسته‌های بازی چند نفره و دیگر دانلودهای کاربردی با یک به‌ روزرسانی گم می‌شدند و تا دوباره آن‌ها را دانلود نمی‌کردید، نمی‌توانستید بازی کنید.

کد خطای ce-34878-0 بازی Warzone

ارور کال آو دیوتی وارزون
ارور کال آو دیوتی وارزون

به نظر می‌رسد کد خطای ce-34878-0 یکی از مسائلی است که activision از آن مطلع است و راه‌ حل‌هایی برای آن دارد. این یک کد خطای تصادفی است و اغلب به معنای چیز دیگری به غیر از مشکل خود بازی است. در ادامه راه‌های اصلی که باید امتحان کنید را آورده‌ ایم.

  1. گزینه‌های بازی را با انتخاب بازی در منو بالا بیاورید، گزینه‌ها را انتخاب کرده و چک کنید که آیا به به‌ روزرسانی نیاز دارد یا خیر.
  2. با بررسی System Software Update در تنظیمات، چک کنید که آیا پلی‌ استیشن ۴ شما به آخرین نسخه نرم‌ افزاری سیستم به‌ روز شده است یا خیر.
  3. پلی‌ استیشن ۴ خود را مجدداً راه‌ اندازی کنید.

موارد دیگری که می‌توانید انجام دهید جدا کردن دوربین PS است. البته اگر وصل است، پلی‌ استیشن ۴ را مجدداً راه‌ اندازی کنید و از طریق تنظیمات و گزینه‌های کاربر مطمئن شوید که تشخیص چهره غیرفعال شده است. در بدترین حالت که امیدواریم هرگز اینگونه نباشد، اگر هارد درایو دستگاه را به‌ روز کرده‌ اید، توصیه می‌شود درایو اصلی را دوباره وارد کرده و پلی‌ استیشن ۴ را راه‌ اندازی کنید. امیدواریم به این روش نیازی نباشد اما اگر بازی را از حافظه خارجی اجرا می‌کنید شاید باید آن را به درایو داخلی پلی‌ استیشن ۴ منتقل کنید.

Call of Duty Warzone DEV ERROR 6345

به نظر می‌رسد Error 6345 بر بازیکنان رایانه‌های شخصی تأثیر گذاشته و بر اساس پشتیبانی Activision، راه‌ حل پیشنهادی این است که عملکرد گزینه‌های راه‌ انداز بازی را اسکن و تعمیر کنید. راه‌ حل دیگر این است که مطمئن شوید رایانه، بازی‌های درایورها و battle.net به طور کامل به‌ روز هستند. غیرفعال کردن نرم‌ افزارهای آنتی‌ ویروس، تنظیم بازی به حالت “عادی” در قسمت مدیریت کارها (task manager) و اجرای battle.net در حالت مدیریت نیز ممکن است کمک کننده باشد. یک راه‌ حل حتمی هم نصب مجدد کل بازی است.

Call of Duty error code 8192

اگر در حال خواندن این مقاله هستید تا راه‌ حلی برای کد خطای ۸۱۹۲ پیدا کنید که مانع برخی بازیکنان Call of Duty برای اتصال به Modern Warfare می‌شود، ما خبرهای خوب و خبرهای بدی برایتان داریم. خبر خوب این است که Activision از این موضوع آگاه است و خبر بد اینکه وقتی این مشکل پیش آمد هیچ راه‌ حل مشخصی برایش وجود ندارد.

این اولین بار نیست که ۸۱۹۲ ظاهر می‌شود و به نظر می‌رسد معمولاً بعد از به‌ روزرسانی‌های عظیم (فصل ۴ Modern Warfare به تازگی منتشر شده) این اتفاق می‌افتد. این مشکل ممکن است ناشی از ظرفیت سرور یا باگی باشد که از طریق پچ جدید وارد بازی شده است. به هر صورت، سرجایتان بمانید و به محض اینکه خبری از Activision شد، ما آن را با شما در میان می‌گذاریم.

کد خطای ۲۶۲۱۴۶ و ۲۶۳۲۳۴ بازی Call of Duty Warzone

هر دو کد خطای بالا نشان می‌دهند که مشکلی در اتصال به سرور وجود دارد. چند راه‌ حل برای رفع این مشکل وجود دارد:

خارج شوید و مجدد وارد شوید

واضح است، خروج از بازی و ورود مجدد این مشکل را رفع می‌کند. این یک مشکل کلاسیک است، اما همیشه باید اولین کاری باشد که می‌کنید.

دستگاه خود را خاموش و مجدد روشن کنید

فرقی نمی‌کند کدام یک از کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، Xbox One یا رایانه شخصی را دارید، دستگاه را مجدداً راه‌اندازی کنید. آن را وارد حالت خواب نکنید، آن را کاملاً خاموش هم نکنید، کمی به آن فرصت داده و سپس مجدد راه‌اندازی کنید. این کار باعث می‌شود هارد شما ریست شده و مشکل حل شود.

• روتر را مجدداً راه‌اندازی کنید

اگر هیچ‌یک از موارد فوق مؤثر نبود، سعی کنید مودم یا روتر را مجدداً راه‌ اندازی کنید. آن را کاملاً خاموش کرده و ۳۰ ثانیه صبر کنید و سپس آن را روشن کنید. زمانی که دستگاه شما بار دیگر به اینترنت وصل شد، چک کنید که آیا می‌توانید وارد Warzone شوید یا خیر.

به تنظیمات کارخانه بازگردید

این آخرین راه است، اما می‌توانید دستگاه را به تنظیمات کارخانه بازگردانید. احتمالاً تمامی داده‌هایی که در محیط ابری ذخیره نشده‌ اند را از دست می‌دهید، همچنین تمام بازی‌ها را، اما مشکل حل می‌شود. تنها در صورتی این راه را امتحان کنید که گزینه‌های دیگر موفقیت‌ آمیز نباشند چون هیچ راه برگشتی وجود ندارد.

پلی‌ استیشن ۴

در پلی‌ استیشن ۴، وارد منوی تنظیمات شوید، سپس Initialization که زیرRestore Default Settings است را انتخاب کنید. دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.

ایکس باکس

در Xbox One، وارد System شوید، سپس به تنظیمات رفته، دوباره وارد System که زیر Console Info است شوید. حالا می‌توانید Reset Console را انتخاب کرده و سپس Reset And Remove Everything را انتخاب کنید.

پی سی

با رایانه شخصی بازی می‌کنید؟ بسته به سیستم‌ عامل و نسخه آن، روش دقیق برای بازگردانی به تنظیمات کارخانه متفاوت است، پس برای راهنمای بیشتر درباره نحوه انجام این کار بسته به دستگاهتان، در گوگل جستجو کنید.

کد خطای ۶ و DIVER بازی Call of Duty Warzone

ارور کال آو دیوتی وارزون

کد خطای دیگری که برخی بازیکنان هم در Call of Duty: Modern Warfare و هم Call of Duty: Warzone با آن روبرو شده‌ اند کد خطای ۶ و DIVER است. هیچ حرفی درباره نحوه حل این مشکل از سوی Activision زده نشده، اما پس از بررسی بحث‌های انجمن‌ها، چند کاربر راه‌ حلی را ارائه داده‌ اند و برخی گزارش داده‌ اند که ظاهراً مشکل حل شده است.

روتر را مجدداً راه‌ اندازی کنید

راه‌ حل معمولی که همیشه باید امتحانش کرد، یکی از کاربران رددیت ادعا کرده این که این کار مشکلش را حل کرده است.

فایروال ویندوز را خاموش کنید

این کار را بنا بر صلاحدید و با مسئولیت خودتان انجام دهید (و به خاطر داشته باشید که پس از اتمام بازی Call of Duty دوباره آن را روشن کنید)، یکی از کاربران رددیت گفته که این کار مشکلش را در رایانه حل کرده است. تعدادی دیگر هم پاسخ داده‌ اند که این راه‌ حل واقعاً کاربردی است.

از طریق داده تلفن همراه، به‌ روزرسانی را دانلود کنید

این خطا اغلب هنگام به‌ روزرسانی جدید برای بارگیری و نصب رخ می‌دهد. افراد کمی ادعا کرده‌ اند که هنگام دانلود آن با شبکه وای‌ فای همیشگی با این مشکل روبرو شده‌ اند و اگر داده تلفن همراه دارید، سعی کنید به‌ روزرسانی را از طریق داده تلفن همراه دانلود و نصب کنید. البته، زمانی که وارد بازی شدید به شبکه اینترنت همیشگی خود بازگردید، اما سعی کنید دانلود را از طریق داده تلفن همراه انجام دهید تا مشکل حل شود.

بازی را حذف و مجدد نصب کنید

چیزی که تعدادی از بازیکنان گفته‌ اند این است که راه‌ حل احتمالی این مشکل حل کل بازی و نصب مجدد آن است. البته، این راه‌ حل ایده‌ آل نیست، زیرا کل بازی ۱۷۰ گیگابایت است، اما اگر راه‌ حل‌های دیگر جوابگو نباشد، باید این راه هم امتحان کرد.

کد خطای 0x80131500 بازی Warzone روی Xbox

اگر کد خطای بالا را هنگام دانلود یک به‌ روزرسانی برای Call of Duty Modern Warfare یا Warzone مشاهده کردید، متأسفانه کار زیادی نمی‌توانید انجام دهید. این بدان دلیل خطا در Microsoft Store است و ربطی به اتصال، دانلود یا چیز دیگری ندارد. برخی بازیکنان گفته‌ اند که به‌ روزرسانی نرم‌ افزار سیستم مشکل را حل می‌کند اما اگر نشد، مجدد سعی کنید و امیدوار باشید که مایکروسافت به‌ زودی این مشکل را حل کند. مادامی‌ که کد خطاهای بیشتر بازی Call of Duty Warzone منتشر شدند، این لیست را به‌ روز می‌کنیم، پس باز هم به ما سر بزنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =