نحوه پخش Oculus Quest 2 در تلویزیون

پخش Oculus Quest 2 در تلویزیون

واقعیت مجازی نباید یک تجربه فردی باشد. با یادگیری نحوه پخش Oculus Quest 2 به تلویزیون، می توانید خروجی واقعیت مجازی را با مخاطبین به اشتراک بگذارید. اعضای خانواده، دوستان و دیگر افراد علاقمند می توانند بازی واقعیت مجازی شما را تماشا کرده یا مانند Supernatural یک تمرین واقعیت مجازی انجام دهند.

Oculus Quest 2 (که اکنون توسط شرکت مادر خود یعنی Meta به عنوان Quest 2 شناخته می شود) انتخاب TG برای بهترین هدست واقعیت مجازی است. این دستگاه دارای طراحی شیک، کنترلرهای بصری و صدای داخلی بسیار قوی است. همه این موارد با قیمت نسبتاً مقرون به صرفه ای عرضه می شوند.

Oculus Quest 2 همچنین به لیست چشمگیری از برنامه ها و بازی ها مانند Beat Saber ،Golf+ و Resident Evil 4 دسترسی دارد. اما اگر زمانی متوجه شدید که هنگام استفاده از هدست واقعیت مجازی احساس تنهایی می کنید، بدانید تنها نیستید. کاربران زیادی هستند که می خواهند بازی و جام های قهرمانی خود را به اشتراک بگذارند.

خوشبختانه، یک راه وجود دارد! Oculus Quest 2 ویژگی خوبی دارد که به شما اجازه می دهد تصویر را به تلویزیون ارسال کرده و پخش کنید. برای این کار به یک دستگاه Chromecast یا تلویزیونی با قابلیت Chromecast داخلی نیاز دارید. یکی از موارد محبوب ما Chromecast با Google TV است. این مورد دارای استریم با کیفیت ۴K UHD با پشتیبانی از HDR و Dolby Vision است و همچنین با رابط عالی Google TV است.

نحوه پخش Oculus Quest 2 در تلویزیون

مرحله ۱: Oculus و تلویزیون را روشن کنید.

اگر دستگاه Chromecast به تلویزیون وصل است، مطمئن شوید که ورودی درست را انتخاب کرده اید. همچنین، Chromecast و Oculus باید به شبکه وای فای یکسانی متصل باشند.

مرحله ۲: دکمه Oculus روی کنترلر سمت راست را فشار دهید تا منو اصلی ظاهر شود.

پخش Oculus Quest 2 در تلویزیون

مرحله ۳: روی Share button کلیک کنید.

پخش Oculus Quest 2 در تلویزیون

مرحله ۴: در پنجره Sharing، روی دکمه Cast کلیک کنید.

پخش Oculus Quest 2 در تلویزیون

مرحله ۵: در پنجره Cast From This Headset، دستگاه مجهز به Chromecast را انتخاب کنید.

پخش Oculus Quest 2 در تلویزیون

مرحله ۶: پیام تاییدی ظاهر می شود. تلویزیون شما اکنون باید محتوای Oculus Quest 2 را نمایش دهد.

پخش Oculus Quest 2 در تلویزیون

نحوه توقف پخش Oculus Quest 2 در تلویزیون

برای توقف پخش، کافی است وارد منوی Share شوید و روی دکمه Cast کلیک کنید. تایید کنید که می خواهید ارسال محتوا را متوقف کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =