نحوه دریافت ماینکرفت به صورت رایگان

ماینکرفت رایگان

اگرچه بسیاری از عناوین محبوب امروزه، بازی های رایگان هستند، اما ممکن است اینکه بفهمید Minecraft – پرفروش ترین بازی تمام دوران – یکی از آن ها نیست، شگفت زده شوید. قیمت آن بسته به پلتفرم انتخابی شما متفاوت است، اما انجام این بازی موفق، همیشه مقداری هزینه دارد. با این حال، با استفاده از آموزش محدود بازی امکان اجرای ماینکرفت رایگان وجود دارد.

این مورد در تمام سیستم ها در دسترس نیست (و محدودیت هایی وجود دارد)، اما خوب است که قبل از خرید بازی، از نسخه آزمایشی آن استفاده کنید. همچنین راه هایی برای دسترسی رایگان به نسخه قدیمی Minecraft از سال ۲۰۰۹ وجود دارد، البته اگر با اینکه یک دهه از زمان خود عقب باشید مشکلی نداشته باشید.

اجرای نسخه نمایشی Minecraft در رایانه شخصی و مک

ماینکرفت رایگان
اجرای نسخه نمایشی Minecraft در رایانه شخصی و مک

هرکسی که به دنبال آزمایش Minecraft در رایانه شخصی است، تنها به ایجاد حساب جدید و دانلود Minecraft از وب سایت رسمی آن نیاز دارد. این واقعاً تمام چیزی است که به آن نیاز دارید. با این کار به نسخه کامل Minecraft دسترسی پیدا خواهید کرد، اما این فقط “پنج روز” دوام می آورد.

یک روز در Minecraft حدود ۲۰ دقیقه طول می کشد، پس فقط کمی بیشتر از یک ساعت و نیم زمان دارید که متوجه شوید بازی مناسبتان است یا نه. این، راه خوبی برای بررسی این است که آیا لپتاپ قدیمی شما می تواند جهان های ایجاد شده رویه ای و مناظر وسیع یکی از بهترین بازی های رایانه شخصی و مک را کنترل کند یا خیر.

اجرای پیش نمایش Minecraft روی پلی استیشن ۴ و Xbox One

ماینکرفت رایگان
اجرای پیش نمایش Minecraft روی پلی استیشن ۴ و Xbox One

درحالیکه نسخه نمایشی برای کنسول نسبت به رایانه شخصی/ مک محدودتر است، اما بازهم می توانید جهان Minecraft را تجربه کنید. در ادامه نحوه دسترسی به نسخه نمایشی کنسول را برایتان خواهیم گفت.

دارندگان Xbox One می توانند پیش نمایش را در Xbox Store و با جستجوی Minecraft پیدا کنند.

دارندگان پلی استیشن ۴ نیز می توانند با جستجوی Minecraft در Playstation Store بازی را پیدا کند.

شما نمی توانید پیشرفتتان را ذخیره کنید یا از سطح آزمایشی بگذرید، اما این تنها راه برای انجام بازی Minecraft بدون پرداخت هزینه است. همچنین لازم به ذکر است که Minecraft در Xbox Game Pass گنجانده شده است. سرویس اشتراک رایگان نیست، اما اگر قبلاً در آن ثبت نام کرده باشید، اکنون می توانید نسخه کامل Minecraft را بدون صرف هزینه اضافی نصب کنید.

اجرای پیش نمایش Minecraft روی گوشی های iOS و اندروید

ماینکرفت رایگان
اجرای پیش نمایش Minecraft روی گوشی های iOS و اندروید

متأسفانه نسخه نمایشی Minecraft: Pocket Edition در دسترس نیست. در عوض، شاید بررسی یکی از چندین عنوان الهام گرفته از Minecraft که در Google Play Store و App Store وجود دارد، ارزش وقت شما را داشته باشد.

انجام بازی Minecraft Classic به صورت رایگان

ماینکرفت رایگان
انجام بازی Minecraft Classic به صورت رایگان

اگر به روزرسانی های چند دهه برایتان مهم نیست، می توانید نسخه رایگان Minecraft Classic را در رایانه شخصی امتحان کنید. این نسخه رایگان فاقد ویژگی های مدرن تر Minecraft است، اما بازیکنان همچنان می توانند با دوستانشان ارتباط برقرار کرده و در حالت Creative گشت و گذار کنند.

Minecraft Classic همچنین مستقیماً از مرورگر شما اجرا می شود و این باعث می شود برای لپتاپ های قدیمی یا دستگاه هایی با هارد دیسک پر شده مناسب باشد. اگر این کار برایتان جذاب است، می توانید بازی را در وب سایت رسمی Mojang چک کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =