راهنمای گام به گام بازی Middle-Earth: Shadow of Mordor (قسمت سیزدهم)

Middle-Earth: Shadow of Mordor

گاهی اوقات این راهکار کمی از راهکار قبلی سخت تر در Middle-Earth: Shadow of Mordor است، اما دلیلی وجود ندارد که شما نتوانید خودتان یک Warchief را از مخفیگاهش خارج کنید و او را علامت گذاری نمایید. البته، اینکه او را مجبور کنید تا وارد موقعیتی شود که بتوانید او را بگیرید و علامت گذاریش کنید،  کمی چالش برانگیز است، زیرا ممکن است او یارانش را احضار کند، اما شما همیشه میتوانید با استفاده از انفجار، شورش، Cargor و یا حتی Morgai Flies، آن ها را گیج کنید.

Middle-Earth: Shadow of Mordor
Middle-Earth: Shadow of Mordor

راهنمای گام به گام بازی Middle-Earth: Shadow of Mordor (قسمت سیزدهم)

اگر سطح سلامتی شما در حال کاهش است و یا دیگر نمی توانید از Elf Shot استفاده کنید ، درون غار به دنبال تیرها و یا قارچ های نورانی بگردید تا دوباره شارژ شوید.

وقتی که Ghul ها می روند و Graug گرسنه است، شما باید فرآیند تیراندازی و جا خالی دادن، را دوباره تکرار کنید، به پوسته سنگیش آسیب بزنید و منابع غذاییش را از بین ببرید. ۳ مرتبه این کار را انجام دهید و ناگهان Torvin دوباره ظاهر می شود که به شما کمک کند تا Graug را از بین ببرید. تبریک می گوییم شما این ماموریت را به پایان رساندید.

مبارزه با رییس و اهداف

Branding the Warchiefs

Branding the Warchiefs بسیار شبیه به مراحل مبارزه با رییس و اهداف در Udun است ، در این مرحله Talion باید Warchief های The Sea of Nurn را علامت گذاری کند. این هدف از لحاظ فنی، جزء یکی از ماموریت های اصلی نیست اما برای پیشبرد آخرین ماموریت به این مرحله نیاز دارید.

به منظور علامت گذاری همه ی Warchief ها، شما به یک نقشه عالی نیاز دارید تا آن ها را به بیرون بکشید و تحت سلطه خود در آورید. شما می توانید این مرحله را هر طور که دلتان میخواهد انجام دهید. در واقع راه های زیادی برای تکمیل این مرحله وجود دارد، ولی در ادامه با تعدادی راهنمایی و ترفندهای عمومی برای انجام این مرحله آشنا خواهید شد. همچنین گزارش های دست اول از آنچه در ادامه با آن روبرو خواهید شد و چگونگی دستیابی به اهداف نیز، آورده شده است.

راهنمایی ها و ترفندهای علامت گذاری Warchief ها در بازی Middle-Earth: Shadow of Mordor

دو مامور: یکی از بهترین راه های مخفی کردن یک Warchief این است که یک کاپیتان سطح پایین را نیز علامت گذاری کنید و به او کمک کنید تا بادیگارد Warchief شود. اگر از ابتدا او بادیگارد آن Warchief است که دیگر چه بهتر! بادیگاردها قوی هستند، اما عموما به اندازه Warchief قوی نیستند، و می توانید آن ها را به صورت یکی یکی، تحت تسلط خود در آورید. اگر همه بادیگاردها تحت سلطه قرار بگیرند، شما میتوانید فقط یکی از آنها را به ماموریتی برای کشتن Warchief بفرستید، و آنها می توانند او را از دژ حکومتیش خارج کنند. حتی بالعکس، خودتان میتوانید Warchief را از مخفیگاهش خارج کنید و سپس بادیگاردهای علامت گذاری شده او را بکشند. هنگامی که Warchief بمیرد، یکی از بادیگاردهای علامت گذاری شده جایگزین او خواهد شد.

Middle-Earth: Shadow of Mordor
Middle-Earth: Shadow of Mordor

یک به یک: گاهی اوقات این راهکار کمی از راهکار قبلی سخت تر در Middle-Earth: Shadow of Mordor است، اما دلیلی وجود ندارد که شما نتوانید خودتان یک Warchief را از مخفیگاهش خارج کنید و او را علامت گذاری نمایید. البته، اینکه او را مجبور کنید تا وارد موقعیتی شود که بتوانید او را بگیرید و علامت گذاریش کنید،  کمی چالش برانگیز است، زیرا ممکن است او یارانش را احضار کند، اما شما همیشه میتوانید با استفاده از انفجار، شورش، Cargor و یا حتی Morgai Flies، آن ها را گیج کنید. شما همچنین میتوانید سطح سلامتی یک Warchief را انقدر کاهش دهید که او فرار کند، سپس می توانید او را دنبال کنید تا جایی که از دوستانش کاملا دور شده باشد، و آنگاه او را علامت گذاری کنید.

جایگزینی Warchief: اگرچه شما نیاز دارید که ۵ Warchief را علامت گذاری کنید، اما لازم نیست حتما Warchief های خاصی را علامت گذاری کنید. این بدان معنا است که می توانید یک Warchief را بکشید و بگذارید یک شخص دیگر Warchief شود تا او را علامت گذاری کنید، و یا اینکه اول یک کاپیتان قوی را علامت گذاری کنید و سپس کمک کنید که او Warchief شود.

بهترین بهترین ها: شاید انجام اینکار دشوار نباشد، اما تلاش کنید که قوی ترین Warchief را علامت گذاری کنید و یا یک کاپیتان قوی را علامت گذاری کنید و به او کمک کنید تا Warchief شود. حال که این ماموریت در حال انجام است و شما در حال جمع کردن یک ارتش هستید، پس چرا بهترین ها را انتخاب نکنید؟ این Warchief ها در آخرین ماموریت حضور خواهند داشت، پس سعی کنید بهترین ها را انتخاب کنید تا انجام آخرین ماموریت برایتان آسان تر شود.

هنگامی که شما Warchief ها را علامت گذاری کردید، آماده اجرای آخرین ماموریت هستید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 14 =