اضافه شدن شخصیت جدیدی به بازی Mortal Kombat X

netherrealm

جیسون ورهیز جز چهارکارکتری محسوب می شود که netherrealm از مدت ها پیش قول داده بوده است به شخصیت های بازی mortal komnbat x اضافه کند و امروز ما شاهد این شخصیت در بازی هستیم. جیسون و چند کارکتر دیگر جز یه دسته حساب می شوند که با هم classic kombatans نامیده می شود. این گروه به صورت یک بسته است که شامل کاراکتر های قدیمی و جدید و کتاب های مصور است.

netherrealm
netherrealm

جیسون ورهیز یک شخصیت افسانه ای و خیالی در فیلم جمعه ی سیزدهم می باشد که این شخصیت با ماسک های مختلف و مخوفی که شبیه ماسک های هاکی بوده است و قدی بلند داشته است  این شخصیت همیشه سلاح سردی مثل قمه یا شمشیر را همیشه در دستانش دارد و مانند یک قااتل سرد در این فیام است لباس تتنش در فیلم همیشه یک اورکت به رنگ سبز یا خاکی رنگ است و این کاراکتر یکی از معروف ترین و پر طرفدار ترین شخصیت های سینما مخصوصا در ژانر فیلم های ترسناک می باشد و طرفداران زیادی را در سراسر دنیا دارد.

در سیر داستان این فیلم جیسون هم سن سال های خود را دوست داشت اما همیشه به دلیل چهره ی نا متعارف خود مورد تمسخر بوده است. این کاراکتر در پایان هر فیلم میمرد اما دوباره زنده می شد و این نشانه ی نامیرا بودن انگیزه ی انتقال او است. این شخصیت پرطرفدار بعد از مدت ها در بازی های کامپیوتری و دنیای مجازی راه پیدا کرده است و می خواهد سری داستان های جدیدی در این بازی به وجود آورد البته در ابتدا این خبر مثل یک شایعه در دنیای طرفداران بازی های کامپیوتری پیچده بود اما به زودی به یک واقعیت تبدیل شد.

این شخصیت تبه کار در بازی پرطرفدار و هیجان انگیز مورتال کامبت اضافه شود، این خبر برای طرفداران این بازی بسیار خوشایند و خوش حال کننده است و همه ی طرفداران این بازی بی صبرانه منتظر وجود این شخصیت در این بازی بوده اند که بالاخره به ارزوی خود رسیدند.
این شایعات با انتشار یک تیزر در شبکه ی اجتماعی netherrealm به پایان رسید و امروز ما شاهد حضور این کارکتر در بازی هستیم و باعث ایجاد شور و هیجانی در طرفداران این بازی شده است. جیسون ورهیز جز چهار کارکتری محسوب می شد که netherrealm از مدت ها پیش قول داده بوده به شخصیت های بازی mortal komnbat x اضافه کند و امروز ما شاهد این شخصیت در بازی هستیم.

جیسون و چند کارکتر دیگر جز یه دسته حساب می شوند که با هم classic kombatans نامیده می شود. این گروه به صورت یک بسته است که ممکن است شامل کاراکتر های قدیمی و جدید و کتاب های مصور باشد.

مورتال کامبت ایکس از ۱۴ آوریل نسخه ی بازی را منتشر کرد و نسخه ی گوشی همراه این بازی در حال ساخت است و به زودی به بازار بازی های کامپیوتری راه پیدا می کند که این خود می تواند باعث محبوبیت این بازی و خوشحالی طرفداران این بازی شود.

نسخه ی این بازی قابل اجرا در ایکس باکس وان، ایکس باکس ۳۶۰، پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۳ می باشد و این یکی از قابلیت های این بازی شده است که باعث جذب طرفداران زیادی به این بازی شده است.

نکته ای که در این بازی داشت این بود که از چهره ی جیسون ورهیز هیچوقت پرده برداری نشد و طرفداران این بازی قیافه ی این کاراکتر را هیچوقت ندیدند ولی یک سازنده ی ماد با ساخت مادی به نام camera hack توانست چهره ی این کاراکتر حاشیه ساز و پرطرفدار را شناسایی و رونمایی کند.

این ماد برای ویندوز های شخصی ساخته شده بود و توانست به طور حیرت انگیزی نقاب از چهره ی این کاراکتر بردارد و این کار این حقیقت را برملا کرد که شرکت netherrealm تلاش زیادی برای تصویر سازی این کاراکتر انجام داده است ولی نکته دیگری وجود دارد که netherrealm هیچ برنامه ای برای نشان دادن قیافه ی این کاراکتر نداشته است.

netherrealm
netherrealm

چهره ی این کارکتر چندان هم زشت نبود و با کریهی قیافه ی این کاراکتر در فیلم جمعه سیزدهم نبود بلکه قیافه ای نه چندان ترسناک دارد البته چیزی که از تصویر او پیداست چند زخم روی چهره ی او دیده می شود اما چیزی که جالب است این چهره به زشتی و کریهی قیافه ی این کاراکتر در فیلم جمعه ی سیزدهم که در سال ۲۰۰۹ ساخته شد، نیست. در تصویر سازی چهره ی این کاراکتر از انیمیشن استفاده شده که ممکن است این چهره تغییراتی هم داشته باشد که ما شاهد آن خواهیم بود.

و اما بعد از انتظار کاربران این بازی کامپیوتری بالاخره جیسون در تاریخ چهارم می که به تاریخ شمسی حدود پانزدهم اردیبهشت ماه به این بازی اضافه شد و سازندگان آن به این اصل پایبند بودند که چهره ی این شخصیت ترسناک که مانند یک قاتل خون سرد بوده است هیچ وقت فاش نخواهد شد ولی تصویر آن توسط یک ماد روی نسخه ی رایانه ی شخصی فاش شد و کاربران خود را حیرت زده کرد.

بسته ی komabak pack همان season pass است و افرادی که قادر به خریداری این بسته نبوده اند می توانند از طریق سایت این شخصیت و محتویات آن را به قیمت هشت دلار از netherrealm از تاریخ ۲۲ اردیبهشت خریداری کنند.

لازم به ذکر است که اطلاعاتی درباره ی بازی mortat kombat xبه شما ارائه دهیم این بازی در تاریخ ۱۴ آویل ۲۰۱۵ که به تاریخ شمسی حدود تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ پا به بازار بازی های کامپیوتری گذاشت و قابل اجرا در رایانه های شخصی و ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ بوده است. کپانی عرضه کننده این بازی از کمپانی براداران وارنز بوده است.

نسخه ی نسل هفتمی این بازی که توسط کمپانی جدا به نام ولتاژ طراحی شد به تاخیر خورد و دارندگان ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن سه باید تا سال جدید منتظر انتشار این نسخه بمانند. مورتال کامبت ایکس توانسته یکی از پر فروش ترین و پر طرفداران در بازی های کامپیوتری باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 19 =