مکان شمش های طلا در رد دد ردمپشن ۲

شمش طلا رد دد ردمپشن

یکی از سریع ترین راه ها برای به دست آوردن پول یافتن مکان شمش طلا رد دد ردمپشن و فروش آن ها است. در حال حاضر ۲۸ شمش طلا وجود دارد که بازیکنان می توانند از سراسر نقشه آن ها را پیدا کنند. هر شمش طلا ۵۰۰ دلار ارزش دارد، که مبلغ خوبی در بازی محسوب می شود. بازیکنانی که هنوز این کار را نکرده اند باید وارد نقشه شده و هر شمش را پیدا کنند.

همه ی نقاط پخش شده شمش های طلا برای همه بازیکنان یکسان است. ما در این راهنما همه این نقاط را به صورت کامل برای شما پوشش داده ایم. متأسفانه، تنها یکی از ۲۴ شمش طلا مجددا پخش می شود. چه بازیکنان جدید و چه بازیکنان قدیمی در صورتی که تلاش کنند تا همه شمش های طلای بازی را پیدا کنند به بیش از ۱۲۰۰۰ دلار دسترسی پیدا خواهند کرد. بازیکنان می توانند شمش های طلای خود را در یکی از چهار فنس در بازی Red Dead 2 بفروشند که همه آن ها در انتهای این راهنما ارائه شده اند.

بسیاری از افراد جامعه وارد نسخه آنلاین Red Dead 2 شده اند. در Red Dead Online، شمش های طلا در اصل یک ارز دوم هستند که از آن برای خرید آیتم های گران در بازی استفاده می شود. برای آن هایی که وارد نسخه آنلاین بازی شده اند باید بگوییم که این راهنما چند نکته درباره به دست آوردن شمش های طلا در سریع ترین زمان ممکن نیز می باشد. تغییرات زیادی در سال های گذشته در RDO ایجاد شده است و برخی روش های قدیمی به دست آوردن شمش از کار افتاده اند.

یک گلیچ (گلیچ به معنای ویروسی است که در بازی ها امکان تقلب را فراهم می کند) شمش طلا نیز که ماه ها پیش کشف شد هنوز برای کاربران پلی استیشن برطرف نشده است. این نقص باعث می شد کاربران با استفاده از اردوگاه از همان منطقه بازدید کرده و نقشه های گنج بی نهایت را جمع آوری کنند، اساساً از سیستمی که توسط Rockstar برای جلوگیری از برداشت مداوم اجرا شد، استفاده شده بود. استفاده از هرگونه گلیچی می تواند منجر به مسدودی یا پاک شدن حساب شود، پس فقط افرادی که ریسک این کار را قبول می کنند باید آن را امتحان کنند. از روشی که در انتهای این راهنما ارائه شده برای به دست آوردن شمش طلای بی نهایت در RDO استفاده کنید.

محل شمش طلا رد دد ردمپشن The Statue Puzzle

درست در شمال Bacchus Station، سه شمش طلا در غاری نزدیک به Mysterious Hill وجود دارد. این غار در بالای اولین “L” در Mysterious Hill وجود دارد. به محض ورود، بازیکن باید دکمه های روی مجسمه را به ترتیب درست فشار دهد.

این دکمه ها باید بر طبق تعداد انگشتانی که مجسمه دارد فشار داده شود، از مجسمه دو انگشتی شروع کنید و با مجسمه ای که هیچ انگشتی ندارد کارتان را تمام کنید (۲، ۳، ۵، ۷، ۰). پس از حل این معما، سه شمش طلا در مجسمه ای که در مرکز قرار گرفته ظاهر می شود.

محل Cotorra Springs Train Wreck

شمش طلا رد دد ردمپشن

لاشه قطار در دره ای نزدیک به تنها ریل قطار در جنوب شرقی Cotorra Springs قرار دارد. به دست آوردن شمش های طلا از اینجا کمی دشوار است. بازیکنان باید از لبه ای در شرق لاشه بالا رفته و به سمت جنوب در امتداد صخره ها حرکت کنند تا زمانی که به شیبی در کنار کوه برسند.

بالا رفتن از این شیب خیلی آزار دهنده است، اما بازیکنان باید در نهایت از آن بالا بروند. در بالای صخره، بازیکنان باید از فاصله ای که در سمت شمال است بپرند. در لبه سخره در شمال، یک واگن قطار وجود دارد که بازیکن باید به داخل آن بپرد تا گنج را پیدا کند.

محل Landmarks of Riches Treasure

شمش طلا رد دد ردمپشن

بازیکنان باید قبل از تلاش برای یافتن این شش شمش طلا، حداقل به بخش ۲ رسیده باشند. اولین مرحله، پیدا کردن نقشه گنج است که در شمال غربی Owanjila Dam واقع شده است. در امتداد لبه نقشه در شمال سد حرکت کنید تا آن را پیدا کنید. نقشه داخل یک سازه سنگی روی تپه در همان منطقه پنهان شده است، که با گذشتن از آن ظاهر می شود.

گنج دوم بالای کله کوچک سفید رنگی دست در شمال “E” دوم در Lemoine واقع شده است. سپس، به سمت شمال شرقی Mysterious Hill در Bacchus Station و جنوب شرقی Donner Falls بروید. گنج چهارم درست در جنوب “L” در Blade است. این گنج داخل یک درخت مرده روی یک تپه قرار دارد. به سمت U در Mount Shawn بروید تا گنج بعدی را پیدا کنید. این گنج در سازه سنگی در یکی از قله ها قرار گرفته است. در نهایت با پیدا کردن آخرین گنج، شش شمش طلا به ارزش ۳۰۰۰ دلار دریافت می کنید.

محل Northwest Braithwaite Manor

شمش طلا رد دد ردمپشن

در انتهای شمال غربی Braithwaite Manor، یک مربع کوچک روی نقشه قرار دارد، که یک خانه سوخته است. در این خانه، شمش طلا روی زمین افتاده است. این شمش در گوشه شمال شرقی خانه قرار دارد. اگر بازیکن تنها یک دقیقه به اطراف نگاه کند، آن را پیدا می کند.

محل Jack Hall, High Stakes, And Poisonous Trail Treasures

شمش طلا رد دد ردمپشن

بازیکنانی که موفق به پیدا کردن Jack Hall Gang Treasure شوند، دو شمش طلا دریافت می کنند. برای پیدا کردن این گنج ها باید از راهنماهای درست و مناسبی استفاده کرد. High Stakes Treasure شامل سه شمش طلا می شود. اگر بازیکنان مکان گنج Poisonous Trail را پیدا کنند، می توانند چهار شمش طلا به دست آورند.

محل Gold Bar in Rhodes

شمش طلا رد دد ردمپشن

شمش طلای مخفی با صحبت با فراریان شرق Shady Belle درست در جنوب C در Crawdad Willies باز می شود. هنوز مشخص نیست که آیا زندانیان فراری را باید چند بار نجات داد یا آن ها همیشه محل گنج را فاش می کنند.
این شمش طلا در شرق “S” در Rhodes در کنار ریل قطار قرار گرفته است. درست در جنوب غربی ریل ها، دو تخته سنگ بزرگ قرار دارد. با جستجوی تخته سنگ سمت چپ، شمش پیدا می شود.

محل Gold Bar South of Annesburg

شمش طلا رد دد ردمپشن

زمانی که بازیکن Scetched Map را پیدا کند، شمش طلای دیگری در جنوب Annesburg پیدا می شود. این نقشه در شرق N در Roanoke Ridge در Red Cottage قرار گرفته است. زیر شومینه را چک کنید و نقشه را پیدا کنید. این شمش در نزدیکی “R” در Kamassa River، در شمال Elysian Pool پیدا می شود. بازیکنان باید سنگ های شمال درخت کوچک روی صخره را چک کنند تا شمش را پیدا کنند.

محل Limpany North Of Flatneck Station

شمش طلا رد دد ردمپشن

یک شمش طلا در Sheriff’s Office در Limpany، شهر کوچک متروکه در شمال Flatneck Station وجود دارد. یک شمش طلا در کشوی پایینی میز کوچک قرار گرفته است. بازیکنان همچنین Horse Stimulant Pamphlet را به دست خواهند آورد.

محل Elemental Trail Treasure

شمش طلا رد دد ردمپشن

آخرین شمش طلا در Elemental Trail Treasure گنجانده شده است، که پس از بخش ۶ باز می شود. بازیکنان باید تمام راه را تا غربی ترین نقطه روی نقشه در نزدیکی Sea of Coronado حرکت کنند. در شرق N در Coronado یک جسد آویزان وجود دارد. بازیکنان باید به طناب شلیک کنند تا جسد آزاد شده و آن را غارت کنند.

هدف بعدی در نزدیکی لبه رودخانه بالای “A” در San Luis است. در آنجا یک ساختمان تخریب شده وجود دارد و نقشه بعدی در شومینه است. مکان سوم در مرکز آبگیر در Benedict Point است. در نهایت، می توان گنجی را غارت کرد، که درست در غرب “T” در Austin است. در آنجا، بازیکنان باید قبری را که در انتهای شمالی قبرستان است حفر کنند.

کجا می توان شمش های طلا را فروخت؟

شمش طلا رد دد ردمپشن

مجموع چهار فنس در این بازی وجود دارد که شمش های طلا در آن خریداری می شود. اولین آن ها فنس واگن Emerald Ranch است که Seamus نام دارد. Arthur در مسیر اصلی داستان با Seamus ارتباط برقرار می کند. Seamus از او می خواهد کالسکه ای را بدزدد تا ثابت کند آن ها شرکای تجاری خوبی هستند. پس از ماموریت، Seamus به عنوان یک فنس برای واگن ها و دیگر آیتم های معمولی در دسترس قرار می گیرد. دومین گیمر فنسی که بازیکنان می توانند به آن دسترسی پیدا کنند Saint Denis Pawn Shop است. زمانی که ماموریت ” Eastward Bound” تکمیل شد، امانت فروشی شمش های طلا را قبول می کند.

در Van Horn Trading Post، فنس سوم وجود دارد که بازیکنان می توانند شمش های خود را آنجا بفروشند. NPC، Silas نام دارد و در وسط شهر مغازه ای به نام Silas Crawford Wholesale & Retail دارد. آخرین فنس در شمال شرقی Rhodes واقع شده است. بازیکنان می توانند آن را با انتخاب راهی در سمت شمال شرقی که از Rhodes به Kamassa می رود، آن را پیدا کنند. این فنس در سمت چپ جاده در نیمه راه به سمت Kamassa River وجود دارد.

شمش های طلا در Red Dead Online

شمش طلا رد دد ردمپشن

معروف ترین راه برای به دست آوردن شمش طلا در RDO از طریق انجام ماموریت است. ماموریت های داستانی، ماموریت های دارای پاداش و ماموریت های عجیب تر همگی شمش طلا پاداش می دهند. با این حال، این پاداش بر اساس مدت زمان ماموریت تعیین می شود. این بدان معنا است که تکمیل ماموریت ها بهترین راه برای به دست آوردن سریع شمش طلا در RDO نیست.

Rockstar یک سیستم پاداش را ایجاد کرده تا انجام مجدد فعالیت ها برای به دست آوردن ماموریت ها و انجام چندباره ماموریت ها جلوگیری کند. ماموریت هایی که در کمتر از سه دقیقه کامل می شوند تنها پاداش XP را ارائه می دهند. بازیکنان ۱.۶ قطعه طلا را برای هر دقیقه انجام ماموریت دریافت می کنند، که معادل ۱۰۰ قطعه طلا در هر ساعت است. یک شمش طلا برابر ۱۰۰ قطعه طلا است. بازیکنان با استفاده از روش های زیر شانس بیشتری خواهند داشت.

چالش های روزانه و چالش های نقش

اگر بخواهید پاداش چند برابری به دست آورید یک ضرب کننده وجود دارد، چالش های روزانه و نقش بیشترین شمش طلا را در هر ساعت ارائه می دهند. بازیکنانی که هر هفته تمام چالش های روزانه را کامل می کنند قطعه های طلای بیشتری را در هفته های متوالی دریافت می کنند. در نهایت، یک ضرب کننده مقدار سه برابر قطعات طلا را پاداش می دهد. چالش های مربوط به نقش نیز همینطور است.

افرادی که می خواهند تا حد ممکن طلای زیادی جمع کنند احتمالا می خواهند همه نقش ها در بازی را امتحان کنند. به این صورت، همیشه چالش های زیادی برای تکمیل در هر روز وجود دارد. به طور متوسط، حدود یک تا دو ساعت در هر هفته طول می کشد تا همه چالش ها به پایان برسند. برای حدود شش طلا، این بازگشت سرمایه بدی محسوب نمی شود.

تکمیل پاداش ها و جوایز

پاداش ها نیز به اندازه ماموریت ها مفید و اثربخش هستند. با این حال، اگر بازیکنان بتوانند ماموریت های خود را حدود ۹ دقیقه تمام کنند، ۱.۶ طلا در هر ساعت به دست می آورند. برای پر کردن این زمان، بازیکنان می توانند شکار کنند، چالش ها را کامل کنند و پاداش بگیرند. چالش های روزانه اثربخش ترین هستند، اما پاداش های حاصل از پر کردن زمان خیلی بد نیستند.

تنها روش دیگر برای به دست آوردن سریع طلا، به پایان رساندن اهداف پاداش مختلف در RDO است. تمرکز بر این موارد، راه خوبی برای گذراندن وقت نیست. با این حال، شاید ایده خوبی باشد که پاداش ها را مرور کنید تا درک کنید باید چه کارهایی را به پایان برسانید. بازیکنان می توانند این پاداش ها را حین منتظر ماندن برای اتمام زمان سنج ۹ دقیقه ای به دست آورند.

گلیچ RDO Gold Money (فقط پلی استیشن)

همانطور که در بالا گفته شد، فقط بازیکنان پلی استیشن ۴ می توانند از گلیچ ها استفاده کنند. اولین گام در انجام این فرآیند، ایجاد یک جلسه عمومی انفرادی است. به منظور انجام این کار، بازیکنان باید تنظیمات MTU خود را تغییر دهند. در تنظیمات پلی استیشن، MTU زیر منوی کشویی تنظیمات پیشرفته قرار دارد. با تغییر MTU از ۱۵۰۰ به ۶۰۰ یا ۸۰۰، بازیکنان می توانند لابی عمومی انفرادی خود را بسازند.

در Xbox و رایانه شخصی، تنها راه برای استفاده از گلیچ این است که تنظیمات روتر را تغییر دهید. تغییر روتر بسیار سخت تر از تغییر تنظیمات است و ممکن است منجر به از دست رفتن اتصال اینترنت شود و این گلیچ برای برخی سیستم ها قابل اجرا نیست.

پس از ایجاد موفقیت آمیز لابی عمومی انفرادی، گیمرها می توانند با بازبینی مجدد همان منطقه، از نقشه گنج استفاده کنند. همانطور که در بالا گفته شد، نقشه های گنج به صورت تصادفی در نقشه پخش شده اند. یک نقشه را پیدا کنید و تا سه روز خنک کننده (منظور این است که تا سه روز نمی توانید نقشه ای پیدا کنید) اعمال می شود. راهی برای دور زدن خنک کننده این است که به محض نمایش نام نقشه روی صفحه، اتصال اینترنت قطع شود، کل ای فرآیند در زیر خلاصه شده است.

  1. MTU را تغییر داده و لابی عمومی انفرادی را آغاز کنید
  2. از نقشه تعاملی برای انتخاب محل کمپ استفاده کنید
  3. کمپ را در نزدیکی نقاط پخش احتمالی قرار داده و به دنبال نقاط پخش احتمالی بگردید
  4. زمانی که شکارچی گنج ظاهر شد، او را با طناب به دام بیاندازید و نقشه را بگیرید.
  5. به محض اینکه اسم نقشه گنج ظاهر شد، اینترنت را قطع کنید
  6. بازی را مجدد بارگذاری کنید و یکی از مناطق احتمالی یک شکارچی گنج یا نقشه گنجی را روی درخت ظاهر می کند
  7. این کار را تا زمانی که ۳۰ نقشه را جمع آوری کنید تکرار کنید و صندوقچه ها را غارت کنید

هر ۳۰ صندوق ۲-۱ شمش طلا دارند، که به طور بالقوه در مدت کوتاهی ۶۰ شمش طلا عرضه خواهند کرد. بازیکنان باید در هر بار قطع ارتباط، بازی را ذخیره کنند تا مطمئن شوند که پشتیبان گیری به طور کامل انجام می شود. هیچ راه سریع تری برای به دست آوردن شمش های طلا در RDO وجود ندارد.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دو =