جزئیات و بررسی نسخه جدید بازی Splinter Cell PS4 در آمازون

جزئیات و بررسی نسخه جدید بازی Splinter Cell PS4 در آمازون

جزئیات و بررسی نسخه جدید بازی Splinter Cell PS4 در آمازون

این روزها حواشی زیادی در مورد عرضه نسخه جدید بازی Splinter Cell در سایت های مختلف دیده میشود. کاربران به دنبال کوچکترین خبر در ارتباط با ارائه سری جدید از مجموعه بازیهای Splinter Cell هستند. شرکت یوبی سافت هنوز هیچ خبری در مورد این بازی در سایتها منتشر نکرده است. به تازگی اسم این بازی در سایت آمازون دیده میشود. خبرگزاری های مختلف از این فرصت استفاده کرده و مجدداً به اخبار و حواشی پیرامون سری جدید بازی پرداختند.

جزئیات و بررسی نسخه جدید بازی Splinter Cell PS4 در آمازون
جزئیات و بررسی نسخه جدید بازی Splinter Cell PS4 در آمازون

تصویری که در این سایت دیده میشود تنها نام بازی را ذکر کرده و هیچ اطلاعات خاصی در اختیار نگذاشته است. همانطور که در جریان هستید کاربران مدت زیادی است که منتظر سری جدید از مجموعه بازیهای Splinter Cell هستند و به گفته یک منبع آگاه صدا پیشه سم فیشر در بازی Splinter Cell اعلام کرده است که به زودی سری جدید این بازی پلی استیشن عرضه خواهد شد. اظهارات مایکل آیرونسایت، طرفداران این بازی را بسیار امیدوار کرد.
از زمان عرضه آخرین نسخه Splinter Cell به نام Splinter Cell Blacklist حدود چهار سال میگذرد و در آن زمان این نسخه با استقبال خوبی روبرو شد. طرفداران بازی انتظار داشتند که در مراسم E3 2017، از سری جدید Tom Clancy’s Splinter Cell 2018 رونمایی شود. در این مراسم شرکت یوبی سافت حرفی از این بازی به میان نیاورد و در پایان مراسم در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران گفت که این نسخه را به دست فراموشی نسپرده ایم.
در واقع آخرین صحبتی بود که یوبی سافت در مورد این بازی به طور رسمی انجام داد. حال باید دید این شرکت چه تصمیمی دارد. آیا طرفداران بازی همچنان در انتظار سری جدید بازی باشند؟ با توجه به سابقه درخشان یوبی سافت در زمینه بازیهای ویدئویی میتوان امیداور بود که به وعده خود در مورد زنده نگه داشتن سری بازی های Splinter Cell عمل خواهد کرد.
در این مقاله به بررسی اجمالی آخرین نسخه از مجموعه بازیهای Splinter Cell به نام Splinter Cell Blacklist میپردازیم که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد.
داستان بازی جاسوس قرن ۲۱ در ادامه سری قبل این بازی یعنی Conviction است. سازندگان در این نسخه توانستند اطلاعات نسخه قبل را به خوبی جمع آوری و در کنار یکدیگر قرار دهند و به بازی انسجام بیشتری ببخشند. یکی از حالتهای این بازی مخفی کاری بوده و بازیکن در هر زمان و مکانی میتواند دشمنان خود را از بین ببرد. هیجان این بازی در همان ابتدا شروع شده و بازیکن را در جریان یک مبارزه سخت قرار میدهد.
این اثر با کیفیت بیشتری نسبت به نسخه قبلی تهیه شد و تأخیر در عرضه آن نیز شاید به همین دلیل باشد. هدف از بازی در همان ابتدا مشخص است و بازیکن با سه گزینه Ghost ، Panther و Assault روبرو میشود. هر کدام از این بخشها دارای مراحل مختلفی میباشند. البته یکسری موارد عجیب و غیر قابل باور نیز در این بازی دیده میشود. به عنوان مثال با سم فیشری روبرو میشویم که سن و سال کمتری نسبت به بازیهای قبل دارد.
همچنین حرکات و تاکتیک های او نسبت به قبل بسیار سریعتر شده و صدای او نیز تغییر کرده است. این تغییر صدا نارضایتی کاربران را در پی داشت. گفتنی است این بازی Playstation به قدری هیجانی و جذاب است که نقاط منفی آن به چشم نمیآید و بازیکن تمایل زیادی به تجربه این اثر محبوب دارد. لیست سیاه داستانی بسیار متمایز دارد. در Conviction شاهد ماجرای سم فیشر و زندگی شخصی او بودیم که در نهایت به یک توطئه ملی پیوند میخورد اما در این نسخه علاوه بر سم فیشر افراد دیگری نیز حضور دارند که در قالب گروهی به نام مهندسین فعالیت میکنند.

جزئیات و بررسی نسخه جدید بازی Splinter Cell PS4 در آمازون
جزئیات و بررسی نسخه جدید بازی Splinter Cell PS4 در آمازون

هدف این گروه تروریست تهدید آمریکا به حمله مسلحانه است و از اقصا نقاط جهان گرد هم آمده اند. این گروه در واقع از دخالت و توطئه های آمریکا در کشورشان خسته شده و تصمیم به مقابله با ابر قدرت جهان گرفتند. در این میان رئیس جمهور وقت آمریکا به چالش افتاده و به دنبال فردی است که بتواند این گروه توریست را نابود کند. در نهایت او به سراغ سم فیشر میرود و از او درخواست کمک میکند.
سم فیشر که در آن زمان بازنشسته است و قدرت زیادی ندارد از رئیس جمهور میخواهد که به او اختیار تام دهد. پس از انجام مذاکرات و قبول درخواست، فیشر اولین مأموریت خود را آغاز میکند و در عملیاتی سازمان Third Echelon که در منجلاب فساد فرو رفته است را منحل میکند و یک ارگان جدید به نام Fourth Echelon را تأسیس میکند. فیسر در رابطه با هدف خود که نابودی گروه تروریستی است یک گروه از نخبگان آمریکا را گرد هم می آورد تا با همکاری آنها در این مأموریت پیروز شود. در این مسیر او و گروهش با چالش های زیادی مواجه میشوند که با تجربه کامل بازی به آن دست خواهید یافت.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + چهار =