بهترین بازی‌ های چند نفره محلی پلی‌ استیشن ۴

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4

بهترین بازی‌ های چند نفره محلی پلی‌ استیشن ۴ کدام بازی‌ها هستند؟ کدام بازی‌های چند نفره همکاری را باید روی پلی‌ استیشن ۴ بازی کنید؟ اگرچه بسیاری از عناوین تجربه آنلاین عالی را ارائه می‌دهند، اما هیچ‌ چیز با حضور دوستان و خانواده در یک اتاق برای بازی‌های چند نفره محلی برابری نمی‌کند. پیدا کردن بازی مناسب می‌تواند چهار نفر از بهترین همراهان شما را به دشمنان فانی تبدیل کند، یا گروهی را به یک گروه مملو از خنده و لذت و شادی تبدیل کند. خوشبختانه، پلی‌ استیشن ۴ از احیاء و بازسازی چند عنوان از این عناوین بهره‌مند شده است. از بازی‌های کلاسیک کاملاً خوب تا گوهرهای پنهان منحصر به‌ فرد، در ادامه لیستی از عناوینی که باید با دیگران بازی کنید و باعث می‌شود همه با هیجان از روی صندلی‌های خود بپرند ارائه شده است. در این راهنما، ما تجربه‌های چند نفره رقابتی و مشارکتی آفلاین را بررسی کرده‌ ایم.

بهترین بازی‌ های چند نفره محلی پلی‌ استیشن ۴

در زیر، لیست کاملی از بهترین چند نفره محلی پلی‌ استیشن ۴ ارائه شده است. البته تمام این بازی‌ها، بازی‌های محبوب ما هستند و ممکن است بازی‌هایی که شما دوست دارید چیزهای دیگری باشند.

۲۵- بازی Laser League

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Laser League

Laser League شاید مشهورترین بازی آنلاین نباشد، اما نمی‌توان منکر این شد که این بازی بسیار درخشان است. مسابقات محلی چهار نقره به شما اجازه می‌دهد در تیم‌های دو نفره قرار بگیرید و بازی با سرعت‌ بالا، زیبایی‌های نئونی و کنترل‌های ساده خود همه را عصبانی می‌کند. این عنوان منحصر به‌ فردی است که لایق توجه شما در طول جلسات بازی‌های چند نفره است.

۲۴- بازی Stikbold! A Dodgeball Adventure

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Stikbold! A Dodgeball Adventure

این بازی عجیب و پر هرج‌ و مرج در واقع در سال ۲۰۱۶ به طرز باورنکردنی ظاهر شد و حرکت سریع و الهام‌ بخش ورزشی را ارائه می‌دهد. حداکثر چهار بازیکن می‌توانند این بازی را به صورت تیمی یا به صورت رایگان انجام دهند، زیرا هدف آن حذف یکدیگر از برخی از عرصه‌های غیرمعمول است. کنترل‌ها خیلی ساده هستند، اما ظرافت کافی وجود دارد تا همه‌ چیز را رقابتی کند و ارائه عجیب بازی باعث می‌شود همه از خنده غلت بزنند.

۲۳- بازی Ultimate Chicken Horse

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Ultimate Chicken Horse

با اسمی مانند Ultimate Chicken Horse، چگونه می‌توان اشتباه کرد؟ این بازی پلتفرمی دو بعدی با تغییرات و پیچ‌ و تاب‌های خلاقانه‌ای است، شما هنگام بازی سطح را می‌سازید. گذاشتن تله و موانع ممکن است سرعت حریفتان را کاهش دهد، اما اگر برنده شوید باید آن‌ها را هم هدایت کنید. حس استراتژی خوبی در این عنوان وجود دارد که بین برنامه‌ ریزی‌های دقیق تعادل خوبی ایجاد کرده و همه را درگیر خود می‌کند.

۲۲- بازی Worms W.M.D

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Worms W.M.D

ما نمی‌توانیم بازی‌های Worms را در این لیست قرار ندهیم و Worms W.M.D بهترین بازی موجود در پلی‌ استیشن ۴ است. با گیم پلی که به‌ روزهای پرشکوه Worms: Armageddon بازگشته است، این یک بازی جنگی کلاسیک نوبتی با مقداری سبک کارتونی است که می‌شناسید و دوستش دارید. دلیلی دارد که این بازی‌ها هنوز وجود دارند، گیم پلی اصلی با دوستانتان بسیار سرگرم‌ کننده می‌شود.

۲۱- بازی Everybody’s Golf

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Everybody’s Golf

همه ما از قابلیت‌ها و توانایی‌های Everybody’s Golf آگاه هستیم، اما آیا این بازی مثل همیشه بازی چند نفره محلی خودش را ارائه می‌دهد؟ تا چهار نفر می‌توانند به صورت محلی با هم بازی کنند و در ۹ یا ۱۸ مسابقه با هم رقابت کنند و این یک سرگرمی عالی و دلچسب است. همانطور که از نامش پیدا است، این یک بازی گلف است که عملاً هرکسی می‌تواند آن را بازی کرده و از آن لذت ببرد و تصاویر شاد آن باعث شده به یک بازی ایده‌ آل برای اجرا و بازی با خانواده تبدیل شود.

۲۰- بازی Rock Band 4

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Rock Band 4

غرش و در واقع رونق بازی موزیکال ممکن است سریع‌تر از رپ متال از بین رفته باشد، اما شکی نیست که Rock Band 4 هنوز یک تجربه چند نفره عالی است. با وجود قالب چند سازه‌ای آن که به‌ طور فوق‌العاده‌ای بر مهمانی‌های گسترده متکی شده و کاتالوگ عظیمی که شامل صدها گروه و ژانر است، این بازی بهترین تجربه موزیکال چند نفره‌ای است که در حال حاضر در پلی‌ استیشن ۴ وجود دارد.

۱۹- بازی Guacamelee! 2

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Guacamelee! 2

Mexican Metroidvania از Drinkbox Studio هنگامی‌ که به‌ تنهایی اجرا شود درخشان است، اما در کنار دیگران هم سرگرم‌ کننده است. Guacamelee! 2 تا چهار بازیکن را در یک صفحه‌ نمایش پشتیبانی می‌کند و برای آشفتگی‌های چند نفره فوق‌ العاده است. با دوستانتان که در مبارزه مهارت دارند، یا کسی که به حل چالش‌های پیچیده کمک می‌کند، این بازی می‌تواند شما و دوستانتان را به پرواز درآورد یا ممکن است از کنترلتان خارج شود. به هر صورت، شما لذت خواهید برد.

۱۸- بازی The Swords of Ditto

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی The Swords of Ditto

یک دوست می‌تواند هر زمانی به ماجراجویی شما در The Swords of Ditto ملحق شود و بازی مشارکتی می‌تواند لحظات جالبی را برای شما به ارمغان بیاورد. فرقی نمی‌کند که باهم معمای کوچکی را حل کنید یا به صورت دو نفره با دشمنی مقابله کنید، وقتی گروه شدید به راحتی می‌توانید ساعاتی را با هم بگذرانید. علاوه بر این، عناصر تصادفی بازی مانند نقشه آن، به شما و دوستانتان دلیل خوبی برای بازگشت به سوی بازی می‌دهد.

۱۷- بازی Rocket League

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Rocket League

بدون ذکر نام Rocket League، نمی‌توانیم درباره بازی‌های چند نفره حرفی بزنیم. تا حداکثر چهار نفر می‌توانند به صورت آفلاین در صفحه‌ نمایش تقسیم‌ شده بازی کنند و فوتبال با ماشین مثل همیشه سریع، پرتنش و درخشان است. پس از چندین به‌ روزرسانی عظیم، دیگر فقط به فوتبال محدود نیستید. هاکی روی یخ و بسکتبال و همچنین Dropshot نابودکننده زمین، همگی باعث می‌شوند تمام شب با دوستانتان پلی‌ استیشن ۴ خود را روشن نگه دارید.

۱۶- بازی Dragon’s Crown Pro

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Dragon’s Crown Pro

Dragon’s Crown Pro، یک خزنده سیاه‌ چال مبارزه‌ای با سبک زیبای هنری است. این بازی تجربه‌ای غنی است که وقتی با دوستان اجرا شود فوق‌العاده می‌شود. همکاری drop in و drop out (این دو سبکی از بازی‌های مشارکتی هستند) این بازی اجازه می‌دهد تا حداکثر سه نفر به این مسابقه بپیوندند و اگر بخواهید همراهان هوش مصنوعی می‌توانند جاهای خالی را پر کنند. ورود به سیاه‌ چال به صورت گروهی همیشه لذت‌ بخش است و نابودی رئیسان عظیم در زمان مشخص بسیار رضایت‌ بخش می باشد.

۱۵- بازی LEGO DC Super-Villains

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی LEGO DC Super-Villains

می‌توانستیم هر یک از بازی‌های LEGO را در این لیست قرار دهیم، اما DC Super-Villains احتمالاً محبوب‌ترین بازی LEGO در پلی‌ استیشن ۴ است. مانند همیشه، می‌توانید در این بازی همکاری drop in/out با دوستتان بازی کنید. این بازی چند نفره محلی شاد و سرگرم‌ کننده است و بازی خوبی برای والدین است که می‌توانند با فرزندانشان اجرا کنند.

۱۴- بازی Gang Beasts

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Gang Beasts

این بازی سال‌ها قبل از انتشار نهایی آن در سال ۲۰۱۷ برای کنسول پلی‌ استیشن ۴ معرفی شده بود، Gang Beasts یک بازی دیوانه کننده، ناخوشایند و به‌ نوعی نابغه است. شما و حداکثر سه نفر از دوستانتان موجودات رنگی ژله‌ای و آب‌ نباتی را کنترل می‌کنید و هدف شما این است که به هر شیوه‌ای بازیکنان را از تعدادی سطوح غیر معمول حذف کنید. نتیجه ممکن است به طرز وحشتناکی خنده‌دار باشد، زیرا فیزیک حواس‌ پرت کننده باعث ایجاد نوعی ضرب و شتم خنده‌دار می‌شود. با وجود این سبک، این بازی مورد پسند قرار خواهد گرفت.

۱۳- بازی Rayman Legends

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Rayman Legends

Rayman Legends مدت‌ها است که در دنیای بازی وجود دارد، اما همکاری و مشارکت محلی آن هنوز سرگرم‌ کننده است. دویدن، پرش و مشت زدن در طول سطوحی زیبا با چند دوست بسیار عالی است، دلیل مهم آن هم این است که می‌توانید مادامی که با هم برای جمع‌ آوری lum ها تلاش می‌کنید، با هم بازی کنید. همچنین Kung Foot وجود دارد، یک مینی بازی فوتبالی فوق‌العاده عالی که ممکن است به عنوان بازی اصلی طول بکشد. این بازی رنگارنگ، احمقانه و بدون زحمت است و به شدت پیشنهاد می‌شود.

۱۲- بازی The Jackbox Party Pack 6

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی The Jackbox Party Pack 6

این بازی مجموعه‌ای از بازی‌های مشارکتی هوشمند است که بسته به بازی‌ای که انتخاب می‌کنید، می‌توانید حداکثر با ۷ بازیکن با گوشی هوشمند خود بازی کنید. با مجموعه‌ای از عناوین دیوانه کننده مانندPush the Button ، Trivia Murder Party 2، Dictionarium و غیره. موارد زیادی وجود دارند که همه را سرگرم می‌کنند و پتانسیل تقریباً بی‌ پایانی برای خنده وجود دارد. مجموعه The Jackbox Party Pack خنده‌دار، عجیب و سرگرم‌ کننده است و بازی‌ای است که باید در برنامه مهمانی‌های چند نفره هر بازیکنی قرار گیرد.

۱۱- بازی Keep Talking and Nobody Explodes

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Keep Talking and Nobody Explodes

جالب نیست که بازی‌ای عرضه می‌شود که رویکردها و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد رسانه را گرفته و از آن‌ها به روش منحصر به‌ فردی استفاده می‌کند؟ Keep Talking and Nobody Explodes یک بازی کاملاً اجتماعی است و وقتی با ضد اجتماعی ترین سخت‌ افزار بازی کنید، بهترین خواهد شد: PlayStation VR. در حالی که برای این بازی عالی به هدست گران‌ قیمت سونی نیازی ندارید، اما دیدگاه‌های مختلفی که در بازی وجود دارد نشان می‌دهد که اگر با واقعیت مجازی بازی شود بهترین خواهد شد. اساس بازی چیست؟ شما یک بمب دارید که باید خنثی کنید و فقط متحدان شما می‌توانند دستورالعمل را بخوانند. شما باید اطلاعاتی را پخش کنید تا تصمیم درستی گرفته شود، در غیر این صورت – همانطور که از نام بازی پیدا است – منفجر خواهید شد.

۱۰- بازی Streets of Rage 4

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Streets of Rage 4

مجموعه مبارزه‌ای SEGA همیشه یک بازی عالی برای اجرا با دوستان بوده است، اما آخرین تکرار این بازی هنوز بهترین است. Streets of Rage 4 این امکان را ایجاد می‌کند تا در یک بازی چند نفره محلی با حداکثر سه نفر دیگر بازی کنید و نیروهایتان را برای به خاک زدن دسته‌های دزدان متحد کنید. نبرد بسیار فعال است و شکستن جمجمه‌ها با دوستان همیشه سرگرم‌ کننده بوده است. علاوه بر این مشارکت و همکاری یک حالت متقابل است که به شما اجازه می‌دهد به جای هوش مصنوعی، به همدیگر ضربه بزنید. حالت جدید Survival که با محتوای Mr. X Nightmare معرفی شد هم سرگرم‌ کننده و عالی است. اگر به دنبال هیجان و جذابیت هستید، این یکی از بهترین بازی‌ها است.

۹- بازی Divinity: Original Sin II – Definitive Edition

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Divinity: Original Sin II – Definitive Edition

می‌توانید با دوستتان کل Divinity: Original Sin II را بازی کنید و این واقعاً یک دستاورد محسوب می‌شود. این بازی، یک بازی نقش‌ آفرینی سنتی و پیچیده است و اضافه کردن یک دوست به این ترکیب می‌تواند آن را بیشتر از آنچه هست جذاب کند. در واقع، انتخاب‌ها روی هر دو شما تأثیر می‌گذارد و سیستم ایجاد شخصیت قوی فضای کافی را برای ایفای نقش به شما می‌دهد و واقعاً شما را دنیای فانتزی بازی قرار می‌دهد. اجرای کل بازی با یک دوست مانند یک تعهد است، اما وقتی بازی می‌کنید، انکار جذابیت خیلی سخت خواهد بود.

۸- بازی Borderlands: The Handsome Collection

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Borderlands: The Handsome Collection

در عصر بازی‌های چند نفره آنلاین، روزهای تقسیم صفحه‌ نمایش Goldeneye 007 شاید قدیمی به نظر برسد، اما Borderlands: The Handsome Collection به راحتی از حداکثر چهار بازیکن پشتیبانی می‌کند. مجموعه شوتر غنائم مشارکتی – که دو نسخه ریمستر با صدها ساعت گیم پلی دارد- غذایی عالی برای بعدازظهرهای خسته‌ کننده‌ای است که روی مبل می‌گذرانید، شما قرار است به همراه دوستتان تجهیزات جدید بسازید و همه راهزنان را شکست دهید. در حالی که به وضوح قرار است آنلاین بازی کنید، اما Gearbox تلاش زیادی برای گزینه‌های چند نفره محلی انجام داده و همین باعث می‌شود انتخابی عالی باشد.

۷- بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled

بخشی از چیزی که CTR را عالی می‌کند، حالت ماجراجویی طولانی آن است، اما هیچ کارتینگی بدون گزینه‌های چند نفره محلی کامل نمی‌شود. Nitro-Fueled تعداد زیادی از این گزینه‌ها را دارد: مسابقات تک‌ نفره، کاپ‌ها و حالات نبرد بسیاری با حداکثر چهار بازیکن در بازی در دسترس است. با وجود مسیرها و انتخاب‌های مختلف برای طی کردن و محتوایی که هر ماه با رویدادهای Grand Prix می‌آیند، بهترین کارتینگی است که با چند دوست به یک انفجار عالی تبدیل می‌شود.

۶- بازی FIFA 21

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی FIFA 21

زمانی که FIFA به صورت محلی بازی می‌شود، همیشه گزینه‌های جذابی را ارائه می‌دهد و FIFA 21 هم تفاوتی با آن ندارد. دوستان شما می‌توانند هر زمان که بخواهند وارد بازی شوند و باهم به صورت مشارکتی بازی کنید. ملحق شدن به بازی دوستتان به سادگی اضافه کردن کنترلر است و می‌توانید کل فصل یا تورنمنت‌های خاص را در کنار هم و روی مبل بازی کنید. بهترین بخش این است که FIFA گزینه‌های دشواری و طرح‌های کنترل ساده بسیاری را فراهم کرده، یعنی همه می‌توانند از آن لذت ببرند.

۵- بازی Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition

سخت است که Diablo III را به عنوان یک بازی چند نفره محلی سرزنش کنیم. همکاری و گروه شدن با دوستان برای یک بازی نقش‌ آفرینی، که پر از مبارزات راضی‌ کننده و کوه غنائم است، به خاطر دسترسی ذاتی به شاهکار Blizzard به سختی اشتباه برداشت می‌شود. ممکن است بازی برای برخی با روندی آهسته شروع شود، اما طولی نمی‌کشد و که شما و هرکس دیگری که در اتاق هستید محو تماشای این ماجراجویی عالی شوید. وقتی صحبت از انجام بازی به صورت مشارکتی می‌شود، حتماً باید آن را امتحان کنید.

۴- بازی TowerFall Ascension

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی TowerFall Ascension

با پول ما، این بهترین بازی چند نفره در پلی‌ استیشن ۴ است. مبارزه تیر و کمان TowerFall Ascension شاید ساده باشد، اما سرگرمی بی‌پایانی است و به قدری عمیق و پرمحتوا است که می‌توانید ساعت‌ها بازی کنید و ترفندهای کوچک جدید را کشف کنید. می‌توانید هم به صورت مشارکتی و هم به صورت رقابتی به انجام بازی بپردازید، که در این صورت چالش‌های دیگری برای شما باز می‌شود که باید انجام دهید. با وجود این کنترل‌های ساده، تقریباً هرکسی می‌تواند بازی را انتخاب کرده و زمان زیادی را صرف آن کند.

۳- بازی It Takes Two

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی It Takes Two

It Takes Two از Hazelight است، یک استودیو بازی که در تجربه‌های مشارکتی تخصص دارد و این بازی تا امروز بهترین تلاش آن بوده است. این بازی یک بازی دو نفره است که با همکاری ساخته شده است، یعنی باید با دوستتان بازی کنید تا بتوانید کل داستان را تمام کنید. بازی به عنوان والدینی که از هم جدا شده و به اسباب‌ بازی تبدیل شده‌ اند، این دو باید اختلافات خود را حل کنند تا به حالت نرمال بازگردند. این بازی کامل مملو از تخیلات، مراحل به یاد ماندنی و لحظات برجسته است، این همان عنوان چند نفره محلی درخشانی است که در تمام مراحل شما را سرگرم می‌کند.

۲- بازی Overcooked: All You Can Eat

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Overcooked: All You Can Eat

Overcooked: All You Can Eat هر دو بازی در این مجموعه آشپزی دیوانه کننده را در خود جای داده است، که باعث می‌شود بسته کاملی برای دوستان سرآشپز باشد. این بازی مملو از محتوا است، این تجربه همکاری آشپزی یکی از بهترین بازی‌های چند نفره محلی در سال‌های اخیر است، البته به لطف کنترل‌های در دسترس، اهداف ساده و نیاز واقعی به مشارکت با دوستانتان. وقتی آشپزخانه به‌ هم‌ ریخته است و چالش جدیدی ایجاد می‌شود، ممکن است کمی اعصاب خورد کن شود، اما تعداد کمی از این بازی‌ها وجود دارند که به‌ اندازه این بازی برای تمام سنین سرگرم‌ کننده هستند.

۱- بازی Sackboy: A Big Adventure

بازی‌ چند نفره پلی‌ استیشن 4
بازی Sackboy: A Big Adventure

Sackboy: A Big Adventure فقط یک لذت است. انجام این بازی به صورت تکی سرگرم‌ کننده است، اما با همراهی چند دوست بهتر هم می‌شود. رقابت برای حباب‌های جایزه، سیلی زدن به همدیگر و سفارشی‌ سازی Sackpeople واقعاً خنده‌دار است. حتی سطوحی وجد دارد که فقط با حداقل دو نفر قابل اجرا است، پس به شدت به گسترش عشق تشویق می‌شوید. این بازی، یک بازی پلتفرمی سه‌ بعدی برای کل خانواده است.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 6 =