نحوه هدیه دادن در فورتنایت

هدیه دادن فورتنایت

تا به حال به هدیه دادن در فورتنایت به دوستانتان فکر کرده اید؟ درگیری های مسلحانه رقابتی، مبارزات ماهرانه و به روزرسانی های منظم در جهان باعث شده Fortnite یکی از معروف ترین بازی های بتل رویال به شمار رود. برای بسیاری، این عنوان فقط از یک شوتر به جهان دوم تبدیل شده که در آن با دوستانتان می نشینید و رویدادهای زنده و کنسرت های Party Royale را به صورت گروهی تماشا می کنید. مد Fortnite برای بسیاری از افرادی که به جای استفاده از لوازم پیش فرض معمولی و قدیمی، می خواهند جدیدترین پوسته های فصلی و دیگر آیتم ها را به دوستانشان نشان دهند اهمیت دارد. اما همه نمی توانند تمام V-Bucks (ارز درون بازی) که برای شیک ماندن به آن نیاز دارید را بپردازند.

هیچ وقت زمان بدی برای فکر درباره ی فرستادن مقداری وسایل Fortnite برای دوستانتان نیست. اما حلقه هایی وجود دارند که Epic Games شما را مجبور می کند قبل از ارسال هرچیزی به هم تیمی هایتان، از آن حلقه ها عبور کنید. در ادامه هرچیزی که باید بدانید را برایتان آورده ایم.

نحوه فرستادن هدیه ها

هدیه دادن در Fortnite راه بسیار خوبی برای تشکر از کسی، جشن گرفتن تولد آن ها یا تعطیلات دیگر است و فقط باعث می شود بازی اجتماعی تر شود. خوشبختانه، اگر بدانید چطور باید این کار را انجام دهید، همه چیز خیلی ساده است.

هدیه دادن فورتنایت

مرحله ۱

بازیکنانی که می خواهند هدیه بفرستند باید وارد فروشگاه آیتم ها شوند. Epic Games یه صورت روزانه آیتم های مختلف آرایشی را تغییر می دهد. یکی از این آیتم ها را انتخاب کنید و مطمئن شوید که تعداد لازم V-Bucks را دارید. در غیر اینصورت، باید با استفاده از پول واقعی، مقدار بیشتری V-Bucks وارد حساب خود کنید.

مرحله ۲

وقتی برای خرید می روید، گزینه Buy as a Gift را انتخاب کنید و می توانید آیتم را برای شخص دیگری ارسال کنید. برای ارسال هدیه به بازیکن دیگر باید احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنید. پس ابتدا این کار را انجام دهید.

مرحله ۳

دوستی که می خواهید هدیه را برای او بفرستید از لیست دوستانتان انتخاب کنید، کاغذ کادویی که برای جعبه هدیه دوست دارید را انتخاب کرده و Send را بزنید. دوست شما پس از ورود به Fortnite یک اعلان دریافت می کند که نشان می دهد هدیه ای برای باز کردن دارد.

محدودیت های هدیه دادن فورتنایت

هدیه دادن فورتنایت

وقتی مدتی است Fortnite بازی می کنید و جامعه ای از دوستانتان و بانکی از V-Bucks را ساخته باشید، هدیه دادن آسان است. اما Epic Games برای جلوگیری از هکرهای حساب های کاربری و پولشویی، محدودیت های مهمی را اعمال کرده است. در اینجا قوانینی که باید از آن ها مطلع باشید را آورده ایم.

مرحله ۱

ابتدا احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنید. زمانی که آیتمی را برای هدیه انتخاب کردید؛ اگر احراز هویت دو مرحله ای را فعال نکرده باشید، Fortnite اجازه نمی دهد کارتان را کامل کنید. روی دکمه Enable 2FA Now کلیک کنید و Epic شما را به یک مرورگر می برد و به طور خودکار وارد تنظیمات حساب می شوید.

در اینجا می توانید هم برنامه احراز هویت را برای دریافت کدهای امنیتی دانلود کنید و هم شماره تلفن یا ایمیل خود را برای احراز هویت وارد کنید.

مرحله ۲

باید سطح ۲ باشید. نمی توانید به سادگی یک حساب Fortnite ایجاد کنید و به دوستان خود اسکین Fortnite هدیه دهید. باید یک یا دو بازی اول را انجام داده باشید.

مرحله ۳

باید با گیرنده دوست باشید. قبل از اینکه بتوانید هدیه ای به کسی دهید، باید به او درخواست دوستی بدهید و آن ها هم باید آن را بپذیرند و سپس دو تا سه روز منتظر بمانید تا به شما اجازه داده شود که چیزی برایشان بفرستید. این کار باعث می شود هکرها نتوانند وارد حسابتان شده و قبل از اینکه بتوانید کاری کنید، دسته ای از آیتم ها را برای افراد غریبه بفرستند.

مرحله ۴

حداکثر روزانه می توانید ۵ هدیه ارسال کنید. متأسفانه، نمی توانید هر روز تعداد زیادی هدیه ارسال کنید، حتی اگر لباس بابانوئل را پوشیده باشید.

مرحله ۵

هیچ هدیه ای برای کاربران iOS وجود ندارد. همچنان می توانید Fortnite را در iPhone یا رایانه مک بازی کنید، اما هدیه دادن یکی از ویژگی های بسیاری است که در iOS و iPadOS محدود شده است. فقط بازیکنان رایانه شخصی، اندروید، Xbox، پلی استیشن و سوییچ این گزینه را خواهند داشت.

مرحله ۶

آیتم های کمد شخصی قابل هدیه دادن نیستند. آن ها باید از فروشگاه آیتم خریداری شوند.

مرحله ۷

هدیه ها قابل استرداد نیستند. زمانی که گزینه ارسال را انتخاب کردید، بلافاصله مبلغ از کیف پول V-Bucks برداشت می شود و هیچ راهی برای لغو تراکنش وجود ندارد.

مرحله ۸

بتل پس را می توانید فقط با پول “واقعی” هدیه دهید. برخلاف اسکین ها و دیگر آیتم ها، بتل پس ها را نیز می توانید پیدا کرده و در منوی بتل پس خریداری کنید. در آنجا، گزینه ای برای هدیه دادن به دوستانتان در بالا سمت چپ منو برای ۹۵۰ V-Bucks خواهید دید. با این حال، شما نمی توانید از موجود فعلی V-Bucks خود برای خرید استفاده کنید، پس اساسا باید ۹.۵۰ دلار بپردازید. در غیر این صورت، این روند یکسان است: یک دوست را از لیست دوستانتان انتخاب کنید، رنگ کاغذ کادو را انتخاب کنید و ارسال را فشار دهید.

مرحله ۹

همچنین لازم به ذکر است که Epic Games اغلب ویژگی هدیه دادن را برای مدت زمان طولانی غیرفعال می کند. اگر گزینه هدیه را نمی بینید، باید بدانید که فعلا در دسترس نیست، پس تنها راهی که برایتان باقی می ماند این است که کارت هدیه V-Bucks بفرستید.

مرحله ۱۰

یکی از مهم ترین مواردی که باید در نظر بگیرید این است که Epic به طور منظم آیتم ها را وارد فروشگاه می کند یا از آن خارج می کند. به علاوه، فقط می توانید آیتم های فعلی فروشگاه را هدیه بدهید یا بخرید.

مرحله ۱۱

یکی از مهم ترین مواردی که باید در نظر بگیرید این حقیقت است که Epic معمولا آیتم هایی را وارد فروشگاه می کند یا از آن خارج می کند. به علاوه، اطلاعات داشته باشید که فقط می توانید آیتم هایی که در حال حاضر در فروشگاه در دسترس هستند را بخرید یا هدیه دهید.

اگر شخصی هستید که می خواهید تا اواخر دسامبر منتظر بمانید تا به کسی که دوستش دارید هدیه ای جالب و جذاب بدهید، مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اگر شما هم از این دسته افراد هستید، مهم است که بدانید ممکن است فروشگاه تمام آن آیتم ها را تا همان روز نداشته باشد. در حال حاضر، نمی توانید تحویل یک هدیه به دوست یا خانواده خود را زمان بندی کنید. اگر به اولویت های شخصیتی آن ها توجه کرده اید و یکی از آیتم های مورد نظرتان در دسترس است، سریعاً آن را بخرید. هدیه رو زودتر به آن ها بدهید و البته به آن ها بگویید که قرار نیست هدیه دیگری بدهید.

قبل از شروع ارسال هدیه در Fortnite، باید شرایط مختلفی را رعایت کنید. ما به شما توصیه می کنیم که قبل از شروع به خرج V-Bucks، همه چیز را چک کنید. نکته دیگر این است که مطمئن شوید فرد درستی را انتخاب کرده اید، تا به صورت تصادفی هدیه را برای شخص اشتباه ارسال نکنید. بعد از ارسال هدیه، نمی توانید کاری کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − یک =