بررسی کاهش درجه سختی Towers of Time بازی Mortal Kombat 11

جزئیات و بررسی کاهش درجه سختی Towers of Time بازی Mortal Kombat 11

Towers of Time یکی از حالت‌ های بازی Mortal Kombat 11 می باشد که به علت اعتراض کاربران این درجه سختی آن کاهش پیدا کرده است. علت این سختی نیز ویژگی های تقویتی است که به هوش مصنوعی یاری می رساند. در برخی از مراحل آن موشک هایی وجود دارد که آثار تخریب آن بسیار زیاد است. این بازی اثر استودیو (Netherrealm Studios) می باشد.

استودیو ندرلم بعد از اعتراض کاربران به این سختی در سایت خود اعلام کرد که به روزرسانی در این زمینه انجام خواهد تا این میزان را کاهش دهند و کاربرانی که پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان دارا می باشند شاهد این امر خواهند بود.

جزئیات و بررسی کاهش درجه سختی Towers of Time بازی Mortal Kombat 11
جزئیات و بررسی کاهش درجه سختی Towers of Time بازی Mortal Kombat 11

اما در این به روزرسانی پاداش شخصیت بازی افزایش یافته. شاید سازندگان قصد دارند با این کار طرفداران را به سمت فراموشی ببرند. برای کاربران نینتندو سوییچ نیز به روزرسانی برای کاهش این سختی در نظر گرفته شده است و نسخه های رایانه ای نیز به روزرسانی شد. آقای اد بون (Ed Boon) کارگردان بازی های سری Mortal Kombat در همایش The Game Awards 2018، از سری جدید و هیجانی بازی Mortal Kombat 11 رونمایی کرد.

آنچه در تریلر این بازی افراد را مجذوب خود می کند صحنه های اکشن، جذاب، مهیج و شاید بتوان گفت خشن می باشد. با اینکه اطلاعات دقیقی از کاراکترهای بازی این سری از Mortal Kombat 11 در دسترس نیست اما از تریلر بازی می توان فهمید که شخصیت هایی همچون سونیا بلید (Sonya Blade)، ساب‌زیرو (Sub-Zero)، ریدن (Raiden)، اسکورپیون (Scorpion) در بازی حضور دارند و کاراکترهایی که در Mortal Kombat نبودند همچون اسکارلت (Skarlet)، باراکا (Baraka) در این سری به بازی برگشته اند.

اما در این سری از بازی شاهد حضور شخصیت های جدیدی همچون گراس (Geras) و کرونیکا (Kronika) می باشد که شاید این دو شخصیت جدید بتوانند بر جذابیت بازی بیش از پیش بیافزایند. داستان بازی به این گونه است که «ریدن» می خواهد از Earthrealm در برابر دشمنان محافظت کند اما در این میان کرونیکا (Kronika) بار منفی بازی را به دوش دارد و نگه دارنده زمان است که همین موضوع صحنه های زیبا و جذاب را در بازی به وجود می آورد. او تصمیم دارد ریدن را نابود کند تا بتواند باری دیگر جهان را به حالت عادی بازگرداند.

در واقع داستان Mortal Kombat 11 در میان ساخته های استودیو NetherRealm به گفته تهیه کننده این بازی،  از طولانی ترین بخش های داستانی می باشد. در این بازی تقریبا ۲۵ شخصیت داریم که با توجه به قابلیت بالای بازی امکان انتخاب هر یک از این شخصیت ها وجود دارد و انتظار می رود که با به روزرسانی های بعدی باز هم به بازی شخصیت های دیگر اضافه می شود. بازی Mortal Kombat 11 نسبت به بازی های Mortal Kombat و Mortal Kombat X پیشرفت های چشمگیری داشته است. از جمله حرکت های تدافعی بسیار تقویت شده تر از قبل شده است و سازندگان بازی Playstation 4سعی بر آن داشته اند که مبارزه ها بسیار طبیعی تر از قبل جلوه کند.

علاوه بر فیتالیتی‌ها و بروتالیتی‌ها که از نسخه های قبل آن را می شناسیم، دو حرکت جدید نیز به بازی اضافه شده است که از آن ها به عنوان ضربات کشنده و خردکننده می توان یاد کرد که باعث هرچه جذاب تر شدن بازی شده است. (Fatal Blows) یا همان ضربه کشنده مشابه حرکت X-Ray است که از نسخه های قدیمی تر نیز با آن آشنا هستیم (البته اگر نسخه های قبلی را بازی کرده باشید).

جزئیات و بررسی کاهش درجه سختی Towers of Time بازی Mortal Kombat 11
جزئیات و بررسی کاهش درجه سختی Towers of Time بازی Mortal Kombat 11

(Krushing Blows) یا همان ضربه های خردکننده را در یک شرایط خاص می توان استفاده کرد که در طی جریان بازی با زمان کاربرد آن آشنا می شوید. در این نسخه برای انجام برخی از فن های نیاز است که جون دشمن رو به زیر ۳۰ درصد کاهش دهی تا بتوانید حرکات هیجان برانگیز را پیاده کنید. در این بازی هر شخصیت فن کشنده خاص خود را دارد که در هر دوره در اختیار کاراکتر قرار می گیرد و فقط و فقط یک بار می تواند آن را اجرا کند. بد نیست یاد کنیم از موسیقی این بازی که می توان آن را در زمره خوب ها گذاشت. موسیقی بازی با توجه به قسمت های مختلف بازی ریتم های مختلفی به خود می گیرد و از عوامل تاثیر گذار بر هیجان بازی است.

کلیدواژه : بازی Mortal Kombat 11
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =