بررسی بازی Mortal Kombat X

Mortal Kombat X

همچنین این تمام کننده ها برای نخستین بار در نسخه کنسولی بازی Ultimate Mortal Kombat 3 به نمایش در آمدند و بازیکنان با این تمام کننده ها آشنا شدند. به طور کلی اگر به هنگام مبارزه با یک بازیکن حرفه ای شکست ناپذیر مواجه شدید و خواستید که حسابی حسابش را کف دستش بگذارید، به راحتی می توانید با استفاده از این تمام کننده ها و به دنبال انجام حرکات پی در پی و بدون وقفه حسابی حرص و خستگی خود را بر سر حریفتان خالی کرده و پیروزی را از آن خود کنید.

Mortal Kombat X
Mortal Kombat X

Mortal Kombat X را می توان بازی عجیبی در نظر گرفت. زیرا شما باید راز های زیادی را در آن کشف کنید. همچنین استودیوی ندررلم سعی بر آن داشته که یک اثری خلق کند که در عین حال که دارای ویژگی ها و حال و هوای زمان قدیم است، دارای ویژگی ها و حال و هوای زمان جدید نیز باشد. به همین جهت می توان در نظر گرفت که با یک بازی خوب و جالب سر و کار خواهید داشت. اگر شما نیز از طرفداران این بازی بوده اید، به شما پیشنهاد می کنیم که در ادامه همراه ما باشید.

وجود بیش از ۱۰۰ تمام کننده Brutality در Mortal Kombat X

در رابطه با بکارگیری Brutality باید بگوییم که ممکن است استفاده و به اجرا در آوردن آن برای یکسری افراد تا حدودی سخت باشد. زیرا شما در بکارگیری Brutality باید به طور همزمان چندین حرکت مختلف را به اجرا در آورید تا Brutality انجام شده و بر روی حریف شما پیاده شود. این موضوع در حالی است که شما برای انجام Fatality تنها باید چند دکمه را فشار دهید تا به هدف خود برسید. حال در بازی مورتال کامبت ایکس شما با بیش از ۱۰۰ تمام کننده Brutality طرف هستید و می توانید از آنها استفاده کنید. اما باید به یاد داشته باشید که شما با استفاده از Brutality قادر نخواهید بود که آسیب جدی تری را به رقیبان خود وارد کنید. بلکه این تمام کننده فقط به این منظور طراحی شده که شما بتوانید اوج توانایی هر یک بازیکنانی را که از آنها استفاده می کنید، به نمایش بگذارید. گفته شد که بیش از ۱۰۰ Brutality در این بازی وجود دارد ولی باید بدانید که هر یک از این Brutalityها از درجه سختی متفاوتی برخوردارند و همین مسئله می تواند به جذابیت بازی بیافزاید. همچنین این تمام کننده ها برای نخستین بار در نسخه کنسولی بازی Ultimate Mortal Kombat 3 به نمایش در آمدند و بازیکنان با این تمام کننده ها آشنا شدند. به طور کلی اگر به هنگام مبارزه با یک بازیکن حرفه ای شکست ناپذیر مواجه شدید و خواستید که حسابی حسابش را کف دستش بگذارید، به راحتی می توانید با استفاده از این تمام کننده ها و به دنبال انجام حرکات پی در پی و بدون وقفه حسابی حرص و خستگی خود را بر سر حریفتان خالی کرده و پیروزی را از آن خود کنید.

پیشرفت Mortal Kombat X نسبت به سایر نسخه های این عنوان

جدید ترین نسخه موجود از سری بازی های مورتال کامبت، نسخه Mortal Kombat X این عنوان است. پس طبیعتا حتما می دانید که جدیدترین نسخه یک بازی بدون شک دارای ویژگی های ارتقا یافته و مثبتی است که سایر نسخه های آن سری از آن محروم هستند. به عنوان مثال شما در بازی Mortal Kombat X می توانید شاهد وجود سه نوع مبارزه برای هر یک از شخصیت ها باشید که می توانید با استفاده از هر کدام از آن سه نوع مبارزه شاهد عملکردها و حرکات متفاوتی در مبارزه با حریفان خود باشید. همچنین شما قادر خواهید بود تا لباس های هر یک از شخصیت ها را نیز تغییر دهید. دقت و تمرکزی که ندررلم بر روی این موارد به خرج داده است، موجب جذابیت این بازی بیش از پیش شده است.

Mortal Kombat X
Mortal Kombat X

در Mortal Kombat X همان سبک قدیم

نکته ای که در این میان جای خوشحالی دارد، این است که ندررلم تغییر آنچنانی که بازیکن به هنگام بازی حس کند با یک بازی کاملا جدید و غریبه طرف است را اعمال نکرده است. خیلی ها به دلیل تغییر نسل گمان می کردند که حتما ندررلم تغییرات اساسی را در Mortal Kombat X بوجود آورده است. اما اینگونه نبوده و ما اثری را می بینیم که با وجود اینکه خیلی از ویژگی های نسخه های قبلی را در خود حفظ کرده است، اما شاهد یکسری تغییرات کوچک و بنیادی در آن باشیم. این موضوع می تواند رضایت خاطر بسیاری از افراد را رقم زند.

از منوی راهنمای ضربات برای عملکرد بهتر در بازی غافل نشوید

بنظر می رسد که ندررلم تمام تلاش خود را بکار برده تا شخصیت های اثرش یک پختگی خاص در زمینه مبارزات بدست آورند تا بتوانند به وسیله این ویژگی بیشتر به چشم بیایند و بازیکن به هنگام بازی متوجه پیشرفت آن ها شود. به همین منظور ندررلم یک بخشی را به عنوان منوی راهنمای ضربات طراحی کرده تا بازیکنان با استفاده از آن بتوانند چند حرکت مورد دلخواه شان را انتخاب نموده و با به نمایش در آمدن آن بر روی صفحه بازی و تماشای آن دیگر مجبور نباشند که بازی را برای چندین بار متوقف کنند و در نتیجه از آن لذت بیشتری ببرند

تغییرات ظاهری کاراکتر ها

شاید زمانی که شما تصمیم بگیرید Mortal Kombat X را بازی کنید، به محض شروع بازی متوجه تغییراتی که در ظاهر شخصیت های بازی به کار برده شده است شوید. به عنوان مثال ندررلم در طراحی لباش کاراکترهای بازی و همچنین تا حدودی در چهره هایشان تغییراتی اعمال کرده است. البته این موضوع به علت پختگی کار ندررلم در تجربه بیست ساله اش، توانسته به خوبی عمل کند و باعث جذابیت بازی شود. به گونه ای که بازیکنان به راحتی می توانند با این شخصیت ها نیز همانند شخصیت های قدیمی بازی ارتباط خوبی برقرار کرده و با آنها همراه شوند.

پشتیبانی Mortal Kombat X از پلتفرم ها

  • پلی استیشن ۳
  • پلی استیشن ۴
  • ایکس باکس ۳۶۰
  • ایکس باکس وان
  • کامپیوتر PC
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =