معرفی و بررسی عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

عنوان Crash Bandicoot

در نسخه ی cortex strikes back عنوان Crash Bandicoot بازی پیچیدگی کمتری مشاهده می شود و همچنین کیفیت و محتوای بهتری هم در این بخش وجود دارد. نسخه های اول کراش زمان بندی مناسبی نداشتند و یا اینکه گودال ها در جای نادرستی قرار داده می شدند و این امر روند بازی را طاقت فرسا و سخت می کردند، اما در این نسخه سختی بازی به دیدگاه و منطقی است که نسبت به بازی دارید.

عنوان Crash Bandicoot
عنوان Crash Bandicoot

معرفی و بررسی عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

همگی با عنوان Crash Bandicoot اشنا هستیم. کمپانی اکتیویژن که منتشر کننده ی بازی Crash Bandicoot است در یک تریلر خبر از انتشار نسه ی ۲۰۱۹ بازی داده است. چندی پیش هم سه نسخه ی ریمستری آن با نام Crash Bandicoot N. Sane Trilogy منتشر شده بود.

خبر انتشار نسخه ی ۲۰۱۹ بازی توسط مکس آرگایل مدیر کمپانی GB Eye فراگیر شده است. قرار عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy در تاریخ ۹ تیر به بازار عرضه شود. این اخبار هیچ کدام تأیید و تکذیب نشده اند و کمپانی اکیتویژن همچنان سکوت کرده است با این حال باید منتظر اخبار جدید باشیم.

آشنایی با عنوان Crash Bandicoot

بازی های مجموعه ی کراش را می توان به عنوان یک نوستالژی به حساب آورد. اما چه رازی در پشت این همه موفقیت و محبوبیت نسل در نسل این بازی شده است؟ جواب خلاقیت و تجربه ی تیم سازنده ی کراش است.

چهره پردازی کاراکترها به خوبی صورت گرفته و واکنش های صورت آن ها به خوبی می تواند احساسات لحظه به لحظه ی بازی را به ما منتقل نماید. طبیعی است که با ارائه ی نسخه های جدید شاهد بهبود بیشتر گرافیک بازی باشیم. علاوه بر ان بازی با رنگ و نور هم در بازی به خوبی انجام می شود. موسیسق بازی و جلوه های صوتی بازی نیز همانند نسخه های پیشین به خوبی صورت گرفته است.

این کیفیت در موسیقی تا حدی بوده است که موسیقی بازی در یک فولدر جداگانه قرار داده شده است. گذشته از تمامی حسن های بازی باید گفت که در این نسخه بایک بازی سخت تر مواجه خواهید شد. این امر ممکن است در بعضی مراحل شما را خشمگین نماید.

در این بازی جای هیچ درنگی وجود ندارد، حتی با یک تأخیر چندثانیه ای به فنا می روید. تمامی این مراحل با هوشیاری و داشتم سرعت عمل بالا به راحتی گذرانده می شود. در این نسخه در یک مرحله ی خاص یک بازه ی زمانی قرار داده شده است که می توانید با دوستان خود مسابقه دهید و برنده شوید.

وقتی که می بازید مجددا از اول بازی را شروع می کنید درست که این امر وقت شما را می گیرد، ولی این فرصت را دارید که جای جعبه ها و موجودات موزی را که منجر به از بین رفتن جان شما می شوند را مکان یابی کنید. این نسخه از بازی تنوع بیشتری در مراحل ایجاد کرده است و علاوه بر ان یک داستان پر محتوا نیز به شما ارائه خواهد داد.

عنوان Crash Bandicoot
عنوان Crash Bandicoot

در نسخه ی cortex strikes back عنوان Crash Bandicoot بازی پیچیدگی کمتری مشاهده می شود و همچنین کیفیت و محتوای بهتری هم در این بخش وجود دارد. نسخه های اول کراش زمان بندی مناسبی نداشتند و یا اینکه گودال ها در جای نادرستی قرار داده می شدند و این امر روند بازی را طاقت فرسا و سخت می کردند؛ اما در این نسخه سختی بازی به دیدگاه و منطقی است که نسبت به بازی دارید.

ممکن است در طی بازی چندین و چند بار ببازید و از اول شورع کنید ولی این امر کوچک ترین تکراری در بازی ایجاد نمی کند. در مراحل دریایی و هوایی بازی کمی تغییر و کندی در روند مبارزه مشاهده می کنید. هرچه بیشتر در بازی جلو بروید از سختی آن می کاهید تا جایی که در مراحل آخر جان هم اضافه می آورید.

در این نسخه شاهد حضور پررنگ کوکو خواهر کراش روباه هستیم. این یعنی این که می توانید با دو کاراکتر متفاوت بازی را تجربه کنید. این دو کاراکتر به دلیل خواهر و برادر بودن در موارد زیادی به هم شباهت دارند؛ البته نه همه بلکه کوکو در چند حرکت با کراش فرق دارد.

جالب است که بدانید انتشار این نسخه ی سه گانه در روزهای اولیه موفق به فروش ۱۰ میلیون نسخه شده است. این بازی هم اکنون برای کنسول نسل هشتمی و ایکس با کس وان منتشر شده است؛ ولی می توان به زودی شاهد انتشار آن برای دستگاه های دیگر نیز باشیم.

این اثر تا حدی پرفورش بوده است که پس از گذشت هشت هفته در بریتانیا همچنان صدر نشین بازی های پرفروش است. منتقدان بر این باور هستند که بازی هیچ نوآوری درون خود ندارد و فقط بازسازی شده است اما همین اثر صرفا بازسازی شده هنوز هم طرفداران زیادی دارد. لازم به ذکر است که اکتیویژن اعلام نموده که عنوان Crash Bandicoot را می توانید با کیفیت ۴k بر روی ایکس باکس وان مشاهده نمایید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =