راهنمای بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (قسمت هفتم)

Dr. N. Tropy

به نظر می رسد Dr. N. Tropy رئیس سر سختی می باشد، و این به خاطر حملات دراماتیک اوست، اما تا زمانی که آرام باشید و بدانید چگونه باید با او برخورد کنید، شکست دادن او بسیار آسان است. Dr. N. Tropy روی پلتفرمی می ایستد که Crash نمی تواند به آن برسد. در ابتدا باید از حملات موشکی او و سپس باید از پرتوهای لیزری اش دوری کنید و برای این کار تنها کافی است از روی آن ها بپرید.

Dr. N. Tropy
Dr. N. Tropy

نحوه شکست Tiny Tiger

شکست Tiny Tiger  به عنوان اولین رئیس در بازی Crash Bandicoot 3 برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتر خیلی سخت نیست. اولین حمله او به این صورت است که قبل از اینکه سلاحش را به زمین بکوبد، روی شما می پرد. از آن حملات دوری کنید و سپس بعد از اینکه سلاحش را به زمین کوبید حملات چرخشی را اجرا کنید.

Tiny Tiger عقب نشینی خواهد کرد و Crash باید از گروه شیرها فرار کند. پس از این، Tiny حملاتش را دوباره آغاز می کند، پس منتظر بمانید تا سلاحش را به زمین بکوبد و به او ضربه بزنید. این دنباله، بار دیگر هم اتفاق می افتد و سپس Tiny Tiger شکست می خورد.

نحوه شکست Dingodile

Dingodile دارای یک شعله افکن عالی است که می تواند پرتابه هایی را شلیک کند. او همچنین می تواند موانع سه برابری را ایجاد کند تا از خود محافظت کند. به منظور رسیدن به او، Crash باید ابتدا از گلوله های آتشین فرار کند، سپس از انفجار آتش ها دوری کند. پس از سه انفجار، می توانید بدوید و حملات چرخشی را اجرا کنید.

Dr. N. Tropy
Dr. N. Tropy

در فاز دوم، گلوله های آتشی در محدوده رندم بیشتری آتش می گیرند، در حالی که در فاز سوم آن ها به صورت دوتایی آتش می گیرند. در هر دو فاز، صبر کنید تا او مسیری را از بین موانع منفجر کند، سپس بدوید و حملات چرخشی را اجرا کنید. حال Dingodile شکست خواهد خورد.

نحوه شکست Dr. N. Tropy

به نظر می رسد Dr. N. Tropy رئیس سر سختی می باشد، و این به خاطر حملات دراماتیک اوست، اما تا زمانی که آرام باشید و بدانید چگونه باید با او برخورد کنید، شکست دادن او بسیار آسان است. N. Tropy روی پلتفرمی می ایستد که Crash نمی تواند به آن برسد. در ابتدا باید از حملات موشکی او و سپس باید از پرتوهای لیزری اش دوری کنید و برای این کار تنها کافی است از روی آن ها بپرید. زمانی که این کار را به اتمام رساندید او مسیری را به سمت خودش باز می کند. بپرید و سپس حملات چرخشی را اجرا کنید. از همان فرمولی که دو بار قبل برای شکست Dr N. Tropy استفاده کردید، استفاده کنید تا او را شکست دهید.

نحوه شکست Dr. N. Gin

مبارزه Dr N. Gin در بازی Crash Bandicoot 3 برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتر در دو فاز ایجاد شده است. در فاز اول خواهید دید که Gin به کمک چند سلاح در ساختار مکانیکی، به سمت شما شلیک می کند. Crash باید منطقه زرد رنگ اطراف سلاح ها را هدف قرار دهد. و به او شلیک کند تا در نهایت سلامتی سلاح از بین برود، بعلاوه باید به سمت موشک هایی که از آسمان می آیند هم شلیک کند.

فاز دوم، به سختی و دشواری فاز اول نیست، اگرچه مکانیسم بازی بیشتر فضایی شده است. باز هم باید منطقه زرد رنگ را هدف قرار دهید، از پرتابه ها دوری کرده و به سمت موشک ها شلیک کنید. به این کار ادامه دهید تا زمانی که شخصیت Dr. N. Gin شکست بخورد.

نحوه شکست Dr. Neo Cortex و Uka Uka

مجموعه بازی های Crash در ارائه مبارزات بسیار سخت از روسای انتهای بازی خیلی خوب عمل نکردند، شکست Neo Cortex و Uka Uka در انتهای بازی Crash Bandicoot 3 اصلا سخت نیست، البته به این شرط که بدانید باید چه کاری کنید.

شخصیت Cortex پرتابه هایی را شلیک می کند، در حالی که Uka Uka و Aku Aku در زمین زیرین به مبارزه می پردازند. از ماسک ها دوری کنید، از مسیر پرتابه های Cortex دور بایستید، و در نهایت باید حواستان به شلیک های سنگ معادن Cortex باشد. پس از اینکه او آخرین سنگ معدن را پرتاب کرد، آسیب پذیر می شود. مطمئن شوید که به طور تصادفی یکی از این سنگ ها را منفجر نکنید و به سمت او بدوید، سپس یک حمله چرخشی را در مرکز اتاق اجرا کنید، این کار باعث اجرای چندین چرخش می شود.

این فرایند را دو بار تکرار کنید و شخصیت Dr Neo Cortex برای آخرین بار در بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy شکست داده می شود. خسته نباشید، شما این سه بازی را با موفقیت به اتمام رساندید!

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =