اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

انتشار تریلر جدیدی از نسخه Pro Edition بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4

انتشار تریلر جدیدی از نسخه Pro Edition بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4

انتشار تریلر جدیدی از نسخه Pro Edition بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4

امروزه در بین جوانان صحبت از بازی‌های رایانه‌ای به یک موضوع تقریبا عام تبدیل شده است. شاید گستردگی تولید انواع بازی‌های Playstation 4 مختلف از یک طرف و همه گیر شدن آن‌ها از طرف دیگ سبب شده تا این صنعت به شکل وسیع‌ تری در دسترس همگان قرار گیرد.
توسعه علم با سرعتی فوق‌العاده دلیل دیگری بر این مدعا است که با نفوذش در صنایع مختلف، نیروی محرکه‌ای مناسب در جهت پیشرفت آنان به جلو می‌باشد.این توسعه توانسته در جنبه‌های مختلف از صنعت بازی‌های رایانه‌ای گام بردارد.جنبه‌هایی که هر یک توانسته‌اند به نوبه خود سهمی در پیشرفت فوق‌العاده بازی‌های رایانه‌ای داشته باشند.
امروزه بازی‌های رایانه‌ای اهداف مختلفی را در محتوای خودشان دنبال می‌کنند. درست است که با فعالیت‌های بسیار زیاد شرکت‌های کوچک و بزرگ در این حیطه سبب شده تا یک طیف بسیار وسیع از انواع بازی‌های مختلف برای انواع عقاید و علایق گیمرها در سراسر جهان ایجاد شود، اما محتوای بسیاری از بازی‌های رایانه‌ای به سمت جنگ و خشونت کشیده شده است. این موضوع چند سالی است که به شکل بسیار واضح‌تر خود را نشان می‌دهد.

انتشار تریلر جدیدی از نسخه Pro Edition بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4

انتشار تریلر جدیدی از نسخه Pro Edition بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4

موضوع جنگ با قرار گرفتن در باطن بازی‌های رایانه‌ای می‌تواند افکار و عقاید بسیاری از جوانان را تحت کنترل خود قرار دهد. یکی از بازی‌های این سبک که توانسته در سراسر دنیا از جمله کشور ایران، طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد، بازی Call of Duty است.
این بازی پلی استیشن ۴ با وجود گذشت زمان نسبتا زیاد در مقایسه با سایر بازی‌های مشابه، اما کماکان توانسته از یک رضایت نسبی در بین طرفداران خود بهره بگیرد. رضایتی که به علت وجود کیفیت مناسب بازی برای مخاطبان و کاربران ایجاد شده است.
این بازی با داشتن نقشه‌های بسیار متنوع با در نظر گرفتن جزییات مناسب و بهره‌گیری از گرافیک بالا در تجهیزات جنگی توانسته به یک بازی تمام عیار در این حیطه تبدیل شود. این بازی همواره دارای نسخه‌های بهینه و جدید در طول زمان بوده است.
نسخه‌ هایی که هر یک با از بین بردن مشکلات کوچک توانسته‌اند تا از این بازی به عنوان اسطوره‌ ای فراموش نشدنی در بین کارشناسان این صنعت یاد شود. نسخه‌ای که آن را با نام Black ops 4 می‌شناسیم، در برگیرنده تمام مباحث بیان شده است که شرکت تری آرک به عنوان یکی از افتخارات خود در طول فعالیت حرفه‌ای خود از آن نام برده است.
در جدیدترین اقدام صورت گرفته از این شرکت، نسخه جدیدی با نام Pro Edition نام برده شده است که با ساخت کلیپی زیبا از این نسخه رونمایی شده است. نسخه‌ای که سعی کرده تا با مورد توجه قرار دادن تعدادی تجهیزات جانبی بازی، به آن رنگ و بوی واقعی بودن را بدهد. از انواع درجه‌های نظامی گرفته تا وسایل شخصی افسران جنگی از جمله مواردی است که شما می‌توانید از آن در این بازی مهیج بهره ببرید.
همچنین این شرکت با در اختیار گذاشتن یکسری امتیازات جانبی به کاربران این بازی، سعی داشته تا مخاطبان بیشتری را برای این بازی مهیج جذب کند. این بازی با داشتن انواع تجهیزات جنگی مدرن و پیشرفته از جمله، خودروهای جنگی، هواپیما و … توانسته در زمره بازی‌های منحصربه فرد این ژانر محسوب شود.
تعامل محتوا و مفهومی جذاب با صحنه‌های مهیج بازی که از صدایی نزدیک به صدای واقعی تجهیزات جنگی نیز بهره می‌برند، سبب شده تا همواره کاربران این بازی از رضایت کافی و منتقدان و کارشناسان این بازی از آن به عنوان یک اثر به یا ماندنی نام برده شود.

انتشار تریلر جدیدی از نسخه Pro Edition بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4

انتشار تریلر جدیدی از نسخه Pro Edition بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4

در سبک بازی‌های جنگی که امروزه ساخته می‌شود، همواره محتوای داخلی آن از نظر کارشناسان این صنعت بسیار مهم است. چرا که آنان معتقدند که محتوای این بازی‌ها نباید اهدافی خارج از ایجاد یک سرگرمی مفرح برای جوانان داشته باشد. در حالیکه به وفور دیده می‌شود بازی‌های بسیاری توسط شرکت‌های طراح در این صنعت ساخته می‌ شود که دو اصل را دنبال می‌کنند.
در درجه اول رسیدن به منفعت بیشتر و در درجه دوم پیروی از یکسری اهداف پلید و ناشایست که سفارش گروه یا شرکتی خاص است. از طراحی داستان‌های با محوریت حمله به منطقه‌ای خاص گرفته تا رونمایی از انواع سلاح‌ ها و تجهیزات جدید و مدرن که فقط هدف ایجاد یک ترس و دلهره در دل مردم جهان را بر عهده دارند.با کیفیت ترین ومناسبترین قیمت های پلی استیشن ۴ را ازما بخواهید.
سلاح‌ هایی که می‌توانند نسل بشر را نابود کنند و یا او را با تغییرات ژنتیکی به موجودی دیگر تغییر دهند تا در جهت فروانروایی دشمنان قرار گیرند. وجود چنین صحنه‌هایی در کنار صحنه‌هایی خشونت‌ آمیز شدید که خونریزی و مرگ به بدترین شکل ممکن را به تصویر می‌کشد از نظر بسیاری از کارشناسان و روانشناسان این صنعت بسیار مضر برای کودکان و حتی جوانان بوده و آثار مخرب خود را در طول زمان به جا خواهد گذاشت.

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − پنج =