ایده های رده شده کارگردان مجموعه بازی Call of Duty در Activision

ایده های رده شده کارگردان معروف مجموعه بازی Call of Duty PS4 در Activision

اگر پلی استیشن باز ماهری باشید پس حتما اسم بازی call of duty را شنیده اید. این بازی یکی از بازی های پرطرفدار و معروف بین کاربران است که توانسته در مدت کوتاهی نظر مخاطبین خود را جلب کند. این بازی دارای سه قسمت به کارگردانی گلن اسکافیلد است. مجموعه ی dead space یکی از سری های محبوب و جذاب این کارگردان است.

گلن اسکافیلد ۱۰ سال در کمپانی اکتیویژن و استودیوی اسلج همر گیمز (sledgehammer games) فعالیت داشته و اخیرا تصمیم به جدایی از این کمپانی و ترک ان کرده است. او قصد دارد ایده هایش را در مدیوم گیم پیاده سازی کرده و در این مسیر قدم تازه ای بردارد.

اسکافیلد در مورد کمپانی قبلی خود اکتیویژن این گونه می گوید:

«کمی برروی این ایده ها کار کردیم و یک نمونه اولیه ی کوچک برایشان درست کردم،ان ها تمایلی به قبول و تکمیل کردنش نشان ندادند ولی باید این کار را انجام می دادند.» گلن اسکافیلد در مورد ایده هایی از خود صحبت کرد که کمپانی اکتیویژن برای اجرا کردن این ایده ها با او به توافق نرسیده است و او نیز تصمیم به خروج از این شرکت کرده است.

ایده های رده شده کارگردان معروف مجموعه بازی Call of Duty PS4 در Activision
ایده های رده شده کارگردان معروف مجموعه بازی Call of Duty PS4 در Activision

این کمپانی واکنشی به صحبت های اسکافیلد نشان نداده و او نیز به این موضوع که چرا اکتیویژن با ایده هایش مخالفت کرده چیزی نگفته است.او در ادامه صحبت هایش به سخت بودن، زمان بر و پر هزینه بودن معرفی و ساخت یک محصول اشاره کرده که علاوه بر موارد گفته شده پول بسیار زیادی نیز باید خرج شود تا یک ایده ساخته شود. او می گوید علی رغم صرف هزینه و زمان و تلاش زیاد برای ساخت ایده ها نتیجه آن ها بی حاصل بوده است.

او با اعلام رسمی خروجش از اکتیویژن دیگر به طور قطعی برای ان کمپانی کار نمی کند. در حال حاضر این بازی ساز معروف در استودیو و یا کمپانی فعالیت نمی کند و پروژه ای نیز در اختیاز ندارد به نظر می رسد او به دنبال پیاده سازی ایده های جذاب خود در سبک بازی dead space است ولی فعلا در مورد برنامه ها و کار هایی که قرار است انجام دهد چیزی را به زبان نیاورده است.

او قصد دارد همایش های مختلفی را برای بازی ساز ها برگزار کرده و مهارت ها و تجربیات خود را با آن ها به اشتراک بگذارد.او به زودی به بازی های AAA باز می گردد. گلن اسکافیلد علاقه زیادی به ساخت قسمت جدید از سری dead space دارد.این بازی ترسناک که سرشار از لحظات رعب و وحشت است به گونه ای مخاطبان خود را در حالت پرتنش و وحشتناکی قرار می دهدبه طوری که ممکن است نفس کشیدن برای ان ها سخت باشد.

ایده های رده شده کارگردان معروف مجموعه بازی Call of Duty PS4 در Activision
ایده های رده شده کارگردان معروف مجموعه بازی Call of Duty PS4 در Activision

Dead space سه گانه باتوجه به گرافیک و کیفیت بالا ومحبوب بودن به دلیل عدم حمایت کمپانی خود یعنی الکترونیک ارتز موفق به ادامه و ساخت سری جدید خود نشد. با توجه به این شرایط و سپس تعطیلی استودیوی سازنده اش یعنی ویسرال گیمز دیگر اثری برای ادامه ان وجود نداشت و شاید فراموش شده است.با این اوصاف هنوز هم کسانی هستند که خواهان بازگشت این سری بازی جذاب و ترسناک باشند.

که طبق گفته اخیرگلن اسکافیلد سازنده این بازی این اینده چندان دوری نیست.او در نظر دارد یک مجموعه بازی با داستانی جدید و متفاوت از dead space را طراحی کند و شروع به ساخت ان کند.او در نظر دارد یک بازی رویایی که همیشه به ساخت ان فکر می کند را پیاده سازی کند یک بازی پلی استیشن ۴ ماوراطبیعه و علمی تخیلی که قالب ترسناک دارد و انسان در کهکشان به دنبال موجودات بیگانه است تا راز زندگی ان ها را کشف کند.
همچنین قصد دارد المان شوتر را نیز به این بازی و ایده خود اضافه کند.از سری بازی های PlayStation 4 و Xbox One این بازی ساز موفق و معروف می توان به call of duty:modern warfare 3،call of duty:WWll،call of duty:advanced warfare اشاره کرد.او از سال ۱۹۹۱ و در استودیوی absolute entertainment فعایت حرفه ای خود را شروع کرد.در سال ۱۹۹۶ به عنوان نائب رییس و تهیه کننده اجرایی به کریستال داینامیکس ملحق شد و تا سال ۲۰۰۲ در این استودیو فعالیت کرد وبازی مانند soul reaver توسط او ساخته شد. سپس به عنوان مدیر کل استودیوی ویسرال گیمز به الکترونیک ارتز ملحق شد.

استودیویی که در ان اثر معروف dead space را ساخت. در سال ۲۰۰۹ استودیوی اسلج همر گیمز را بنیان گذاری کرد و سپس درفوریه ی ۲۰۱۸ به کمپانی اکتیویژن ملحق شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =