بازی Call of Duty 2021 در حال توسعه

بازی Call of Duty 2021

Activision بیان کرد که Sledgehammer Games رهبری توسعه بازی Call of Duty 2021 را بر عهده دارد. این خبر در طی تماس Activision’s Q1 اعلام شد، که در آن این شرکت جزئیاتی را تأیید کرد که به آن‌ها شک داشتیم.

یک نسخه پریمیوم از بازی Call of Duty امسال عرضه می‌شود و بر Call of Duty Warzone تأثیر می‌گذارد. در نهایت Sledgehammer Games سازنده اصلی این بازی است.

رئیس Activision یعنی Dan Alegre بیان کرد: “برای عرضه نسخه پریمیوم Call of Duty بسیار هیجان‌ زده هستیم. ساخت این بازی توسط Sledgehammer Games هدایت می‌شود. بازی عالی است و احتمالاً پاییز سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود”

Alegre افزود که Call of Duty 2021 “تجربه ساخته شده برای نسل بعد” است که ” با اکوسیستم cod موجود ادغام و تقویت شده است.” Call of Duty Warzone جزئیات بسیاری از بازی Black Ops Cold War را در ماه دسامبر دریافت کرد و احتمالاً Call of Duty بعدی نیز به همین میزان با بتل رویال ادغام می‌شود.

Sledgehammer Games از این فرصت استفاده کرد و به محض بیان این خبر توسط Activision، آن را به اشتراک گذاشت. این استودیو قبلاً بازی‌های Call of Duty: Advanced Warfare و Call of Duty: WWII را ساخته بود، در ساخت Call of Duty: Modern Warfare 3 مشارکت داشته و به Call of Duty: Modern Warfare و Black Ops Cold War کمک کرده بود.

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =