جزئیات انتشار بازی call of duty black ops3 کمپانی Raven Software

جزئیات انتشار بازی call of duty black ops3 PS4 کمپانی Raven Software

از بهترین کمپانی هایی که سالانه بازی های ویدئویی پرطرفداری را به دست مخاطب می رسانند، می توان به “یوبی سافت”، ” الکترونیک آرتز” و ” اکتیویژن” اشاره کرد. این کمپانی ها از بهترین ها هستند و به یک نام آشنا در بین گیمر ها می درخشد. بازی Call Of Duty Black Ops 3 دقیقا همان لحظه ای  که مجموعه شگفت انگیز Call of duty از خاکستر نسخه های قبلی خود ققنوس وار خارج شد و دوباره توانست خود را در دل گیمرها و مخاطبان جا بدهد.

بررسی بیشتر بازی Call of Duty: Black Ops 3

اگر از گیمر های با سابقه هستید، حتما آشنایی خوبی با سری بازی های Call of Duty دارید. بازی که در زمان خودشان خارق العاده بود و توانست به عنوان تک ستاره در آسمان بازی های شوتر اول شخص بدرخشد. باید اعتراف کرد که سری بازی های Call of Duty واقعا مستحق آن درجه از محبوبیت بوده اند. زیرا در این بازی ها همه چیز به درستی در کنار هم چیده شده بود. بخش داستانی بازی واقعا قدرتمند بود و مخاطب با گیم پلی جذابی مواجه می شود.

جزئیات انتشار بازی call of duty black ops3 PS4 کمپانی Raven Software
جزئیات انتشار بازی call of duty black ops3 PS4 کمپانی Raven Software

گرافیک بازی call of duty black ops3

گرافیک منحصر به فرد و شخصیت پردازی فوق العاده سری بازی های Call of Duty آن را به انتخاب اول هر گیمری تبدیل کرده بود. اما متاسفانه این روزها خبری از سری بازی های جذاب Call of Duty نیست. گویا کمپانی اکتیویژن در این راه، موفقیت را گم کرده است و مخاطب را هم در میان راهی سخت قرار داده است.
سری بازی که در سه نسخه، روند متفاوتی را طی کرد. به نظر می رسد نسخه اول این بازی یکی از بهترین اقداماتی بود که اکتیویژن در این سال ها انجام داده است. اگرچه دراین نسخه با یک اتفاق خارق العاده مواجه نیستیم، اما بازی استاندارد های لازم برای درخشش را دارد و در میان بسیاری از گیمر ها هم به عنوان یک بازی خوب و موفق شناخته می شود.

بازی call of duty black ops2

در نسخه دوم هم همه چیز رو به راه است و اکتیویژن برای این نسخه از بازی هم همان مسیر رو به موفقیت سری قبل را سپری کرده است. تنها چیزی که در این نسخه کامل نیست، سفر به آینده است. بسیاری از افراد هنوز هم علت این کار نمی دانند. شاید علاقه به کشف دنیای آینده آدم ها تنها علت این کار بوده است.
نسخه دوم انگیزه ای شد تا نسخه سوم با عنوان Call of Duty: Black Ops 3 روانه بازار شود.

بازی call of duty black ops3

در نسخه سوم این سری از بازی با آدم هایی مواجه خواهیم شد که به شدت به تکنولوژی وابسته شده اند و همین امر آنها را دچار چالش های جدیدی می کند. متاسفانه در این نسخه از بازی خبری از جذابیت های داستانی نیست. به جرات می توان گفت نسخه اول Black Ops نسبت به دو نسخه دیگر وضعیت بهتری دارد.
شاید پس از پیش رفتن در Call of Duty: Black Ops 3 کمی مبهوت داستان بازی شوید. ماجرای نسخه سوم این بازی از میان ماجرایی بی سر و ته بیرون می آید و در ادامه شما مجبور هستید بدون یافتن پاسخ سوالاتتان در میان بازی Playstation 4 پیش بروید. داستان بازی حرف زیادی برای گفتن ندارد و به نظر می رسد که امکان پایان رساندن در کمتر از نیم ساعت در این داستان وجود داشت.

جزئیات انتشار بازی call of duty black ops3 PS4 کمپانی Raven Software
جزئیات انتشار بازی call of duty black ops3 PS4 کمپانی Raven Software

گیم پلی بازی

اما حالا تیم نویسنده اکتیویژن با کش و قوس های بی مورد داستان را بی دلیل طولانی کرده اند تا در نهایت نظاره گر یک داستان بی کیفیت باشیم. شاید انتظار می رفت حالا که سیر داستانی بازی اصلا خوب نیست، این کمبود در گیم پلی جبران شود. اما متاسفانه گیم پلی بازی هم چنگی به دل نمی رند و نمی تواند مخاطب را از خود راضی کند. Call of Duty: Black Ops 3 در عرصه گیم پلی تفاوت های فاحشی با نسخه های پیشین پیدا کرده است.
در این نسخه دیگر خبری از مخفی کاری های مختلف و ماشین سواری های دیوانه وار نیست. شما در طول بازی یک جت در اختیار خواهید داشت که با کمکش از مراحل مختلف می گذرید. همه بخش های مختلف Call of Duty: Black Ops 3 از یک روند کلی تبعیت می کنند. به همین خاطر ممکن است خیلی زود از ادامه بازی خسته شوید.
تنها چیزی که شاید کمی به Call of Duty: Black Ops 3 امیدوارتان کند، به بخش چند نفره آن باز می گردد. بخش مولتی پلیر بازی واقعا فوق العاده است و از این بابت در جایگاه ویژه ای قرار دارد. اگر چه اکتیوِژن در بخش تک نفره کم کاری های زیادی داشته است، اما به نظر می رسد که تمام این کم کاری ها را در بخش چند نفره جبران شده است. در بخش چند نفره با نقشه های پیچیده مواجه خواهید شد و با گذر از مراحل مختلف، شور و هیجان عجیبی خواهید داشت.
اگر از تجربه بازی Call of Duty: Black Ops 3 به صورت تک نفره دلسرد هستید، تجربه این بازی به صورت چند نفره می تواند لحظات مفرح و پرهیجانی را برایتان رقم بزند. خوشبختانه در بخش مولتی پلیر Call of Duty: Black Ops 3 هیچ کاستی دیده نمی شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پنج =