بررسی دیویژن Commando بازی Call of Duty WWII

جزئیات و بررسی دیویژن Commando برای بازی Call of Duty WWII PS4

این دیویژنی که به بازی اضافه شده است کاری می کند که بازیکنانی که از آن استفاده می کنند، بتوانند در هر کجایی از بازی که می خواهند اسپاون شوند و همین طور این دیویژن از بازیابی نوار سلامت هم استفاده می کند. یکی نوار سلامت است که به بازیابی هر چه سریع تر شما کمک می کند و دیگری سرمی است که صدای شما را بهبود می دهد. به هر حال اضافه شدن این دو بیسیک ترینینگ باعث خوشحالی کاربران این بازی شده است.

خوب حالا برویم سراغ داستان و اطلاعات این بازی با ما همراه شوید. سبک این بازی تیر اندازی اول شخص ، علمی وتخیلی ، جنگی و بقاء است. در پلتفرم ها ی Ps4 ،Microsoft Windows، Xbox one منتشر شده است. این بازی مربوط به جنگ جهانی دوم است. شخصیت اصلی آن سربازی جوان است ، که اسم آن رونالد رد دنیلز است. نام ها ی مستعار او Red و Farm Boy است. او همچنین متولد ۱۹۲۵ است و اهل تگزاس. پدر او نیز در جنگ جهانی اول سرباز بوده است.

جزئیات و بررسی دیویژن Commando برای بازی Call of Duty WWII PS4
جزئیات و بررسی دیویژن Commando برای بازی Call of Duty WWII PS4

رونالد با برادرش لحظه های درامی را تجربه می کنند. در سال ۱۹۴۴ قرار بود که نازی ها را نابود کنند و خیلی جنگ های دیگری که از ۱۹۴۰ تا ۱۹۴۴ و نیز از سال ها ی ۱۹۴۴ تا ۱۹۴۵ بوده می پردازند و شما در جنگ ها ی بسیاری در بازی شرکت می کنید. داستان از جایی شروع می شود که اروپای غربی توسط نازی ها تسخیر شده و رونالد دنیلز به لشگر پیاده نظام آمریکا پیوسته است. در این راه رونالد و رابرت زاس من با مشکلات زیادی رو به رو شده اند، ضربات فراوانی خورده اند و خیلی جا ها همدیگر را از مرگ نجات داده اند.

حتما این سئوال برای شما پیش می آید که رابرت زاس من کیست؟ او متولد ۱۹۲۳ است و دوست نزدیک رونالد دنیلز است و ملیتی آلمانی  آمریکایی دارد. اما نژادش قفغازی است. در جنگی زاس من بدجور آسیب دیده بود ولی بعد از هفت هفته حال او خوب شد و به عملیات کبری پیوست. آن ها همانطور که دارند برای عملیات می روند و در راه حرف می زنند ناگهان مورد حمله قرار می گیرند. بعد ها در باره ی قطاری که موشک حمل می کند مطلع می شوند و رونالد و یک سری دیگر از افراد می روند تا قطار را متوقف کنند.

اما متاسفانه قطار از ریل خود منحرف می شود و دنیلز و زاس من در تخریب شدید قطار گیر می کنند ولی فرمانده ای به نام روسو آن ها را به سمت جوخه هدایت می کند. بعدا روسو، دنیلز، زاس من و گروهشان را به سمت پاریس سوق می دهد، جایی که راجع به قطار اطلاعات به دست آمده بود. آن ها نقشه ای می کشند که کیف یک انگلیسی که درون آن مواد منفجره برای خراب کردن گذر گاه های پادگان است را به صورت نامحسوسی عوض کنند. بعد از اینکه پاریس را آزاد می کنند برای دنیلز نامه ای از طرف همسرش می آید که در آن نوشته شده او باردار است.

جزئیات و بررسی دیویژن Commando برای بازی Call of Duty WWII PS4
جزئیات و بررسی دیویژن Commando برای بازی Call of Duty WWII PS4

وقتی که به یک هتل حمله می شود، افراد جوخه یک سری آلمانی پیدا می کنند که قایم شده بودند، در این بین یک دختر کوچولو که نام او آنا است گم می شود ، دنیلز بر می گردد تا بچه را نجات دهد، وقتی که او را پیدا می کند، سربازان آلمانی ظاهر می شوند.

جوخه برای این که کاری کند تا دنیلز بتواند از آن جا خارج بشود، دست به دفع سربازان می زند و هتل را تصرف می کند و … این بازی داستان طولانی تر ی دارد که من آن را نمی گویم تا یک وقت بی مزه نشود . گرافیک این بازی بسیار حرفه ای است و باعث می شود چشمان شما روی آن گیر کند. به شما پیشنهاد می کنم بروید و این بازی بسیار زیبا را تجربه کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دوازده =