بررسی کاراکتر بخش زامبی بازی Call of Duty WWII

جزئیات و بررسی کاراکتر بخش زامبی بازی Call of Duty WWII PS4

بی شک بازی call of duty از همان ابتدا و قدیم طرفداران بسیار زیادی داشته از جنگ جهانی آن گرفته که با سلاح های تک تیر که به آن سرنیزه وصل بود و مسلسل های ابتدایی تا ماموریت های جاسوسی و مخفیانه که با لباس های استتار و سلاح های مجهز به صدا خفه کنن همچنین سری بازی هایی که در آینده اتفاق می افتد جنگ های فضایی آن که با کشتی های فضایی و سلاح های مجهز به دوربین و لیزر و انواع تجهیزات انجام می شود.

همه و همه مخاطبان بی شماری را برای این بازی به همراه داشته است و این بازی موفقیت خیلی خوبی بدست آورد اما یکی دیگر از بخش هایcall of duty که موفقیت بسیار زیادی داشت بخش زامبی آن بود بطوریکه حتی کمپانی تولید کننده آن (استودیو تری آرک) هم فکر نمی کرد این چنین از بخش زامبی این بازی پلی استیشن استقبال شود. داستان این بخش مرتبط با جنگ جهانی دوم و آلمان نازی و آزمایشات آن ها برای به قدرت رسیدن است که خیلی از آن ها در نقش زامبی هایی است که شما باید آن ها را هلاکت برسانید.

جزئیات و بررسی کاراکتر بخش زامبی بازی Call of Duty WWII PS4
جزئیات و بررسی کاراکتر بخش زامبی بازی Call of Duty WWII PS4

البته اشتباه برداشت نکنید که این بخش هم مثل بخش داستانی این بازی است و شما همیشه دسترسی به مهمات دارید بلعکس در بخش زامبی دسترسی شما به مهمات محدود است خصوصا در ابتدای بازی که بیشتر از کشتن با سلاح شما باید دشمنان خود را با چاقو بکشید تا امتیاز بگیرید.هرچه بیشتر بکشید بیشتر امتیاز می گیرید و می توانید مهمات و سلاح های بیشتری بگیرید.

از دیگر بخش های جذاب بخش زامبی قسمت گروهی آن است که می توانید با دوستان خود یک تیم تشکیل دهید و زامبی های نازی را به درک بفرستید قطعا بازی بصورت چند نفره از جذابیت های بیشتری برخورداره از کمک کردن به همدیگر در هنگام مرگ گرفته تا انتقال پول به هم تیمی خودتون که باعث می شود بتوانید سطح تیمتون را بالا نگه دارید. بخش زامبی این توانایی را به شما می دهد که از هرج و مرج و آشوب زیاد لذت ببرید و اینکه تا دلتون بخواد زامبی هست.

برای کشتن که البته روش های مختلف برای این کارهست از کشتن با چاقو گرفته تا منفجر کردن با نارنجک و البته ترکاندن کله هاشون که البته جا خود دارد از جمله ویژگی های جذاب بازیcall of duty استفاده کمپانی سازنده آن از بازیگران مطرح و بزرگ هالیوودی است که این طور پیداست هر روز هم تعدادشون در حال افزایش است از محبوب ترین این چهره ها می توان به کیت هرینگتون بازیگر نقش جان اسنو در سریال گیم آف ترون اشاره کرد کیت هرینگتون از همان ابتدای بازیcall of duty infinite warfare شروع به ایفای نقش کرد.

که البته دارای نقشی منفور و منفی بود و البته نقش بادیگاردو اون هم در این بازی رسید به مک گرگور(مبارز ufc) که به نحو احسنت در این بازی هم مبارزه کرد همچنین همه با هری پاتر و نقش دیوید تنت آشنا هستیم فردی که قسم خورده بود هر طور که شده ارباب خودشو ینی لرد ولدمورت را به قدرت برساند این طور که پیداس این بار قسم متفاوتی خورده و در بخش زامبی call of duty به ایفای نقش پرداخته که باعث جذابیت هرچه بیشتر این بازی می شود.

از جمله دیگر بازیگرانی که در بخش زامبی ایفای نقش کرده اند می توان از الودی یونگ نام برد که بیشتر ما او را از فیلم هایla la land و gods of Egypt بیاد داریم. اینطور که پیداست وجود بازیگران مطرح و معروف در بازیcall of duty رو به افزایش است که از استقبال هر چه بیشتر طرفداران خبر می دهد. شخصیت معروف دیگری که به جنگجویان این بازی Playstation پیوسته است جنگجو بدنیا آمده است و بار ها این مساله را در سریال وایکینگ ثابت کرده است.

جزئیات و بررسی کاراکتر بخش زامبی بازی Call of Duty WWII PS4
جزئیات و بررسی کاراکتر بخش زامبی بازی Call of Duty WWII PS4

لاگرتا یا کاترین وینیک کسی که همه ی ما او را از سریال دیدنی وایکینگ به یاد داریم جنگجویی بینظیر و حماسی که از هیچ عملی برای رسیدن به خواسته اش دریغ نمی کند کسی که بارها و بارها شجاعت خود را ثابت کرد و کسی نیست که با شنیدن او لرزه به اندامش نیفتد و همانطور که پیداس جنگ او هیچوقت تمامی ندارد حتی در بخش زامبی بازی call of duty که البته تنها وجود همین شخص هالیوودی کلی به جذابیت این بازی فوق العاده افزوده است.

با این حال این نکته را نباید فراموش کرد کهcall of duty در قلب گیمرها جا دارد بازی که قدمت بسیار طولانی دارد و از همان ابتدا با داستان بسیار قوی همیشه مورد استقبال گیمرها بود و اینکه کمپانی تری آرک از سلبریتی ها و چهره های مشهور استفاده می کند یک امتیاز جذاب به بازی می دهد در حالی که عدم استفاده از این چهره ها چیزی از ارزش هایcall of duty کم نمی کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 2 =