افزودن حالت half off heist به بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4

حالت half off heist

در روزی که گذشت تری ارک تشکیل دهنده گیم black ops 4 با ضمن اینکه عرضه این اخبار را بیان کرده است که با افزوده شدن حالت half off heist تغییرهای نوینی در این گیم اتفاق خواهد افتاد. ولی هنوز هم اخبارات درست و کاملی از این شکل نوین در دسترس نمی باشد ولی بیان شده است که علاوه بر حالت half off heist در همچین نکته ارتقائی گیمر ها به ابزار های جنگی و نمرات و دیگر نکته های نوینی دسترسی پیدا می کنند.

حالت half off heist بازی Call of Duty Black Ops 4
بازی Call of Duty Black Ops 4

یک رویداد زیبا برای علاقه مندان مجموعه call of duty heist اکنون به گیم call of duty black ops 4 افزوده شده است. در روزی که گذشت تری ارک تشکیل دهنده گیم black ops 4 با ضمن اینکه عرضه این اخبار را بیان کرده است که با افزوده شدن حالت half off heist تغییرهای نوینی در این گیم اتفاق خواهد افتاد. ولی هنوز هم اخبارات درست و کاملی از این شکل نوین در دسترس نمی باشد ولی بیان شده است که علاوه بر حالت half off heist در همچین نکته ارتقائی گیمر ها به ابزار های جنگی و نمرات و دیگر نکته های نوینی دسترسی پیدا می کنند.

بیان می شود که گذر بازی کردن در این شکل شتاب بالایی را دارا می باشد و خیلی هم از هیجان بالایی برخوردار خواهد بود. در نیمه روز امروز توانایی این را دارید که حالت half off heist رابرای گیم call of duty black ops 4 انتشار کرده بود که این عرضه به نام operation absolute zero است و فرق های کمی و تعادل انگیزی در قسمت blackout شکل بتل رویال گیم black ops 4 و جنگ های نفراتی و گروهی گیم را افزوده است. گیم call of duty black ops 4 در اکتر ماه سال ۲۰۱۸ یا مهر ماه سال ۱۳۹۷ برای دستگاه های پلی استیشن ۴، ایکس باکس ۱ و کامپیوتر های خانگی به دست اکتیویژن عرضه گردیده است.

از حائز اهمیت ترین خاصیت هایی که این گیم از آن بهره مند است توانایی این ر ا داریم که به وجود نداشتن قسمت یک نفره در این گیم اشاره نمود. این نکته سبب این شده است که تشکیل دهندگان این گیم call of duty black ops 4 با افکار بیشتری بر روی این قسمت گروهی رضایت فراوانی از cod بازان را به سمت خود بکشاند. اگر شما هم دنباله خبر های این گیم هستید پس حتما می دانید که با اینکه فقط در سه ماهی که از عرضه انتشار این گیم گذشته است.

ارتقا یابی و محتویات نوین گیم تا به الان برای آن عرضه گردیده است و از آن این انتظار را داریم که این روند تا ماه های دیگر هم ادامه دار باشد و از این گیم call of duty black ops 4 پشتیبانی شود. کمپانی توسعه دهنده تریارک بیان کرده است که موضوع call of duty black ops 4 در روزی که در پیش داریم شکل نوینی را به گیم خود اضافه می کند. به نظر می اید که این یک رویداد هفتگی است که خیلی هم پر از هیجان می باشد. کمپانی تریارک بیان کرده است که call of duty black ops 4 در این گیم معرفی خواهد گردید.

حالت half off heist
حالت half off heist بازی Call of Duty Black Ops 4

حالت half off heist

در صورتی که اطلاعات بیشتری به شکل رسمی از این شکل دریافت می گردد. شکلی که با اسم half off heist در گیم شناسایی می شود. در صورتی که در این اطلاعات بهتری به شکل رسمی از این شکل ویژه انتشار نگردیده است ولی به سادگی توانایی این را دارید که از آن بهره بگیرید که شبیه هر شکل دیگری گیمرها توانایی این را دارند که ابزار نوین فایده ها و ایتم هایی که مورد احتیاج است با ارزش هایی که معقول است در این گیم بازی به آن دسترسی داشته اند که سبب می شود با شتاب بیشتری به گیم بپردازند و زمینه خود را به شتاب بروز رسانی کنند.

حالت half off heist با همراهی بیانیه ای به صورت رسمی کمپانی تریارک برای ارتقا یابی و متعادل کردن شکل blackout با امید بهتر شدن عملکرد و افزودن شخصیت نوینی به اسم zero در شکل هلی بتل رویال به این گیم افزوده اند. اخبار و نکته هایی که در این ارتقا یابی وجود دارد شامل این است که با منتشر کردن این نسخه دربین عموم قرار داده می شود. call of duty black ops 4 الان برای دستگاه های گیم موجود است که این دستگاه ایکس باکس ۱ و کامپیوتر های شخصی و پلی استیشن ۴ می باشند. شما توانایی این ر ا دارید که قبل از تهیه این گیم نکته های حائز اهمیتی که پیش از تهیه این گیم باید بدانید را می توانید تماشا کنید و همین گونه هم توانایی این را دارید که قبل از خرید این نسخه ویدیویی call of duty black ops 4 را مشاهده کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =