رویداد بازی Call of Duty WWII PS4‌ با نام Operation Liberty Strike

رویداد Operation Liberty Strike بازی Call of Duty WWII

کمپانی بازی ساز Sledgehammer Games رویداد تازه ای را برای بازی کال آف دیوتی در نظر گرفته که آن را Operation Liberty Strike نامیده و برای کاربران خود منتشر کرده است. طبق آخرین اخبار منتشر شده یک سری محتویات برای بازی Call of Duty: WW II آماده شده که قرار است به صورت Free در اختیار کاربران قرار بگیرد.

رویداد Operation Liberty Strike
بازی Call of Duty WWII

کمپانی بازی ساز Sledgehammer Games رویداد تازه ای را برای بازی کال آف دیوتی در نظر گرفته که آن را Operation Liberty Strike نامیده و برای کاربران خود منتشر کرده است. طبق آخرین اخبار منتشر شده یک سری محتویات برای بازی Call of Duty: WW II آماده شده که قرار است به صورت Free در اختیار کاربران قرار بگیرد. بازی Call of Duty: WW II توانسته از هنگام انتشار طرفداران زیادی را جذب کرده و حمایت و پشتیبانی سازندگان خود را نیز همراه کند تا به کیفیت بهتری دست یابد.

در نتیجه پس از ساخت نسخه های متعدد با به روز رسانی های جدید، انتشار بسته های الحاقی و همچنین ایجاد رویداد های متنوع، اکنون بازی Call of Duty: WW II به مرحله ای رسیده که توانسته از هرگونه محتویات روتین و تکراری به دور بماند و بازی را با کیفیتی مطلوب به گیمر های طرفدار خود عرضه کند. این بازی که محتوایی جنگی با سبک تیراندازی اول شخص را دارا می باشد، موفق شده با افزودن رویداد جدیی به نام Operation Liberty Strike که با همکاری دو کمپانی Sledgehammer Games و Activision طراحی و آماده شده، مسیر تازه ای را پیش بگیرد.

روز استقلال و رویداد Operation Liberty Strike

گفته می شود این رویداد جدید مناسبتی را پشت خود داشته که Independence Day یا روز استقلال نام دارد. رویداد مربوط به روز استقلال با یک به روز رسانی تازه به بازی Playstation افزوده شده که همچون سایر آپدیت های قبلی، شامل محتویات و اتفاقات جدید و متنوعی می شود. از تغییرات ایجاد شده در این نسخه می توان پیش از هر چیزی به افزوده شدن اسلحه های تازه اشاره کرد. در حقیقت سه نوع اسلحه ی جدید برای شما قابل دسترس خواهد بود که آن ها از برد بالایی برخوردار می باشند و در موقعیت هایی که فاصله زیاد است، بسیارقابل استفاده و کاربردی هستند.

البته نوعی اسلحه ی دیگر برای مبارزه هایی با فواصل کم و تن به تن برای شما در نظر گرفته شده که بسیار به کارتان خواهد آمد و Push Dagger نام دارند. در کنار این ها نوعی دیگر از اسلحه برای شما آماده شده که قابلیت دو مدل شلیک را دارا بوده و می توانید به دلخواه هر حالت را بخواهید انتخاب کنید، این اسلحه نیز ZK 383 نام دارد. همچنین سازندگان بازی برای اسلحه ی De Lisle صدا خفه کنی را داخل آن طراحی و بر روی آن قرار داده اند، قابل ذکر است که این اسلحه به نوع تک تیر انداز می باشد و در برخی مواقع بسیار کاربردی است.

رویداد Operation Liberty Strike بازی Call of Duty WWII
رویداد Operation Liberty Strike بازی Call of Duty WWII

آخرین اسلحه ی افزوده شده AVS 36 می باشد که پیش تر با عنوان SVT 40 در بازی وجود داشت اما مدل جدید آن به صورت اتوماتیک کار می کند و حتما برایتان جذابیت خواهد داشت.از بحث اسلحه ها که بگذریم، ما در رویداد Operation Liberty Strike شاهد حالت های تازه ای نیز می باشیم. از این حالت های موجود می توان به قابلیت One Shot و Hardcore Ricochet اشاره کرد.

البته قابل ذکر است که هنوز تاریخ دقیقی برای استفاده از این قابلیت ها در نسخه ی به روز رسانی بازی برای گیمر ها مشخص نشده اما می توان امیدوار بود که سازندگان بازی پلی استیشن نهایت تلاش خود را برای در دسترس قرار دادن تمام حالت ها و امکانات جدید به کار ببرند. از دیگر موارد تغییرات در نسخه ی جدید Call of Duty: WW II می توان به افزوده شدن چالش های تازه ای که برای گیمر ها مد نظر قرار داده شده اشاره کرد.

این چاش ها که توسط انجمن های بازی طرح ریزی شده هدف و پاداشی را نیز به دنبال دارد. برای آن دسته از بازیکنان که بتوانند این چالش ها را تکمیل کنند دو نسخه ی منحصر M1 Grand و M1911 را به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد که شامل کارت ها و نشان هایی نیز می باشد.بازی Call of Duty: WW II توانسته با محتوا و روایت جذابی که در نتیجه ی خلاقیت سازندگان آن به دست آمده، به یکی از بهترین و موفق ترین اثر ها تبدیل شود و امتیازات بالایی را از آن خود کند.

در روایت بازی شاهد پرداخته شدن به جنگ جهانی دوم می باشید که موضوع جالبی برای بازیکنان بوده . از طرفی دیگر شاهد قسمت هایی با حضور زامبی ها هستیم که در این مرحله نیز پیشرفت خوبی را از بازی شاهد بوده ایم. شاید در کل بازی تنها در تجربه ی چند نفره کمی ضعف ببینیم که اگر کمپانی سازنده به این موضوع نیز رسیدگی کند قطعا نتیجه ی منحصر به فردی را به همراه خواهد داشت. برای خرید بازی PS4 به سایت ما اطمینان داشته باشید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 8 =