خوشحالی دن هاوسر از منتشر نشدن بازی GTA6

بازی GTA6

دن هاوسر از تاسیس کنندگان و مدیر های اصلی راک استار است وی بسیار خوشحال بود که به جای بازی Red Dead بازی GTA6 را منتشر نکرده است. دن هاوسر طی گزارشی اعلام کرد که بازی GTA6 در زمان ریاست جمهوری ترامپ اجرا نخواهد شد GTA6 یک بازی بسیار سرگرم کننده است در سرزمینی بازی می‌کنیم که بسیار بزرگ است

خوشحالی دن هاوسر از منتشر نشدن بازی GTA6
خوشحالی دن هاوسر از منتشر نشدن بازی GTA6

دن هاوسر از تاسیس کنندگان و مدیر های اصلی راک استار است وی بسیار خوشحال بود که به جای بازی Red Dead بازی GTA6 را منتشر نکرده است بازی red dead ازهاواستار یک داستان تاریخی است امتیاز هایی که به این بازی داده می‌ شود از ۱۰۰ نمره ۹۷ بوده است این بازی بر روی کنسول های پلی استیشن ۴ و Xbox one اجرا می‌ شود. شرکت مادر راکستار گیمز به نام تیک تواینتراکتیو اعلام کرده است:

۱۱۰ میلیون نسخه از بازی GTA ارائه داده شده است. بازی red dead بزرگترین ساخته صنعت بازی است در این بازی انیمیشن های زیادی وجود دارد که تعداد آن ها به ۳۰۰ هزار نفر می‌  رسد و مکالمه های زیادی در بازی شنیده ۹می‌ شود که این دیالوگ هاهم به ۵۰۰ هزار تا می‌ رسد این بازی طبق تحقیقات و گزارشات موسسات به ۶۵ ساعت می‌ رسد فیلم نامه‌ ای که در این بازی نوشته شده دو هزار صفحه بوده است.

کارمندانی که در بازی red dead مشغول به کار بودند بیشتر از ۱۰۰ ساعت کار می‌ کردند که این حجم کاری باعث اعتراض خانواده‌ های آن ها شده بود طبق اخبار ها و تحقیقات GTA6 در حال ساخت است. دن هاوسر طی گزارشی اعلام کرد که بازی GTA6 در زمان ریاست جمهوری ترامپ اجرا نخواهد شد GTA6 یک بازی بسیار سرگرم کننده است در سرزمین بسیار بزرگ بازی می‌ کنیم.

در آن سرزمین من توان از هواپیما ها تجهیزات موتور ها و خیلی چیز های دیگر برای بازی استفاده کرد این بازی به بازیکنان آزادی عمل می دهد یعنی او می تواند از هر سلاح و وسایل نقلیه و هر چیز دیگری برای بازی کردن استفاده کند بدون اینکه محدودیت داشته باشد.

درباره بازی Red dead

داستان بازی وحشی است و تقریبا ۴۰ مدل اسلحه در این بازی وجود دارد که بازیکن باید با توجه به امتیازاتی که در حین بازی گرفته است از این اسلحه ها استفاده کند.

قهرمان‌های بازی

۱. شخصیت اصلی بازی آرتور مورگان: آرتور مورگان یک شخصیت مغرور در بازی دارد با وجود اینکه کلی طرفدار دارد و به او علاقه دارند ولی آدم تبهکار به حساب می‌ آید این بازی با وجود مراحل زیادی که باید طی شود ولی طرفداران زیادی دارد به دلیل اینکه تنوع و سرگرمی در بازی زیاد است و پر از اتفاقات جورباجور در بازی است که همین تنوع باعث شده که این بازی ساعت ها بازیکن را سرگرم کند.

۲.  جان مارستون: یتیمی است که در نوجوانی دست به دزدی میزند. بازیکن در بازی نقش جان مارستون را بازی می‌ کند که در کودکی این نقش پدر و مادر و خانواده خود را از دست داده است این بازی سبک اکشن ندارد که مدام در حال جنگ و درگیری باشید در بخش اول بازی شما یک مرحله جنگیدن دارید که با پیروز شدن در این مرحله می توانید تمامی سلاح ها مهمات و ابزارهای با ارزش را بردارید.

در این بازی به دلیل اینکه هزینه کافی برای به دست آوردن مهمات ندارید بهتر است که همه جا را بگردید تا بتوانید وسایل لازم را پیدا کرده و با خود ببرید بعضی مراحل که به رنگ قرمز نشان داده می شود برای بازیکن خطرناک است و نباید به سمت آن ها برود به دلیل این که در آن قسمت افرادی هستند که قصد جان شما را دارند این بازی به دلیل شرایط کاری سختی که دارد جزو بی رقیب ها می باشد.

بر روی دستگاه های ایکس باکس وان و PlayStation 4 قابلیت اجرا دارد در بازی با ۲۰۰ مدل گونه جانوری روبه‌رو می‌ شویم که باید بتوانیم از آن ها مفید استفاده کنیم آن ها را شکار کرده و از گوشت آن ها برای خوراک خود استفاده کنیم و از پوست آنها برای تامین امتیاز و پول لازم در بازی استفاده کنیم و حتی می‌ توانیم با آن ها ساخت و ساز انجام دهیم این بازی بسیار طبیعی و واقعی به چشم بازیکن می آید.

بازی GTA6
بازی GTA6

عکس ها صحبت ها محله‌ ها و عکس العمل‌ های مردم شهر همگی حالتی واقعی دارد در محیط های مختلف بازی وقتی به محله کوهستانی آمریکای شمالی می رسیم خرس های وحشی بزرگی در آن وجود دارد که باید برای نجات جان خودمان آن ها را بکشیم قبل از انتشار بازی GTA6 ورژن قبلی این بازی یعنی gta5 جزو بازی های رکورد دار بوده و توانسته رکورد پرفروش ترین بازی های ویدیویی را داشته باشد.

در طی ۲۴ ساعت انتشار خود حدود یک میلیارد دلار فروش پیدا کرده است میزان فروش این بازی بر روی کنسول های ps۴ و xbox در ۶۰ میلیون نسخه عرضه شده است با توجه به اینکه بازی red dead در سال ۲۰۱۸ به دست بازی بازان می‌ رسد دیگر اطلاعات دقیقی از انتشار بازی جی تی ای ۶ به دست نرسیده است راک استار با تولید بازی های gta و red dead توانسته است دو بازی محبوب بین بازی بازان را در کارنامه کاری خود ثبت کند.

از زمان GTA4 درباره طراحی GTA5 و ایده های داخلی بازی اطلاعاتی در اختیار بازیکنان بود. ولی به دلیل اینکه بازی red dead زودتر از GTA6 منتشر شد فعلا اطلاعاتی در دست نیست. شایعه‌ هایی که از این بازی دریافت کرده ایم به شرح زیر است: در رابطه با زمان و تایم بازی که ۴۵ ساعت شنیده شده است و قصد دارند که آن را عملی کنند و بر روی GTA آنلاین تمرکز دارند.

ویژگی های بازی GTA6

راک استار گفته است: که قرار است بهترین گزینه های طراحی را بر روی بازی پیاده کنند نقشه های بازی تغییر کرده است و قرار است به جای بازی در محیط یک شهر در آمریکا در تمام ایالات متحده آمریکا بازیکن را به بازی دعوت کنیم. از ویژگی های بازی GTA6 وجود یک کاراکتر زن در بازی است قابل به ذکر است که تمامی بازی بازان می‌دانند که تا به حال در GTA ها فقط کاراکتر اصلی مرد بوده است.
دومین ویژگی این بازی محیط جدید برای بازی است که بسیاری از بازی کنان منتظر همچین تفاوتی در بازی بودند سومین ویژگی دیدن میزان ثبت شده بنزین در حین بازی است که این هیجان بالا برای بازیکن بسیار قابل درک است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 3 =