فصل جدید call of duty balck ops 4 ماموریت Grand heist است

موضوع فصل جدید call of duty balck ops 4 ماموریت Grand heist است

استودیوی تری آرک Treyarch اعلام کرده است جدید ترین فصل call of duty black ops 4 با مضمون ماموریت grand heist خواهد بود. تاریخ انتشار جهانی آت ۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ می باشد. این استودیو تنظیم کرده است که نسخه ی جدید با قابلیت های multiplayer حالت بازی چند نفره، black out بیهوشی و حالت زامبی در نوزدهم فوریه عرضه شود.

این نسخه در ابتدا برای PS4 عرضه خواهد شد و به دنبال آن برای Xboxو پلی استیشن نیز به بازار خواهد آمد. به احتمال زیاد حدود ۴۲ تا ۴۳ گیگابایت فضای خالی برای دانلود و نصب بازی بر روی ایکس باکس وان نیاز خواهید داشت. و منطقی است که فکر کنیم حجمی معادل همین مقدار برای پلی استیشن هم نیاز است.

ماموریت grand heist گرند هیست سومین ماموریتی است که بعد از روانه شدن Black Ops 4 به بازار در اکتبر پارسال عرضه خواهد شد. ماموریت های قبلی شامل first strike اولین حمله و ماموریت زامبی ها بودند. مضمون کامل این نسخه ی جدید تا پایان فصل پاییز ارائه خواهد شد و اگر چه بسیاری از محتوای آن هنوز ناگفته باقی مانده است اما استودیوی تری آرک قسمت های اصلی اضافه شده را اعلام کرده است.

در ادامه به مهم ترین ویژگی های call of duty black ops 4 اشاره خواهیم کرد.

اولین ویژگی black out بیهوشی به عنوان مثال تم وسترنی جدیدی در منطقه ای به نام شهر ارواح خواهد بود. بخش بالای زمین این مکان جدید، پر از یاغیان خواهد بود که آن ها باقی مانده از black ops 2 می باشد. اگر چه در زیر شهر، که مدفون است، مجموعه ای از غار های به هم پیوسته که از حالت زامبی الهام گرفته شده است، قرار دارد. این منطقه مردگان متحرک بسیاری را به تصویر می کشد و مکانی است که غارتگران در آن می میرند‌.
کاربران black ops 4 هم چنین باید منتظر وجود دو جین از ساختمان های جدید حمایت کننده باشند که برای اضافه کردن یک طبقه ی تازه از استراتژی ها طراحی شده است. در منطقه های دیگر، black out حالت تعقیب و گریز شدیدی وجود دارد. که چیز هایی از قبیل SUV و ماشین های Muscle و وسایل حمل و نقل PBR را اضافه می کند. و هم چنین سیستم prestige جدیدی برای کسانی که از قبل به مرحله ی Echelon 80 دست یافتند، وجود دارد.

موضوع فصل جدید call of duty balck ops 4 ماموریت Grand heist است
موضوع فصل جدید call of duty balck ops 4 ماموریت Grand heist است

با انجام این مرحله ی prestige آیکون های مخصوص به prestige و calling card و آیکون پیروزی از حالت قفل در آمده و باز می شوند. هم چنین blackout حالت hardcore جدیدی در ادامه ی فصل خواهد داشت؛ یک راز مهم در رویداد های درون بازی و اسلحه های جدید وجود دارد و این اسلحه های جدید شامل KAP 45 با پیستول کاملا اتوماتیک و X9 SMG قابل تعویض به همراه یک شاتگان پر سر و صدا و یک موشک هوایی هدایت شونده ی پیشرو می باشد.

هم چنین در طول بازی black ops 4 با حالت چند نفره گرند هیست سلاح های جدیدی ارائه خواهد شد که شامل X9 SMG قابل تعویض، یک شاتگان پر سروصدا و یک کیسه ی پول چا چینگ با دقت بسیار بالا، به اضافه ی یک متخصص تجهیز شده ی پیشرو به همراه یک هواپیما با موشک هاوک با کنترل از راه دور که می تواند به طور خودکار از آسمان دشمنان را تشخیص داده و علامت گذاری کند.
و یک موشک هوایی هدایت شونده ی مخصوص که قابلیت تیر زدن با تیر های نوک تیز انفجاری را دارد، می باشد. این نسخه ی چند نفره، هم چنین شاهد برگشت party games است. که تنظیم شده است اولین مورد در حفره ی لوله ی اسلحه ها باشد و خبر هیجان انگیز دیگر این است که صاحبان black ops دو نقشه ی جدید خواهند داشت‌: اولی بازداشتگاه است که در ایستگاه پلیس لس آنجلس قرار دارد و دیگری کازینو است که پاتوق ثروتمندان قمارباز موناکو را آشکار می کند.

موضوع فصل جدید call of duty balck ops 4 ماموریت Grand heist است
موضوع فصل جدید call of duty balck ops 4 ماموریت Grand heist است

قول داده شده است که حالت های چند نفره ی بیش تر به اضافه ی لیست بازی Playstation 4 با شکل جدید و مواد اشتعال زای متناوب و یدکی به همراه حالت های آب و هوایی مختلف که در نقشه وجود دارند، تا آخر فصل اضافه شوند. هم چنین در مورد زامبی ها باید بگوییم یک gauntlet جدید به نام death con five وجود دارد. زامبی ها هم چنین کیفیت های مختلفی از پیشرفت زندگی در اواخر فصل خواهند داشت. همینطور شش تجربه ی جدید از مردگان متحرک به زودی ارائه خواهد شد.

همان گونه که انتظار می رفت nuketown باز خواهد گشت. آن نزدیک ترین به black ops 1 در جنگ سرد است. البته این قسمت همراه با بسته ی black ops 4 عرضه نخواهد شد بلکه مدتی بعد رایگان روانه ی بازار خواهد شد‌. زمان بازی، ما بین black ops 2 و black ops 3 خواهد بود. بنابراین تقریبا در آینده ی نزدیک است‌.

در کل تمامی شخصیت های بازی با دشمنان جدید رو به رو خواهند شد. مثلا در تریلر نشان داده شده که شخصیت گلادیاتور رومانی در یک گود بزرگ با دسته ی بی شماری از مردگان متحرک رو به رو خواهند شد. و بعد شاهد این بودیم که یک برده به یک زامبی عظیم الجثه تبدیل شد. این صحنه ها، اساس اولین نقشه را به نام IX به تصویر می کشند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 7 =