حالت Blackout در تریلر گیم Call of Duty Black Ops 4

گیم Call of Duty Black Ops 4

بالاخره بعد از دو سه سال از عرضه WWII اکتیویژن نسخه جدیدی از این مجموعه با نام گیم Call of Duty Black Ops 4 را معرفی کرد که بار دیگر طرفداران این مجموعه و به خصوص مجموعه black ops را شگفت زده کرد.

گیم Call of Duty Black Ops 4
گیم Call of Duty Black Ops 4

قطعا همه گیمر ها با مجموعه محبوب call of duty آشنا هستند. مجموعه ای که فراز و نشیب های بسیاری داشته است و زمانی آن قدر محبوب شده بود که همه جا ازش تقدیر میکردند و زمانی آنقدر خسته کننده و یکنواخت شده بود که همه منتقدان و گیمر ها آن را به عنوان یک بازی مرده یاد میکردند و عقیده داشتند که زمانش سر آمده. رقیب اصلی این مجموعه، سری بازی های battlefield است که تقریبا رقیب قابل قبولی نیز برای این مجموعه است.
هرچند که همیشه خط داستانی اش بجز دو نسخه اخر از call of duty جدا بوده است. اخرین نسخه ای که از مجموعه call of duty به بیرون آمد call of duty wwII یا همان جنگ جهانی دوم بود. با اینکه گیم پلی نسبتا خوبی داشت اما بعد از مدتی بازی کردن گیمر ها را خسته میکرد و فقط چند ساعت اول بازی برای گیمر ها جذاب بود. البته این را هم باید بگوییم هنگامی که activison نسخه wwII را عرضه کرد، Electronic arts نیز همزمان بتلفیلد ۱ را عرضه کرد.

این بتلفیلد داستان جنگ جهانی اول را به نمایش میگذاشت و شاید همین باعث شد که WWII آنچنان به چشم نیاید و گیمر ها بیشتر به سراغه بتلفیلد وان بروند. اما بالاخره بعد از دو سه سال از عرضه WWII اکتیویژن نسخه جدیدی از این مجموعه با نام گیم Call of Duty Black Ops 4 را معرفی کرد که بار دیگر طرفداران این مجموعه و به خصوص مجموعه black ops را شگفت زده کرد.

در میان تمامی نسخه های call of duty همیشه بلک اپس ها محبوب تر بودند و همه ما منتظر بودیم که یک نسخه جدید از بلک اپس تولید شود که بالاخره اکتیویژن دست به تولید و ساخت آن زد. اما در هنگام معرفی حاشیه های زیادی برای این بازی درست شد و عده ای از طرفداران به خاطر تغییرات این بازی پلی استیشن ناراحت شدند.

گیم Call of Duty Black Ops 4
گیم Call of Duty Black Ops 4

تفاوت اصلی که این نسخه با نسخه های قبل داشت حذف شدن بخش داستان یا همان استوری مد به صورت کلی از بازی بود. بخشی که شاید قلب اصلی مجموعه COD بود در این نسخه به فراموشی سپرده شده و البته در عوض اکتیویژن اعلام کرد که تمام تلاش خود را می کند تا بخش آنلاین این بازی آن قدر دلنشین شود که طرفداران نبود بخش داستانی را به طورکلی فراموش و حس نکنند.

اگر طرفدار این مجموعه باشید قطعا می دانید که این بازی همیشه دارای سه مد اصلی یعنی: story mode ،online mode و zombie mode بوده است. حالا در این نسخه نیز سه مد وجود دارد که عبارتند از: online mode ،zombie mode و از همه اینها مهم تر بخش جدید به نام black out است. بلک اوت همان بخش بتل رویال است که اکتیویژن اینبار به بازی اضافه کرده است.

گرچه در ابتدای معرفی همه منتقدان و طرفداران، این کار را یک اشتباه بزرگ میدانستند و عقیده داشتند که این کار اکتیویژن لطمه بزرگی به این سری وارد خواهد کرد اما پس از عرضه بتای نسخه بلک اوت نظرها برگشت و معلوم شد که اکتیویژن به صورت خوبی این مد را طراحی کرده است. در این مد همانند بازی های بتل رویال دیگر، شما بالای نقشه ای رها میشوید و به سمت مپ بازی سقوط می کنید. می نشینید و اوت می کنید و تلاش می کنید اخرین نفری باشید که زنده مانده است و برنده شوید.

همچنین در مد بتل رویال شما می توانید کاراکتر دلخواه خودتان را انتخاب کنید که هر کدامشان یک ویژگی خاص دارند و توانایی شخصی سازی اسلحه ها و لباس هایتان را دارید. همچنین مد بتل رویال این بازی بزرگترین مپ در سری بازی های Call Of Duty است که همین ویژگی این مد را جذاب میکند. حال که زمانی به عرضه بازی نمانده است اکتیویژن تریلری جدید از این مد پخش کرده است که در آن نفس گیر بودن و هیجان این مد را به راحتی میتوانید درک کنید و این مد را به صورت جذابی در این تریلر ببینید.

حال باید منتظر ماند و دید که این نسخه از این مجموعه محبوب چگونه عمل می کند و آیا دوباره میتواند سر این کمپانی را بالا نگه دارد یا خیر؟ نظرات خود را راجب این نسخه از بازی با ما در میان بگذارید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پانزده =