(Grand Theft Auto 6 (GTA توسط Rockstar کلید خورد

GTA 6

جای هیچ تعجبی نیست که بازی GTA 6، پروژه بعدی Rockstar Games باشد. پس از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۸، فرض بر این بود که سازندگان بازی در کمپانی Rockstar Games باید بر روی بخش جدیدی از مجموعه GTA 6 شروع به کار کنند. با اینکه چنین خبری هنوز به طور رسمی از جانب شرکت هایی مانند Rockstar یا Take-Two Interactive اعلام نشده بود، گزارشی که امروز به دست ما رسید، از آمدن GTA جدید خبر می دهد.

بازی بعدی Rockstar

در مقاله جدیدی از Kotaku که به بررسی فرهنگ کار رایج در Rockstar می پردازد، گفته شد که بازی بعدی این سازندگان، نسخه جدید Grand Theft Auto خواهد بود. گفته می شود که تولید GTA 6 در Rockstar همچنان خیلی زود بوده و انتشار آن غیرممکن است.

در ادامه این گزارش آمده است که Rockstar می خواهد چگونگی توسعه بازی ها را دوباره امتحان کند و همچنین در تلاش است تا بحران موجود در استودیو را برطرف نماید. یکی از نظراتی که اعلام شد، این بود که بازی را به صورت نیمه کاره منتشر کرده و سپس آن را با فرستادن آپدیت ها و اضافه نمودن ویژگی های جدید، به مرور زمان گسترش داده و تکمیل کنند. اگر این اتفاق بیافتد، دیگر نیازی نیست که ۵ سال دیگر منتظر انتشار Rockstar بمانیم، به همان صورت که در انتشار GTA5 و RDR2 تجربه کردیم.

Kotaku همچنین خاطر نشان کرد که این تغییرات در نحوه کار سازندگان، باعث می شود تا افرادی که قصد خارج شدن از استودیو را دارند، با آمدن نسخه جدید GTA، از تصمیم خود منصرف شده و به کار خود ادامه دهند. ظاهراً پس از عرضه نسخه دوم Red Dead Redemption نیز شرایط کار در این شرکت بهبود یافته است. یکی از کارمندان ناشناس، در این گزارش می گوید: ” این تغییرات به اندازه ای خوب بود که تصمیم گرفتم بمانم و فرصت دیگری به آن ها بدهم، اما اجازه دهید ببینیم که در آینده، هنگام تحویل محصول نهایی چه اتفاقی خواهد افتاد”.

فروش نسخه ۵

با توجه به اینکه تاکنون بیش از ۱۱۰ میلیون نسخه از GTA 5 به فروش رسیده است، بدیهی است که کمپانی های Rockstar و Take-Two بخواهند دوباره مشتاقانه به آن چاه برگشته و فروش گسترده تری داشته باشند.

به احتمال زیاد، تا مدتها خبر رسمی در مورد Grand Theft Auto 6 نخواهیم شنید، اما مطمئناً برای نسل جدید سیستم عامل ها در PS5 و Xbox سری X منتشر خواهد شد. امیدوارم دیگر نیازی نباشد که مدت ها صبر کنیم تا ببینیم Rockstar چه چیزی برای این فرانچایز در نظر دارد.

کلیدواژه : Rockstar
سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =