شایعه: یک محتوای قابل دانلود داستانی برای GTA 5 منتشر خواهد شد

GTA 5

یکی از تغییرات بزرگی که بازی GTA 5 نسبت به بقیه نسخه های قبلی خودش دارد این مورد است که بازیکن تنها کنترل یک شخصیت را بر عهده ندارد بلکه سه شخصیت وجود دارد.

 GTA 5
GTA 5

منابع نزدیک به شرکت بازی سازی راک استار اعلام کردند که بازی GTA 5 برای کنسول های نسل جدید عرضه خواهد شد. یک محتوای قابل دانلود علاوه بر آنکه بر روی خود بازی می باشد وجود خواهد داشت. البته درباره این که این محتوای قابل دانلود چه چیز است و اینکه چه زمانی عرضه می شود مشخص نیست، ولی به هر حال می تواند خبر خوبی برای طرفتاران مربوط به ویدیو گیم باشد.

البته طبیعی است برای همچین بازی بزرگی این گونه شایعه ها به وجود بیاید و همه گیر شود، هر چند خود بازی انقدر بزرگ طراحی شده است و اینقدر مراحل بازی زیاد است که اصلا نباید نگران این موضوع بود که اگر این محتوای داستانی نباشد بازی هیجان انگیز نیست، بلکه خود بازی به خودی خود بسیار بازی خوب و غنی ای است.

این تنها باری هم نیست که برای این بازی اینگونه شایعه ها به وجود می اید در قبل تر از این هم اینگونه شایعه ها وجود دارند،به عنوان مثال میتوان به شایعه های زیر اشاره کرد که برای بازی جی تی ای وجود داشتند: در بازی سن اندرس دایناسور وجود دارد که یکی از عجیب ترین شایعه هایی که برای مجموعه بازی های جی تی ای وجود دارد همین است.

جالب است بدانید این خبر در ابتدا یک خبر ساده و یک شایعه کوچک بود ولی به مرور زمان اینقدر پر رنگ شد که خیلی از گیمر ها در بازی به دنبال دایناسور در بازی می گشتند، تا حدی این شایعه قوت گرفت که بازی ساز ها واقعا به فکر ساختن یک دایناسور در بازی افتادند و اینکار را هم کردند و حتی این کار را در اخرین سری جی تی ای یعنی جی تی ای ۵ هم انجام دادند که مشخص می کند تاثیر شایعه در یک بازی چقدر می تواند از نظر طرفتاران و بازی ساز مورد توجه قرار گیرد.

آخرین شایعه ای هم که برای بازی جی تی ای امد این موضوع بود که قرار است در جی تی ای بعدی نقش اول و کاراکتر اصلی بازی یک زن باشد که شایعه ی عجیبی است چرا که اگر شما بازی جی تی ای را کرده باشید متوجه می شوید که این بازی اصلا  در هیچ کدام از نسخه هایش کاراکتر زن به عنوان نقش اصلی وجود ندارد و این موضوع نه تنها در این بازی بلکه در تمامی بازی های شرکت بازی سازی راک استار مشاهده می شود که نقش اصلی زن وجود ندارد.

مثلا در همین بازی آخر شرکت بازی سازی راک استار یعنی رد دد ۲ تمامی نقش ها مرد هستند، در آخر هم اشاره ای می کنیم به مجموعه بازی های جی تی ای و نقدی کوچکی از بازی GTA ۵ تا اگر دوستان جدیدی هستند که تازه گیمر شده اند و می خواهند تجربه این بازی را داشته باشند راهنمایی شوند.

در کل مجموعه بازی های جی تی ای درباره یک سری باند خلاف کار می باشد که شما در این نسخه بازی ها نقش یکی از همین خلاف کار ها را دارید. در بازی ها انواع سلاح ها و وسیله های نقلیه یافت می شود وظیفه شما به عنوان گیمر انجام دادن مراحل اصلی و فرعی در بازی است تا به این ترتیب بازی را به اتمام برسانید هرچند می توانید اصلا مراحل اصلی بازی را کامل نکنید و به جای ان به گشت و گذار در شهر بپردازید.

در مجموعه بازی های جی تی ای انقدر کار های مختلف می توانید انجام دهید که تحت هیچ عنوان بازی برای شما خسته کننده نخواهد بود و از بازی کردن خسته نمی شوید، اصولا یکی از بازی های محیط باز بزرگ در انواع گیم همین بازی جی تی ای می باشد که اصل شهرت و محبوبیت این بازی هم به خاطر همین است.

 GTA 5
GTA 5

یکی از تغییرات بزرگی که بازی GTA 5 نسبت به بقیه نسخه های قبلی خودش دارد این مورد است که بازیکن تنها کنترل یک شخصیت را بر عهده ندارد بلکه سه شخصیت وجود دارد که ان ها را کنترل می کند و می تواند در هر لحظه بین این شخصیت ها جابه جا شود. در این بازی هر کاراکتر بازی خصوصیات خود را دارد و تنها در ظاهر با هم متفاوت نیستند که این یکی از خوبی های این بازی است.

نکته دیگری هم که در این بازی وجود دارد داستان بازی است که همان طور که در قبل تر هم اشاره کردیم داستان بازی بسیار بزرگ است البته نسخه های قبلی بازی هم داستان بزرگ و خوبی دارند ولی نه به اندازه این بازی،خب برسیم به گرافیک این بازی که باید گفت وقتی که بازی را برای کنسول های نسل جدید سونی و مایکروسافت بازسازی کردند، شاهد یک جهش بزرگ گرافیکی بودیم که کمی هم از انتظار ما بالاتر بود.

هر چند گرافیک خود بازی در نسل قدیمی کنسول ها که برای اولین باز عرضه شده بود هم خوب بود که با عرضه مجدد روی این کنسول های جدید شاهد یک تغییر اساسی بودیم که شاهکار بود. البته شاید تعجب کنید که بگویم این بازی از زمان عرضه اش روی کنسول ها نسل جدید تا به حال در لیست پرفروش ها بوده اند که عرضه این بازی به سال ۲۰۱۴ برمیگردد. از همان موقع تا به حال پرفروش بوده است البته چیزی اصلی که باعث شده است این بازی پر فروش باشد چیز دیگری است و ان هم انلاین بازی کردن در این بازی می باشد.

به نظر می رسد بازی سازان هم به این نتیجه مهم رسیده باشند که آنلاین بازی کردن در دنیای امروز یکی از مهم ترین ابزار های به دست اوردن پول می باشد که گیمر ها هم استقبال خوبی از این امر دارند شاید ندانید ولی از زمان عرضه این بازی تا به حال هر به طور مرتب آپدیت هایی برای بازی عرضه می شوند تا هیجان بخش انلاین از بین نرود که این بخش ها می تواند شامل اضافه شدن بعضی ایتم ها به بازی باشند به هر حال باید دانست که بخش انلاین جی تی ای هم مانند داستان زیبای این بازی یکی از بهترین نقاط قوت در بازی می باشد و تعداد گیمر هایی که این بازی را انلاین بازی می کنند زیاد است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =