آغاز جزئیات رویداد کراس آور Avengers بازی Fortnite

آغاز جزئیات رویداد کراس آور Avengers بازی Fortnite PS4 کمپانی Epic Games

بازی Fortnite برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. این بازی در سبک بتل رویال بوده و توانست کاربران زیادی را جذب خود کند. کمپانی سازنده این بازی epic games است که در صنعت بازی سازی بسیار محبوب و شناخته شده است. شما می توانید این بازی را بر روی پلتفرم هایی مانندایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ اجرا کنید اما کنسول مورد بررسی ما در این نوشتار، پلی استیشن ۴ می باشد. کنسول بازی پلی استیشن ۴ امکان بازی بدون محدودیت و تحریم برای کاربران فارسی فراهم می کند.

داستان بازی فورتنایت

داستان بازی در مورد از بین رفتن اکثر مردم دنیا است که توسط زامبی ها مورد حمله قرار گرفته اند. در ابتدای بازی این شما هستید که در یک وسیله شبیه به اتوبوس فضایی قرار دارید و باید با فرود آمدن در زمین، به مبارزه با این زامبی ها بپردازید و سعی در زنده ماند خود هم بکنید.
این بازی قابلیت بازی کردن به صورت تکنفره، دو نفره و حتی ۴ نفره هم را برای کاربران فراهم کرده است. گیم پلی بازی نیز به خوبی طراحی شده و شاهد یک بازی روان و سریع و در عین حال جذاب خواهید بود. فضای بازی در انتقال حس خوب بازی نقش مهمی ایفا می کند. هم چنین وجود برخی سلاح های سنگین جذابیت آن را دو چندان کرده است.

آغاز جزئیات رویداد کراس آور Avengers بازی Fortnite PS4 کمپانی Epic Games آغاز جزئیات رویداد کراس آور Avengers بازی Fortnite PS4 کمپانی Epic Games
آغاز جزئیات رویداد کراس آور Avengers بازی Fortnite PS4 کمپانی Epic Games

از قابلیت های دیگر این بازی، امکان ساخت و ساز از هر وسیله موجود در آن است که با تخریب آن ها می تواند از مواد اولیه شان در ساخت و ساز خود، بهره ببرد. همچنین با پیروی در مسیر و کشتن دشمنان، از سلاح های آنان بهره خواهید برد و وسیله های آنان را مال خود خواهید کرد. تنوع اسلحه ها نیز از مواردی است که در جذابیت بازی تاثیر گذار بود. البته تنوع سلاح ها به این معنی نیست که شما در هر زمانی می توانید از آن ها بهره بگیرید .
باید از هر اسلحه ای به موقع استفاده کنید و با توجه به قابلیت های آن، سلاح مورد نظر را مورد استفاده قرار دهید. پس باید در تغییر سلاح ها سرعت عمل به خرج داده و هم چنین دقت کافی در انتخاب نوع آن ها داشته باشید. گرافیک خوب این بازی نیز موجب شده تا با محیطی زیبا و طراحی های جالب وسیله ها از جـمـله سـلاح هـا رو بـه رو شـویـد. امـا عـالـی تـریـن نـکـتـه آن، فـریـم ریـت آن مـی بـاشـد چـرا کـه نـرخ فـریـم آن بـعـد از بـه روزرسـانـی هـای جـدیـد بـازی، بـه شـصـت فـریـم بـر ثـانـیـه رسـیـده اسـت.

آغاز جزئیات رویداد کراس آور Avengers بازی Fortnite PS4 کمپانی Epic Games
آغاز جزئیات رویداد کراس آور Avengers بازی Fortnite PS4 کمپانی Epic Games

با نزدیک شده به زمان اکران فیلم انتقام جویان: پایان بازی، استودیوی اپیک گیمز که ساخت و انتشار بازی فورتنایت را بر عهده دارد، اعلام کرده بود که به این مناسبت قرار است یک رویداد مخصوص در بازی فورتنایت شروع شود. این اتفاق با اکران این فیلم آغاز شد و در جریان آپدیت ۸.۵ ، این رویداد ویژه مخصوص اونجرز شروع شد. با آغاز این رویداد، کاربران این بازی می توانند به یک تجربه جدید و متفاوت از این بازی دست پیدا کنند.
بازیکنان این بازی می توانند با ورود به آن، امکان تماشای یک ویدیوی سینمایی را داشته باشند که در آن، شخصیتی به نام تانوس و افراد او، در مقابل شخصیت های بازی فورتنایت قرار دارند و از ویژگی های تیم انتقام جویان برخوردارند. شما بواسطه این رویداد، علاوه بر حالت های عادی بازی، حق انتخاب حالت اند گیم (Endgame) را هم دارید که این حالت، ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.

تیم های بازی فورتنایت

در این حالت، بازیکنان بازی در دو تیم قرار گرفته که حالتی مشابه حالت Team Rumble دارد. دو تیم در طول بازی وظایف متفاوتی دارند. اگر در تیم انتقام جویان باشید،  با کمک یک نقشه به نام Treasure Map بازی را شروع می کنید. این تیم در حقیقت همان شخصیت های اصلی بازی هستند. شما باید گنج مورد نظر را به دست آورید و از این طریق، قدرت یکی از شخصیت های این تیم یعنی کاپیتان مارول، هاوک آی، ثور و آیرون من را کسب کنید و با استفاده از این قدرت ها، از ۶ سنگ ابدیت موجود در بازی، حفاظت کنید.
اما اگر تیم بعدی یعنی تانوس را انتخاب کرده و در آن قرار گرفتید، باید همان سنگ های آپدیت را که تعداد آن ها ۶ عدد است، پیدا کرده و به دست تانوس برسانید. در این میان، هر کدام از تیم ها که بتواند زودتر از عهده این کارها بربیاید، برنده بازی خواهد بود. در بازی فورتنایت، وجود باگ ها آزار دهنده بود و مشکلاتی را برای کاربر ایجاد می کرد اما در جریان این رویداد و به روز رسانی جدید بازی، بیشتر این باگ ها رفع شده و بازی بهتر پیش خواهد رفت.
هم چنین از دیگر ویژگی های جدید این بازی بعد از این اتفاق، اصلاح شدن مرحله های Twine Peaks در بخش Save the World  می باشد. کاربران این بازی نگران بودند که با این کراس آور و اضافه شدن آیتم های مختلف و ورود شخصیت های جدید، این بازی هم همانند Infinity Blade، دچار بی نظمی شده و تعادل بازی بر هم بخورد اما این نگرانی ها بیهوده بود و این مشکل برای فورتنایت پیش نیامد.

کلیدواژه : کمپانی Epic Games
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 9 =