ارائه بورسیه بازی Fortnite در دانشگاه آمریکایی

ارائه بورسیه بازی Fortnite PS4 در دانشگاه آمریکایی

Fortnite جز آن بازی های پر سر و صدایی است که روز به روز بر تعداد طرفدارانش افزوده می شود. این بازی از تازه ترین آثار “اپیک گیمز” است. به تازگی اعلام شده است که این کمپانی در دانشگاه آمریکایی بورسیه اعلام کرده است.

ماجرای ارائه بورسیه از سوی اپیک گیمز به دانشگاهی آمریکایی چیست؟
همان طور که حتما می دانید، این روزها ورزش های الکترونیک به خوبی در نظر مخاطبان و بازی بازان جا باز کرده اند و روز به روز هم بر میزان محوبیت آن ها افزوده می شود. این میزان از محبوبیت موجب شده تا پای ورزش های الکترونیک به دانشگاه ها هم کشیده شود. حالا دانشجویانی که توانایی بالایی در بازی کردن داشته باشند، می توانند در این زمینه بورسیه تحصیلی تهیه کنند.
زمانی که این خبر در جهان منتشر شد، بسیاری از مخاطبان تعجب کردند و تصور کردند که با یک دروغ حسابی مواجه هستند! اما این موضوع حقیقت دارد. البته ارائه بورسیه برای بازی های Playstation به تازگی به دانشگاه ها رسیده است و به نظر می رسد که در چند سال آینده همه چیز بهتر و جا افتاده تر از حال حاضر شود.

ارائه بورسیه بازی Fortnite PS4 در دانشگاه آمریکایی
ارائه بورسیه بازی Fortnite PS4 در دانشگاه آمریکایی

دانشجویان در این بخش با بورسیه متفاوتی مواجه نیستند. بورسیه مربوط به ورزش های الکترونیکی شباهت زیادی به بورسیه ورزشی دانشگاه ها دارد. Fortnite بازی شناخته شده و محبوبی است که برای مخاطبان و دانشجویان برنامه های تازه ای در نظر گرفته. در حال حاضر دانشجویانی که به این بازی علاقمند باشند، می توانند از امتیازات آموزشی ویژه ای در دانشگاه برخوردار شوند.
دانشگاه Ashland همان دانشگاه ایده آل برای دانشجویانی است که به بازی Fortnite علاقه دارند. این دانشگاه که در اوهایوی کالیفرنیا واقع شده، امتیازات ویژه ای را برای دانشجویان علاقمند به Fortnite در نظر گرفته است. دانشجویان می توانند در این مجموعه آموزشی در کنار تیم مربیگری و بازیکنان تیم تشکیل دهند.
این تیم ها باید ۴ نفره باشد تا بتوانند در مسابقات Fortnite شرکت کنند. این کمپانی وعده مسابقاتی در پاییز امسال داده است که دانشجویان می توانند در این مسابقات شرکت کنند و برای نشان دادن میزان مهارت شان به محل برگزاری مسابقه اعزام شوند.
در صورتی که دانشجویان از فیلتر های مشخص شده از سوی دانشگاه عبور کنند، می توانند از این بورسیه برخوردار شوند. داشتن رزومه آکادمیک و برخورداری از توان و مهارت بالا در بازی کردن از فاکتور های مهمی است که از سوی تیم ورزش های الکترونیک دانشگاه اشلد اعلام شده است. دانشجویانی که بتوانند سربلند از این آزمون بیرون بیایند، می توانند از جایزه ۴ هزار دلاری آن برخوردار شوند.

Fortnite راه موفقیت را در پیش گرفته است.
همان طور که می دانید Fortnite از بازی هایی با سبک فایتینگ است که از دید بسیاری از بازی بازان از جذابیت قابل قبولی برخوردار است. البته تصور نکنید که Fortnite یک بازی یکه تاز در میان بازی هایی با این سبک و سیاق است.
تا کنون عناوین مختلفی به سبک فایتینگ به بازار معرفی شده اند که شاید از محبوبیت بالاتری نسبت به این بازی برخوردار باشند. نکته مهم این است که اپیک گیمز در مورد Fortnite فکر های روشنی دارد و به دنبال راهی برای درخشش هر چه بیشتر این عنوان است.
Overwatch و League of Legends از جمله بازی های محبوب در سبک فایتینگ هستند که مخاطبان بیشتری را پوشش داده اند. اما در این میان Fortnite که بازی تازه تری به حساب می آید، آینده روشن تری را در پیش رو خواهد داشت. زیرا هیچ کدام از عناوینی که تا کنون در سبک فایتینگ تولید شده اند، به جایگاه خاصی در میان ورزش های الکترونیک نرسیده اند. اما این اتفاق در مورد Fortnite به خوبی افتاده است و دانشجویان می توانند وابسته به این بازی از بورسیه برخوردار شوند.

ارائه بورسیه بازی Fortnite PS4 در دانشگاه آمریکایی
ارائه بورسیه بازی Fortnite PS4 در دانشگاه آمریکایی

پلتفرم بازی فورتنایت

Fortnite از پلتفرم های مختلف پشتیبانی می کند. به این ترتیب علاقمندان می توانند این بازی را برای پی سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان تهیه کنند. لازم به ذکر است که Fortnite پلتفرم های مک و آیفون را هم تحت پوشش قرار می دهد. اگر تمایل دارید تا بازی Fortnite را با تمام به روزرسانی ها و قابلیت های تازه اش دنبال کنید، می توانید از آپدیت ۳.۵ آن که به تازگی عرضه شده است، استفاده کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =