جزئیات فصل سوم بازی Fortnite

جزئیات و بررسی فصل سوم بازی Fortnite PS4

اگر گیمر حرفه ای باشید و قصد پیوستن به جمع گیمر های بازی پر طرفدار Fortnite دارید به احتمال زیاد عبارت Battle Pass به گوشتان خورده است و از خود پرسیده اید اگر بازی Fortnite رایگان است پس Battle Pass چیست؟ در واقع بازی Fortnite رایگان است اما هر فصل به صورت فصل به فصل شاهد وجود مسئله ای به نام Battle Pass هستم که در واقع محتوایی است که به هر فصل به صورت جدا اضافه می شود و به گیمر ها بازی Fortnite اضافه می دهد به چالش های مختلفی دسترسی داشته باشند.
این Challenge ها به صورت روزانه و یا هفتگی می باشد و حضور در آن چالش ها باعث رشد سریع تر شما در بازی Fortnite خواهد شد. علاوه بر این شما با داشتن Battle Pass به آیتم های بسیار زیادی نیز دسترسی خواهید داشت اما برای دسترسی به تمامی این موارد نیاز است که شما Battle Pass Fortnite را با پرداخت هزینه ای بخرید. حالا با رسیدن فصل سوم این بازی گویا سیاست های استودیو اپیک گیمز دچار تغییر شده است و این استودیو بزرگ آمریکایی بر خلاف اعلام های قبلی خود که بیان کرده بود شما می توانید با پرداخت پول واقعی به Battle Pass دسترسی داشته باشید، گفته است که در فصل سوم با مسئله تازه ای رو به رو خواهید بود.

جزئیات و بررسی فصل سوم بازی Fortnite PS4
جزئیات و بررسی فصل سوم بازی Fortnite PS4

اپیک گیمز با انتشار توئیتی اعلام کرده که خرید Battle Pass فصل سوم بازی Fortnite با پول واقعی در دسترس قرار نخواهد گرفت و شما باید با پرداخت ارز داخل بازی این Battle Pass را خریداری کنید. طبق اعلام اپیک گیمز برای خرید این Battle Pass نیاز است که شما مبلغ ۹۵۰ V-Buck پرداخت کنید که در واقع این همان ارز بازی Fortnite است. در ادامه اپیک گیمز در مورد Season 3 بازی خود اطلاعاتی زیادی را منتشر کرد که نشان از این دارد که در Battle Pass این فصل شاهد ۷۶ وسیله مختلف از جمله لباس ، کلنگ ، گلایدر و… هستیم که اپیک گیمز با جدولی به شرح زیر به پیشواز Battle Pass این فصل رفته است:
Items Battle Pass Season 2 Battle Pass Season 3
پوشش‌ها ۴ ۶
کلنگ‌ها ۳ ۳
Emotes ۴ ۴
Gliders ۳ ۳
بک بلینگ‌ها ۰ ۳
Skydiving FX Trailها ۰ ۵
Loading Screen ۰ ۸
بنرها ۱۶ ۲۳
Emoji ۱۶ ۲۱
جمع ۴۶ ۷۶

بعد از انتشار این لیست اپیک گیمز بیان کرد شما با پرداخت ۲۸۰۰ عدد V-Buck می توانید Battle Bundle این فصل از بازی را خریداری کنید که به شما این امکان را می دهد که هم به Battle Pass داخل بازی دسترسی داشته باشید و هم به ۲۵ مرحله اول آن، علاوه بر این اگر شما پیش از این Battle Pass فصل قبلی را خریداری کرده بودید به شما ۵ تا Tier هم داده می شود بدون پرداخت هزینه تا با آن به رشد خود کمک کنید.
با توجه به ارزش V-Buck در بازی Fortnite شما برای دسترسی به ۹۵۰ تای آن به مبلغی در حدود ۱۰ دلار نیاز خواهید داشت و همینطور برای ۲۸۰۰ تا مبلغ ۲۵ دلار باید پرداخت کنید که به شما اجازه خرید Bundles را بدهد، اما باید به این نکته توجه داشته باشید که موارد بدست آمده در بخش Battle Pass فقط وسایل زینتی است و بر روی بازی شما هیچ تاثیری نخواهد گذاشت و اگر علاقه ای به جمع آوری این وسایل ندارید می توانید از خرید Battle Pass صرف نظر کنید.

جزئیات و بررسی فصل سوم بازی Fortnite PS4
جزئیات و بررسی فصل سوم بازی Fortnite PS4

اتمام چالش های فصل سوم برای شما آیتم های بسیار زیادی را آزاد می کند و خیلی در پیشرفت شما در بازی Fortnite تاثیر گذار خواهد بود. Epic Games اعلام کرد که زمان لازم برای اتمام فصل سوم بازی Fortnite زمانی بین ۷۵ تا ۱۵۰ ساعت خواهد بود. در این فصل شاهد چالش های هفتگی خواهید بود که با اتمام آن ها می توانید جوایز این چالش ها را کسب کنید و نگرانی از این که این چالش ها با اتمام هفته از بین برود را نداشته باشید چون این چالش ها باز می ماند و می توانید هر وقتی که می خواهید اقدام به انجام چالش ها و دریافت جوایز آن کنید.
با انتشار بروز رسانی جدید Fortnite حالا گیمر های این بازی می توانند علاوه بر دسترسی داشتن به دو مود بازی به بخش بتل پس این بازی در فصل جدید هم دسترسی داشته باشند طبق اعلام های گفته شده دو مود Battle Royale و Save the Worldدر بروز رسانی تازه بازی آزاد شده است که گیمر ها می توانند با انجام این دو مود از بازی لذت ببرند. در این بروز رسانی شاهد افزایش گرافیک بازی با نرخ فریم ۶۰ برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ و کنسول ایکس باکسوان بازی نیز هستیم که همین افزایش نرخ فریم باعث بهبود تجربه گیمر ها در بازی Fortnite می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هفت =