فصل ۶ بازی Fortnite با نقشه جدید و Lara Craft می‌آید

فصل 6 بازی Fortnite

فصل ۶ بازی Fortnite از سه‌شنبه آغاز شد و تغییراتی در این بازی محبوب بتل رویال ایجاد شده است. موضوع فصل جدید Primal و افزودن اجزای جالبی مانند ساحت و ساز و حیات ‌وحش است. فصل جدید همچنین یکی از شناخته ‌شده‌ترین شخصیت‌های بازی ویدیویی یعنی Lara Croft از Tomb Raider را در خود جای داده است.

واقعیت در این جزیره در فصل ۶ بار دیگر تغییر کرده است. در تناسب با موضوع Primal، بازیکنان می‌توانند به حیات‌ وحش و حیواناتی چون گرازها و گرگ‌ها آموزش دهند تا در پیروزی در مسابقات به آن‌ها کمک کنند، یا می‌توانند حیوانات را شکار کنند و از استخوان‌هایشان برای ارتقاء سلاح و از گوشتشان برای سلامتی استفاده کنند. همچنین اسکین‌های خاصی برای افرادی که Battle Pass این فصل را خریده ‌اند وجود دارد، شامل Lara Croft از Tomb Raider و Raven از Teen Titans و بازیکن فوتبال برزیل یعنی Neymar Jr.

فصل ۶ از چه زمانی آغاز می‌شود؟

فصل جدید در تاریخ ۱۶ مارس آغاز شده است. بازیکنانی که پس از به‌ روزرسانی شروع به بازی کنند، به طور خودکار Zero Crisis Finale را شروع می‌کنند. این رویداد کوتاه نشان می‌دهد که Agent John Jones، یکی از اعضای سازمان Imagined Order، در تلاش برای جلوگیری از تخریب واقعیت Zero Point است. او این کار را با تماس با The Foundation انجام می‌دهد، موجودی که رهبری گروهی به نام The Seven را به عهده دارد و در فصول قبلی بازی ظاهر شده است. بازیکنان با قفل کردن Zero Point به Agent Jones کمک می‌کنند تا از تخریب واقعیت جلوگیری کند. با این حال، این جزیره یک ‌بار دیگر تغییر می‌کند و بازیکنان در مورد چگونگی تغییر واقعیت در این فصل متوجه موارد بیشتری می‌شوند.

موضوع فصل ۶ بازی Fortnite چیست؟

Primal موضوع جدیدی در این جزیره است که حیوانات وحشی هم وارد آن می‌شوند. بازیکنان باید انتخاب کنند که گرازها و گرگ‌ها را اهلی کنند تا به آن‌ها در جمع‌آوری مواد کمک کنند یا برای تأمین مواد لازم آن‌ها را شکار کنند. انتظار مواردی از حیات ‌وحش را در این فصل داشته باشید.

ساخت ‌و ساز نیز در این فصل جدید است. سلاح‌ها اکنون با مواد درست ارتقاء یافته و آمار خاصی از آن‌ها به ‌روز می‌شوند. همچنین تغییرات استانداردی وجود دارد که با فصل جدید Fortnite است، از جمله تغییراتی در نقشه همراه با سلاح‌ها و آیتم‌های جدید.

در فصل ۵ چه اتفاقی افتاد؟

فصل قبل یکی از طولانی‌ترین فصل‌های بازی بود که ۱۵ هفته ادامه داشت. در طی آن هفته‌ها، Agent Jones به واقعیت‌های مختلفی سفر کرد تا شکارچیان را استخدام کند و جلوی فرار هرکسی را از Loop از طریق Zero Point بگیرد. هر هفته شکارچی جدیدی از جهان مشخص می‌شد مانند Halo، Star Wars، Street Fighter، Aliens، G.I. Joe، DC Comics و Marvel.

بازی Fortnite برای رایانه شخصی، پلی ‌استیشن ۴، پلی ‌استیشن ۵، Xbox One، Xbox Series، سوئیچ و اندروید در دسترس است. به دلیل درگیری‌های حقوقی بین اپل و Epic Games، این بازی هنوز برای دستگاه‌های iOS و مک در دسترس نیست.

 

منبع: Cnet

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + ده =