کراس آوری مابین گیم fortnite و بتمن منتشر خواهد شد

گیمfortnite

کمتر کسی است که دنیای گیم را دنبال کند با گیم fortnite آشنا نباشد. یک بازی ویدیویی آنلاین که توسط شرکت اپیک گیمز ساخته و منتشر شده است.

گیمfortnite
گیمfortnite

کمتر کسی را می‌ توان یافت که با بتمن آشنا نباشد. بتمن یکی از قدیمی‌ ترین کمیک‌ هاست و طی سالیان توانسته محبوبیت بسیاری را پیدا کند. محبوبیت این شخصیت تنها منحصر به دنیای کتاب‌ های کمیک نیست و می‌ توان این محبوبیت را در سینما و حتی دنیای بازی‌ های ویدیویی نیز پیدا کرد.

احتمالاً شما نیز با فیلم‌ های دارک نایت آشنا هستید، از جمله بهترین فیلم‌ های تاریخ سینما شناخته می‌ شوند. این ابر قهرمان در اکثر رسانه‌ ها ورود کرده و توانسته همیشه قلب هواداران را به دست بیاورد. اولین بازی ویدیویی که با حضور بتمن ساخته شد به سال ۱۹۸۶ باز می‌ گردد و در همان سال نیز توانست موفقیت عظیمی را کسب کند.

بتمن با پیشرفت تکنولوژی و به طبع پیشرفت رسانه‌ هایی همچون بازی‌ های ویدیویی پیشرفت کرد و تبدیل به یک شخصیت دوست داشتنی‌ تر شد. صنعت سرگرمی بخش اعظمی از سرمایه خود را مدیون دنیای ابر قهرمان‌ ها است و اغراق نیست اگر بتمن را محبوب‌ ترین آن‌ ها بدانیم. شخصیتی که طی هشتاد سال نسل‌ های مختلفی را عاشق خود کرده است و همواره جایگاه ویژه‌ ای در دنیای سرگرمی و رسانه به خود اختصاص داده است.

همانطور که گفته شد بازی‌ های ویدیویی نیز سهم بسزایی در شهرت بتمن داشته‌ اند. حال اخیراً شایعاتی به گوش رسیده که قرار است کراس آوری مابین بازی بتل رویال فورتنایت و بتمن را شاهد باشیم. ترکیبی که قطعاً به مزاج عده کثیری از علاقه مندان خوش خواهد آمد چرا که کم نیستند افرادی که از جمله هواداران هر دوی این موارد محسوب می‌ شوند.

پیش‌ تر شاهد کراس آوری مابین بازی خوشنام بوردرلندز ۳ و فورتنایت بوده‌ ایم حال قرار است هیجان بیشتری به دنیای فورتنایت تزریق شود و تنوع در این بازی همواره بیشتر شود. قطعاً اپیک گیمز از چنین رخداد هایی سود می‌ برد، اما نمی‌ توان کتمان کرد که گاهی علاقه طرفداران و سود شرکت‌ ها در یک سو قرار دارند. کراس آور بتمن و فورتنایت نیز شاهد از جمله چنین مواردی باشد و نشانگر آن است که اپیک گیمز به طرفداران خود اهمیت زیادی می‌ دهد.

انتشار اولیه بازی فورتنایت

اولین انتشار بازی به صورت پولی بود و تاریخ آن به ۲۵ جولای سال ۲۰۱۷ باز می‌ گردد، اما در حال حاضر این بازی به صورت رایگان موجود است و همه می‌ توانند آن را به صورت رایگان دریافت کرده و بازی کنند.

سبک بتل رویال بازی

این بازی در سبک بتل رویال ساخته شده است سبکی که دنیای بازی‌های آنلاین را احاطه کرده است و بخش عمده‌ ای از گیمرها به انجام بازی‌ های بتل رویال مشغول‌ اند. سبک بتل رویال ما را به یاد مجموعه هانگر گیمز می‌ اندازد که در آن افراد مختلف در محیطی قرار داده می‌ شدند تا با یکدیگر مبارزه کرده و فرد پیروز را به عنوان قهرمان معرفی کنند. بازی‌ هایی از این دست در برخی کشور ها ممنوع اعلام شده‌ اند چرا که به گفته برخی این بازی‌ ها به افزایش خشونت منجر می‌ شوند.

گیم fortnite بتل رویال بدین شکل است که شما به همراه صد بازیکن دیگر در یک نقشه بسیار بزرگ به رقابت خواهید پرداخت تا آخرین فردی که زنده بماند برنده اعلام شود. دنیای فورتنایت بسیار جذاب ساخته شده است و کاملاً منحصر به فرد است. نمونه محیطی که در فورتنایت مشاهده می‌کنید و گستردگی نقشه آن به هیچ بازی دیگری شباهت ندارد.

رقابت فورتنایت با پابجی

اصلی‌ترین رقیب فورتنایت از آغاز بازی پابجی بوده است و در حال حاضر فورتنایت توانسته از رقیب خود پیشی بگیرد و کاربران بیشتری را به خود اختصاص دهد. هرچند این نکته که بازی پابجی هنوز رایگان نشده نیز در این مورد بی تأثیر نبوده است چیزی که توانست فورتنایت را به عرش برساند احتمالاً همین رایگان اعلام شدن بازی بوده است.

گیم fortnite موفق شده در یک نقشه واقعیت و تخیل را به خوبی با هم پیوند دهد. میلیون‌ ها بازیکن در حال حاضر در دنیای فورتنایت مشغول مبارزه‌ اند و این بازی موفق شده تا رکورد های بسیاری را جا به جا کند که ممکن است این رکورد ها تا سالیان دست نیافتنی باشند. هرچند که انتقادها به این بازی کم نبوده است اما هر چه باشد در حال حاضر فورتنایت یکه تاز دنیای بازی‌ های آنلاین به شمار می‌رود.

نقشه بازی فورتنایت

در نقشه بازی هر آنچه شما برای پیروزی لازم داشته باشید وجود دارد و شما تنها باید به بهترین نحو ممکن حرکت کرده و تیر اندازی کنید تا بتوانید پیروز بازی شوید. این بازی در دسامبر ۲۰۱۸ به صورت رایگان عرضه شد و پس از آن رشد بسیار چشمگیری متوجه این بازی گشت، رشدی که هنوز نیز ادامه دارد.

به گزارش برخی شرکت اپیک گیمز ماهانه صد میلیون دلار درآمد دارد که این مبلغ چیزی بیشتر از فروش یک سال بسیاری از بازی‌ها است و عدد بسیار بزرگی به حساب می‌آید. این بازی برای پلتفرم‌ های پی سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه شد و پس از چندی سازندگان بازی نسخه‌ های مربوط به تلفن‌ های همراه را نیز عرضه کردند و اکنون شما قادر هستید بر روی تلفن‌ های اندروید و آیفون به دریافت این بازی اقدام کنید. تنوع پلتفرم‌ ها نیز باعث شده که تعداد زیادی از کاربران موفق به فرود در مپ فورتنایت شوند چیزی که در بسیاری از بازی‌ها یک مضیقه محسوب می‌ شود.

اگر از اهالی فورتنایت باشید احتمالاً می دانید که پس از هر کراس آوری که برای این بازی منتشر می‌شود، تغییراتی نیز در نقشه بازی رخ خواهد داد. احتمالاً همین اتفاق برای کراس آور بتمن نیز بیفتد. تنوع در بازی می‌تواند بسیار کمک کننده باشد و باعث شود کاربران کمتر از بازی خسته شوند.

خصوصاً برای بازی‌ هایی همچون فورتنایت که قرار است ساعت‌ ها وقت از بازیکن بگیرند این نکته بسیار کلیدی است که کاربر احساس کند چیز های جدیدی در بازی برای کشف کردن وجود  دارند. اصلی‌ ترین بخش کراس آور قطعاً مربوط به اسکین ها و سلاح‌های جدیدی است که برای بازی منتشر می‌ شوند که بیشترین حجم هیجان کاربران نیز به دلیل همین اضافات خواهد بود.

ممکن است چالش‌ هایی مربوط به کراس آور نیز در بازی مشاهده شود. چالش‌ های فورتنایت بخشی است که بازیکنان از انجام آن لذت زیادی خواهند برد چرا که بازیکن قادر خواهد بود به سرعت آیتم‌ های مفیدی را دریافت کند و همچنین مراحلی را طی کند.

مواردی از این دست در بازی‌ های دیگر نیز مشاهده می‌ شوند اما فورتنایت چالش‌ های خود را به طور هفتگی منتشر می‌ کند که باعث می شود کاربران مشتاقانه این چالش‌ ها را دنبال کنند و همواره به دنبال چیز های جدیدی که سازندگان بازی برای آن‌ها در نظر گرفته‌ اند باشند

اگر از هواداران سری بتمن هستید می دانید که شهری که بتمن در آن زندگی می‌ کند و خود را وقف آن کرده گاتهام سیتی نام دارد. احتمالاً شاهد تغییر نقشه به سبک گاتهام سیتی خواهیم بود که به نوبه خود بسیار هیجان انگیز است و می‌تواند بازی را از نظر بصری و گرافیکی جذاب‌ تر از قبل نیز کند.

گیمfortnite
گیمfortnite

شما با ارتقا Tier خود می‌ توانید اسکین های مربوط به آپدیت این کراس آور را دریافت کنید و از اسکین های این کراس آور لذت ببرید. احتمال می‌ رود که جوکر نیز به این کراس آور آورده شده باشد چرا که این دو شخصیت از یکدیگر جدا نشدنی می‌ باشند و اگر چیزی مربوط به جوکر در این آپدیت نداشته باشیم؛ قطعاً هواداران شخصیت جذاب جوکر نا امید خواهند شد.

برای وارد شدن به این کراس آور تنها لازم است که بازی خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید و تمام! شما به دنیای گاتهام وارد شده‌ اید. شما نیز نظرات خود را در ارتباط با این کراس آور بیان کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =