بررسی احتمال لغو انتشار سالیانه بازی های FIFA ،Madden و NHL

جزئیات و بررسی احتمال لغو انتشار سالیانه بازی های Fifa ،Madden و NHL

در طی اخباری که به تازگی پخش شد، کمپانی و استودیو الکترونیک آرتز اعلام نمودهممکن است با مواقعی مواجه شویم که دیگر شاهد بازی های ورزشی متعلق به این کمپانی که به صورت سالیانه به نشر می رسیدند، نباشیم.آن دسته از بازیکنان که به بازی های ورزشی علاقه دارند و از طرفداران آن از جانب این شرکت هستند، به این روال عادت داشته اند که هر ساله عناوین و نسخه های جدیدی از این بازی های PlayStation را دریافت کنند بازی هایی مانند فیفا، NHL و Madden NFL به طوری که در آخر هر تابستان منتظر ارائه این عناوین هستند تا به تجربه نسخه جدید بازی مورد علاقه شان بپردازند.

از سوی دیگر، کاربران و بازیکنانی نیز وجود دارند که از این عقیده برخوردارند که با وجود این روند هر ساله شاهد نسخه جدیدی از این بازی ها باشیم. آن پیشرفت و ارتقایی را که باید در هر نسخه نسبت به نسخه قبلی خود وجود داشته باشد، نخواهد بود و بازیکنان تغییرات چشم گیری را ملاحظه نمی کنند. در این راستا و در مورد این موضوع، مخصوصا بازی فیفا ۱۸، انتقادات و بازخوردات منفی زیادی به دست رسیده و از هر طرف موردهایی به این صورت دیده شده است.

جزئیات و بررسی احتمال لغو انتشار سالیانه بازی های Fifa ،Madden و NHL
جزئیات و بررسی احتمال لغو انتشار سالیانه بازی های FIFA ،Madden و NHL

در آینده ای نه چندادن دور ممکن است بازی های ورزشی که هر ساله شاهد نشر و ارائه آن ها بوده ایم، دیگر به انتشار نرسند و البته به صورت سرویس وار در اختیار قرار دهیم یعنی آن که بازیکنان به آن ملحق شوند و مشترک آن گردند و تنها بازی را به این صورت به عرضه رسانیم. البته باید گفت که حالا حالا ها نباید برای به انجام رساندن این موضوع عجله کنیم و برای آن انتظار بکشیم؛ به آن دلیل که برای محقق کردن این اصل و عملی ساختن این موضوع باید پیش نیاز های فراوانی را مهیا کرد و تدارک دید.
از سویی دیگر و در حال حاضر ما به صورت سالانه هر سال، تغییرات و اقدامات متفاوتی را بر روی عنوان های جدیدی که می خواهیم به عرضه برسانیم، اعمال می کنیم. ولی دیده شده که در کشور های کره و چین، این اتفاق به این صورت نمی افتد و آنان در حالت معمول خود، در حدود هر چهار سال کد ها و تغییراتی را به صورت بنیادی و اساسی برای بازی های خود ارائه می دهند و بعد ها تغییرات ریزی را به آن منظور که روند و نوع بازی را بهبود ببخشند، اعمال می کنند.  عنوان بازی فیفا و نسخه ای را برای گوشی های تلفن همراه منتشر نخواهد شد در حالی که عنوان سال پیش این بازی را، گسترش و ارتقاء خواهیم داد. این روند ممکن است که بعد ها نیز در رابطه با دیگر پیشانه های بازی هایمان نیز اتفاق بیافتد.

جزئیات و بررسی احتمال لغو انتشار سالیانه بازی های Fifa ،Madden و NHL
جزئیات و بررسی احتمال لغو انتشار سالیانه بازی های Fifa ،Madden و NHL

مدتی قبل بود که به اطلاع رسید آن قسمت از شرکت الکترونیک آرتز که به بازی های ورزشی اختصاص دارد به سود آوری و درآمد زایی بالایی دست یافته است. حال باید دید که این کمپانی برای این بخش از شرکت خود چه سیاست هایی را در پیش خواهد گرفت. عنوان آخر از مجموعه بازی فیفا از شرکت EA، FIFA 18 بود که بازخوردات و نظرات بسیار خوبی از جانب بازیکنان برخوردار گردید. بازی های پلی استیشن ۴ اورجینال را از ما بخواهید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =