انتشار تریلر بازی FIFA 18 با محوریت مکانیزم جدید سانترها

انتشار تریلر جدید بازی FIFA 18 PS4 با محوریت مکانیزم جدید سانترها

بازی های ویدئویی دارای انواع مختلفی هستند. یکی از انواع پرطرفدار این بازی ها، بازی های دارای ژانر ورزشی هستند. همانند دنیای واقعی در دنیای مجازی و خصوصاً در دنیای پرمخاطب بازی های ویدئویی نیز ورزش فوتبال را می توان پرطرفدارترین ورزش نامید. این استقبال گسترده نسبت به ورزش فوتبال سبب شده تا از سالیان دور و از ابتدای ورود بازی های ویدئویی به عرصه سرگرمی‌ های رایج، بازی های متعددی با موضوع فوتبال تولید شوند.
این بازی ها خود دارای انواع مختلفی هستند و از مربی فوتبال گرفته تا شبیه سازی بازی فوتبال را شامل می شوند. در میان این تنوع گسترده عموماً بازی های شبیه ساز با توجه به خصوصیاتی که دارند بیشتر مورد توجه مخاطبین قرار گرفته اند. در این گونه بازی ها شما علاوه بر امکان انتخاب تیم فوتبال مورد علاقه خود و امکان کسب افتخار و پیروزی برای آن تیم امکان کنترل نمودن بزرگ ترین ستاره های دنیای فوتبال را نیز خواهید داشت.

انتشار تریلر جدید بازی FIFA 18 PS4 با محوریت مکانیزم جدید سانترها
انتشار تریلر جدید بازی FIFA 18 PS4 با محوریت مکانیزم جدید سانترها

این شبیه ساز بازی Playstation فوتبال همانند آن چه در واقعیت رخ می دهد بر مبنای توانایی های فردی بازیکنان نظیر سرعت، قدرت حمل توپ، بلندی قامت، قدرت سرزنی، راست یا چپ پا بودن و غیره است. در کنار این قابلیت ها هوش شما در چگونگی به کارگیری این توانایی ها تعیین‌کننده خواهد بود. در این بازی ها همانند بازی فوتبال واقعی شما باید در زمان مناسب دریبل زده، به موقع و با قدرت مناسب شوت زنی کرده، با دقت و سرعت مناسب اقدام به ارسال پاس های کوتاه، بلند و یا سانتر توپ نموده و یا حتی در قامت یک مربی کار کشته با تشخیص اشکال تیم خود دست به تعویض بازیکنان بزنید.

برای انجام دقیق و صحیح مهارت ها در بازی، نیاز به آشنایی و آموزش در خصوص آن است. مجموعه بازی فوتبالی FIFA یکی از بازی های شبیه ساز فوتبال است که انتشار نخستین نسخه از آن با نام FIFA International Soccer به سال ۱۹۹۳ باز می گردد. این بازی که برای کنسول های موجود در آن دوره تولید شده بود، تبدیل به سنگ بنای یکی از مهم ترین بازی های ژانر ورزشی گردید. از آن زمان تاکنون هر ساله شاهد انتشار نسخه جدیدی از این بازی جذاب بوده ایم.
آخرین نسخه از این بازی FIFA 18 نام دارد که قرار است در انتهای ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷ منتشر گردد. توسعه و انتشار این نسخه از بازی نیز همچون نسخه های قبلی توسط کمپانی بزرگ و شناخته شده EA Sports انجام شده است. این بازی برای کنسول های پلی استیشن (سه و چهار)، ایکس باکس (۳۶۰ و وان)، نینتندو سوییچ و PC منتشر گردد. اخیراً و با نزدیک شدن به زمان انتشار بازی، EA Sports اقدام به انتشار تریلری از بازی نموده است که در آن به معرفی تغییرات اعمال شده در یکی از قابلیت های مهم بازی یعنی سانتر از جناحین پرداخته است. یکی از تکنیک هایی که توسط بسیاری از بازیکنان بازی های شبیه ساز فوتبال مورد استفاده قرار می گیرد، نفوذ از کناره ها و استفاده از ارسال های کوتاه و بلند بر روی دروازه است.
تا پیش از این هنگام ارسال شما تنها امکان تغییر سه فاکتور اصلی، یعنی زمینی یا هوایی بودن ارسال و شدت ارسال توپ را در اختیار داشته اید. اما آن چه که در تریلر جدید ارائه شده برای FIFA 18 نمایش داده شده نشان‌ دهنده ایجاد تنوعی گسترده در نحوه ی ارسال ها در این بازی است. با مشاهده این تریلر مشخص خواهد شد که چهار نوع ارسال جدید به بازی ارائه شده است. این چهار نوع ارسال با نام های جویا (Searching)، شلاقی (Whipped)، آهسته (Lobbed) و خطرناک (Dangerous ) معرفی شده اند. ارسال های جویا ارسال های زود هنگامی هستند که به پشت دفاع حریف و برای فضا ارسال می شوند. در این ارسال ها یار خودی با اضافه شدن به فضا ضربه نهایی را به حریف وارد می کند. ارسال های شلاقی ارسال هایی هستند که با قوس کم و کات رو به عقب به سمت نقطه پنالتی ارسال می شوند.

انتشار تریلر جدید بازی FIFA 18 PS4 با محوریت مکانیزم جدید سانترها
انتشار تریلر جدید بازی FIFA 18 PS4 با محوریت مکانیزم جدید سانترها

در این نوع ارسال به دلیل شدت بالای ارسال نیازی نیست مهاجم ضربه شدیدی به توپ بزند و تنها با لمس توپ امکان گل کردن آن را دارد. ارسال های آهسته ارسال هایی که از نزدیکی خط عرضی زمین انجام شده و با قوس مناسب و سرعت کم به سمت عقب ارسال می شوند. در این نوع ارسال ها نیز هدف فضای خالی بین مدافعان است که یار خودی از عقب به آن فضا اضافه می شود.
ارسال های خطرناک، ارسال های با شدت بالا و قوس عرضی زیاد هستند که به تیر دورتر فرستاده شده و هدف اصلی ارسال این توپ ها غافلگیر نمودن حریف است. امکان تبدیل به گل نمودن این ارسال ها کمتر از سایر ارسال ها است و زدن ضربه نهایی در این ارسال ها کار دشواری خواهد بود. قطعاً تغییرات بازی محدود به همین مورد نبوده و باید منتظر انتشار تریلر های جدیدی از بازی جذاب باشیم تا با تغییرات رخ داده در آن نظیر ظاهر جدید بازیکنان، استادیوم های جدید، لایسنس استفاده از تیم ها و بازیکنان جدید و غیره بیشتر آشنا شویم. این بازی در نسخه رسمی خود از تصویر کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی تیم رئال مادرید بر روی جلد نسخه پلی استیشن ۴ استفاده نموده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − دو =