جزئیات انتشار بازی FIFA 16 برای Xbox One

جزئیات انتشار بازی fifa16 Xbox One کمپانی EA Vancouver

FIFA 16 از جمله بازی های ورزشی پر طرفداری به حساب می آید که تقریبا به یک بازی ثابت برای کنسول های ایکس باکس وان تبدیل شده است. اگر دارای کنسول ایکس باکس وان هستید و تصمیم استفاده از FIFA 16 را دارند، پیشنهاد می کنیم در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این بازی به دست آورید.

بازی فیفا ۱۶

FIFA 16 یکی از بازی های شبیه ساز فوتبال است که برای کنسول های مختلف بازی در دسترس است. دارندگان کنسول های پلی استیشن ۳ و ۴ و هم چنین صاحبان کنسول های ایکس باکس وان و ۳۶۰ می توانند این بازی شبیه ساز قدرتمند را تجربه کنند. البته FIFA 16 از ویندوز و کامپیوترهای شخصی نیز پشتیبانی می کند.

جزئیات انتشار بازی fifa16 Xbox One کمپانی EA Vancouver
جزئیات انتشار بازی fifa16 Xbox One کمپانی EA Vancouver

شاید در نگاه نخست متوجه تغییرات بی نظیر FIFA 16 نشوید، اما باید اعتراف کرد که این نسخه از بازی پیشرفت چشمگیری داشته است. شما در طول بازی متوجه گیم پلی جذاب FIFA 16 و مکانیزم های جدید بازی خواهید شد. نخستین چیزی که شاید در FIFA 16 نظرتان را به خودش جلب کند، وجود تیم فوتبال زنان در بازی است که برای اولین بار در سری بازی های فیفا به چشم می خورد.

شما در FIFA 16 با ۱۲ تیم ملی بانوان مواجه هستید که به خودی خود یک انقلاب بزرگ در سری بازی های فیفا به حساب می آید. ماجرا از جایی جالب تر می شود که متوجه می شوید این اتفاق تنها ظاهر را شامل نمی شود. بلکه به شما اجازه تجربه بازی با این تیم را می دهد. تجربه ای جدید که واقعا منحصر به فرد است.
پیشنهاد می کنیم خودتان را برای یک تجربه جان فرسا اما جذاب آماده کنید. مطمئن باشید در مواجهه اولیه با این نسخه از بازی مبهوت سنگینی آن خواهید شد. سنگینی که به هر چه جذاب تر شدن آن کمک به سزایی کرده است. قطعا سختی بازی را نمی توان از نقاط ضعفش دانست. اما این سنگینی موجب شده است تا مخاطب در بسیاری از مواقع برای پیشبرد بازی دچار چالش های جدی شود.
این چالش ها در زمان گل زدن و یا پاس کاری بیشتر خودشان را نشان می دهند و ممکن است این اتفاق برای برخی از تازه کاران کمی نا امید کننده باشد. یادتان باشد در FIFA 16 سیاست های شوت زنی هم حسابی تغییر کرده است. دیگر نمی توانید از فاصله ۳۰ متری شوت بزنید و شاهد یک گل از راه دور باشید. این اتفاق در FIFA 16 بسیار کم رنگ تر از نسخه های پیشین شده است.
در واقع همه چیز بسیار بیشتر به واقعیت نزدیک شده است که خب البته از یک بازی Xbox شبیه ساز قوی چنین انتظاری هم می رفت. وضعیت بازیکنان گل زن در FIFA 16 تغییر چشمگیری پیدا کرده است. دیگر مانند نسخه های پیشین نمی توان به راحتی به آن ها گل زد.

جزئیات انتشار بازی fifa16 Xbox One کمپانی EA Vancouver
جزئیات انتشار بازی fifa16 Xbox One کمپانی EA Vancouver

هوش مصنوعی بازی FIFA 16

باید اعتراف کرد که FIFA 16 در حوزه هوش مصنوعی هم بسیار قدرتمند عمل کرده است. این ویژگی به خوبی در بازی های حریف و هم تیمی هایتان احساس می شود. پاس کاری ها به میزان قابل توجهی پیشرفت کرده است و تیم حریف به دنبال کوچک ترین فرصت است تا خود را پیروز میدان کند. هوش مصنوعی موجود در FIFA 16 همه چیز را بیش از حد تصور به واقعیت نزدیک کرده است.
در این سری از بازی سازنده دست مخاطب را در انتخاب کاور بازی باز گذاشته است. شما می توانید برای کاور بازی حتی یکی از بازیکنان زن فوتبال را انتخاب کنید. اتفاقی که واقعا جدید است و پیشتر از این در هیچ یک از سری بازی های فیفا شاهد آن نبوده ایم.

کیفیت گزارش بازی

اگر به کیفیت گزارش بازی ها اهمیت می دهید و معتقدید که گزارش بازی می تواند بر کیفیت آن تاثیر به سزایی داشته باشد، پس بد نیست بدانید که در FIFA 16 این کار بر عهده “آلان اسمیت” و “مارتین تایلر” گذاشته شده است.
از تمام ویژگی های مثبت بازی که بگذریم، به داوری ناعادلانه آن می رسیم. اتفاقی که می تواند یک تنه طعم خوش یک بازی شبیه ساز با کیفیت و یک تجربه شیرین را به کامتان تلخ کند.

گرافیک بازی فیفا ۱۶

FIFA 16 مثل نسخه های پیشتر، از قدرت بالایی در حوزه گرافیک برخوردار است. شما در طول بازی شاهد استادیوم هایی هستید که به بهترین شکل ممکن شبیه سازی شده اند و در طراحی انها به ریز ترین نکات هم توجه شده است. طراحی چهره بازیکنان نیز در وضعیت قابل قبولی قرار دارد. در FIFA 16 انیمیشن های تازه تری برای شادی های پس از گل بازیکنان تعریف شده است که این موضوع شوق شما را برای زدن گل های بیشتر و دیدن انیمیشن های تازه تر بیشتر می کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =